Студопедия
Контакти
 


Тлумачний словник

Реклама: Настойка восковой моли




Авто | Автоматизація | Архітектура | Астрономія | Аудит | Біологія | Будівництво | Бухгалтерія | Винахідництво | Виробництво | Військова справа | Генетика | Географія | Геологія | Господарство | Держава | Дім | Екологія | Економетрика | Економіка | Електроніка | Журналістика та ЗМІ | Зв'язок | Іноземні мови | Інформатика | Історія | Комп'ютери | Креслення | Кулінарія | Культура | Лексикологія | Література | Логіка | Маркетинг | Математика | Машинобудування | Медицина | Менеджмент | Метали і Зварювання | Механіка | Мистецтво | Музика | Населення | Освіта | Охорона безпеки життя | Охорона Праці | Педагогіка | Політика | Право | Програмування | Промисловість | Психологія | Радіо | Регилия | Соціологія | Спорт | Стандартизація | Технології | Торгівля | Туризм | Фізика | Фізіологія | Філософія | Фінанси | Хімія | Юриспунденкция

Підбиття підсумків уроку

Загрузка...

Учитель. «Поетів, які співають», об'єднує повага до людської особистості. Російський бард Євген Бачурін сказав: «Мине час — і за бардівськими голосами майбутні покоління судитимуть про наш час, про наші біди й радощі, про наші жагучі проблеми і ставлення до них». А ми можемо з вами доповнити, що саме за голосами Висоцького та Окуджави майбутні покоління судитимуть про епоху кінця XX століття.

Бліц опитування

· Що таке авторська пісня, у чому полягає її феномен?

· Чим авторська пісня відрізняється від розважальної естрадної пісні?

· Чи можна вважати авторську пісню складовою культури?

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

Дослідити творчість одного з відомих співаків-бардів.

Учні виходять із класу під музичний супровід («Місто золоте» Б. Гребенщикова).

УРОК № 7 СУЧАСНІ ВОКАЛЬНІ ЖАНРИ (ЕСТРАДНА ПІСНЯ)

Мета уроку:

Навчальна: на прикладах українських народних пісень у виконанні артистів естради акцентувати увагу на народних джерелах української популярної музики; ознайомити учнів із творчістю В. Івасюка, С. Ротару; закріпити розуміння учнями поняття аранжування;

Розвивальна: формувати відчуття ритму, навички виконання естрадної пісні;

Виховна: прищеплювати учням зацікавленість творчістю українських естрадних співаків, естетичний смак та співочу культуру.

Музичний матеріал: «Червона рута» В. Івасюка, «Кашалотик» Р. Паулса. Наочні посібники: нотна хрестоматія; портрети В. Івасюка, Р. Паулса, С. Ротару.

Обладнання: ТЗН, фонохрестоматія.

Тип уроку: комбінований урок.

ХІД УРОКУ

Учні входять до класу під музичний супровід («Червона рута» В. Івасюка).

ВСТУПНА ЧАСТИНА. Організаційний момент. Повідомлення теми, мети, завдань уроку (теми семестру та уроку написані на дошці)

Мотивація навчальної діяльності

Учитель. Кожна епоха має свої пісні — за ними можна зрозуміти, чим жили люди, про що мріяли, на що сподівались. Пісні бувають різні: ліричні, патріотичні, розважальні, авторські, естрадні.

Саме про естрадну пісню ми поговоримо сьогодні на уроці. Актуалізація опорних знань



Интернет реклама УБС

Бліц опитування

· Які пісенні жанри вам відомі?

· Яку роль народні пісні відіграють у творчості композиторів?

ОСНОВНА ЧАСТИНА


Читайте також:

  1. II. Мотивація навчальної діяльності. Визначення теми і мети уроку
  2. III. ПІДСУМКИ УРОКУ
  3. III. ПІДСУМКИ УРОКУ
  4. III. підсумки уроку
  5. IV. ПІДСУМКИ УРОКУ
  6. Iv. підсумки уроку
  7. Iv. підсумки уроку
  8. IV. ПІДСУМКИ УРОКУ
  9. IV. Підсумок уроку
  10. IV. Повідомлення теми та мети уроку V. Сприймання і засвоєння нових знань, умінь та навичок.
  11. IІI. Формулювання мети і завдань уроку. Мотивація учбової діяльності
  12. V. ПІДСУМКИ УРОКУ

Загрузка...



<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Слухання музики | Розповідь учителя

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:


 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.007 сек.