Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






IV. Розгляд зразків виробу.

Розгляньте зразки сніжинок-витинанок.

— Які вам більше до вподоби?

V. Технологія виготовлення виробу(підручник, с. 87).

7. Візьміть папір квадратної форми, складіть його навпіл по ді­агоналі.

8. Утворений трикутник ще раз складіть навпіл.

9. Повторіть ще двічі попередню операцію. Відріжте зайвий кут.

10.На утвореній фігурі простим олівцем нанесіть контури май­бутньої витинанки.

11. Вирізуйте, повертаючи папір, а не ножиці.

12.Розгорніть утворену сніжинку.

Технологія виготовлення виробу "Хоровод ялинок".(підручник, с. 89)

1.Кольоровий папір (зелений) складіть "гармошкою".

2.До згину прикладіть і обведіть шаблон половини ялинки або намалюйте.

3.Міцно стисніть всі шари паперу. Виріжте по контуру ножицями, як показано на малюнку. Вирізуйте, повертаючи папір, а не ножиці.

4.Розгорніть обережно витинанку — ялинки "попливуть" хоро­водом.

5.. Зворотний бік ялинок змастіть клеєм і наклейте на картон основу.

 

VI. Планування наступних трудових дій. Відбір матеріалів та інстру­ментів.

VII. Правила техніки безпеки та гігієни праці.

— Паперопластик нагадує вам правила роботи з ножицями та клеєм.

— Працюйте так, щоб не нашкодити собі і товаришеві.

VIII. Самостійна робота учнів.

IX. Фізкультхвилинка.

X. Продовження самостійної роботи.

XII. Підсумок уроку.

— Чи сподобалося вам виготовляти витинанки?

— Чого нового навчилися?

— Знайдіть на малюнку (підручник, с. 90) однакові сніжинки.

— У вільну хвилину пофантазуйте, придумайте візерунки само­стійно і виріжте цікаві сніжинки.

XIII. Прибирання робочих місць.

 

УРОК ______ Дата _______

Тема.Робота з пластиліном. Пластилін і його застосування. Виго­товлення композиції "Вишні в кошику".

Мета. Розширити загальне уявлення про пластилін та його застосу­вання. Повторити прийоми ліплення. Навчити виготовляти композицію "Вишні в кошику". Розвивати творчі здібності учнів. Виховувати охайність, вдосконалювати культуру праці.

Матеріали та інструменти.Пластилін, картон-основа, дощечка, сте­ки, серветка, зразок виробу, підручник (с. 92-96).

Хід уроку

I. Підготовка робочих місць.

II. Організаційний момент.

Раз, два! Раз, два! Знову мода в нас нова!

—Хто ж її майстри-творці?

—Всі, хто з глиною в руці.


Читайте також:

  1. IV. Розгляд зразка виробу.
  2. IV. Розгляд зразка виробу.
  3. IV. Розгляд зразка виробу.
  4. IV. Розгляд зразків виробу.
  5. Аналіз зразків узагальненого досвіду,
  6. Аналіз зразків-аналогів
  7. Апеляційний розгляд справи у судовому засіданні
  8. Аристотель розглядав дві форми грошей — гроші як простий засіб обігу товарів і як засіб обігу грошового капіталу.
  9. В результаті розгляду теоретико - практичних питань студент повинен
  10. В результаті розгляду теоретико - практичних питань студент повинен
  11. В результаті розгляду теоретико - практичних питань студент повинен




Переглядів: 779

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
XII. Підсумок уроку. | III. Повідомлення теми і мети уроку.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.