Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Якщо код КОАТУУ має менше десяти значущих цифр, то решта позицій заповнюється цифрою 0.

Якщо в об'єкті адміністративно-територіального устрою не виділяються кадастрові зони чи кадастрові квартали, то їх номерам присвоюються значення 00.

Згідно з прийнятою структурою кадастрового номера допустима найбільша кількість кадастрових зон 99. кадастрових кварталів – 999, земельних ділянок – 9999. Якщо в кадастровій зоні більш ніж 99 кадастрових кварталів, то слід збільшити кількість кадастрових зон і т.д.

7. Приклади:

- земельна ділянка номер 7 кадастрового кварталу номер 89 кадастрової зони номер 3 Печерського району міста Києва (код КОАТУУ – 80382) має кадастровий номер: 8038200000:03:089:0007;

- земельна ділянка номер 653 кадастрової зони номер 2 села Іракліїв Чорнобаївського району Черкаської області (код КОАТУУ – 7125182801) має кадастровий номер: 7125182801:02:000:0653;

- земельна ділянка номер 373 міста Ржищів Київської області (код КОАТУУ – 321113) має кадастровий номер: 3211130000:00:000:0373.

8. Всі інші позиції вказівки "Про створення єдиної системи нумерації земельних ділянок для ведення державного земельного кадастру" залишаються без змін.

Кадастровий номер земельної ділянки – це послідовність номерів кожного рівня, починаючи з одиниці, відокремлених один від одного двокрапкою.

Наприклад, кадастровий номер 13:06:08:01:118 означає: 13 – номер Львівської області; 06 – номер Жовківського району; 08 – номер Грибовицької сільської ради; 01 – номер кадастрової зони; 118 – номер земельної ділянки. Відсутні рівні кодуються нулями.

Для відображення розташування і нумерації облікових кадастрових одиниць на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці верхнього рівня створюється індексна кадастрова карта (ІКК). Індексна кадастрова карта – спеціальна карта (план) розміщення кадастрових облікових одиниць в межах адміністративно-територіальних утворень, яка містить межі облікових одиниць та їх нумерацію.

Картографічною основою для ІКК є карти (плани) з достатнім відображенням облікових одиниць, які підлягають нумерації.

Індексні кадастрові карти створюються для різних рівнів адміністративно-територіальних одиниць, починаючи з обласного рівня. На ІКК області наносяться і нумеруються адміністративні райони та міста обласного підпорядкування. При цьому згідно з тимчасовими методичними вказівками передбачається нумерація районів і міст в алфавітному порядку їх запису, хоч більш практичним і доцільним є спосіб нумерації об'єктів на картах (планах) послідовно зліва направо, з півночі на південь.

В аналогічному порядку наносяться і нумеруються на ІКК сільських, селищних рад – населені пункти районного підпорядкування, межі кадастрових зон; а на ІКК міст (районів міст) – межі районів міста і кадастрових зон (якщо вони є), а також межі кадастрових кварталів. При цьому під кадастровою зоною розуміють сукупність земельних ділянок, які розташовані за межами населених пунктів на території сільської, селищної ради, або об'єднання кадастрових кварталів у населених пунктах. Кадастровий квартал – компактне об'єднання земельних ділянок у населеному пункті, яке обмежене інженерними спорудами або природними межами.

Індексні кадастрові карти створюються державними землевпорядними організаціями, підлягають державній землевпорядній експертизі і затверджуються відповідними органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Відображений на ІКК номер земельної ділянки є постійним і з переходом прав власності чи користування на неї залишається без змін. У випадках відокремлення частин земельної ділянки чи об'єднання земельних ділянок це відображається у графічному і цифровому виразі на чергових кадастрових планах, які представляють собою спеціальні плани, створені в державній системі координат, на яких відображають межі земельних ділянок, їх площі та кадастрові номери, а також іншу кадастрову інформацію.

При проведенні земельно-правових операцій із земельними ділянками попередні кадастрові номери земельних ділянок зберігаються на черговому кадастровому плані та в архіві.

Автоматизована система ведення державного земельного кадастру базується на інформаційних зв'язках з інформаційними системами інших міністерств і відомств (табл. 2.).

Наведений взаємозв'язок між державними земельно-кадастровими центрами та іншими інформаційними системами забезпечує, з одного боку, єдність даних з тих чи інших складових частин державного земельного кадастру у складі кадастру всіх природних ресурсів, а з другого сприяє економії фінансових коштів від дублювання робіт на одержання однотипної інформації у кадастрових службах різних міністерств і відомств.

 

 

Таблиця 2


Читайте також:

  1. III.6. ЧЕТВЕРТАЯ НАУЧНАЯ РЕВОЛЮЦИЯ ПЕРВЫХ ДЕСЯТИЛЕТИЙ ХХ ВЕКА.
  2. Алгоритми переведення чисел з однієї позиційної системи числення в іншу
  3. Біокомпозити та композиційні матеріали на основі відходів переробки деревини
  4. В залежності від обстановки та бойового завдання, наявності сил та засобів, а також від характеру місцевості, оборона може бути позиційною, маневреною .
  5. В залежності від обстановки та бойового завдання, наявності сил та засобів, а також від характеру місцевості, оборона може бути позиційною, маневреною .
  6. Взаємне положення площин. Перша позиційна задача
  7. Взаємне положення прямої і площини. Друга позиційна задача.
  8. Вибір споживача з ординалістських позицій
  9. Виготовлення латексних композицій
  10. Види стратегій залежно від позицій підприємств у галузі
  11. Виробництво мочених виробів з термосенсибільних латексних композицій
  12. Виявлення, оцінка та зменшення ризиків небезпечних подій. Облік і аналіз показників охорони праці




Переглядів: 1132

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Базовим картографічним матеріалом державного земельного кадастру с також індексні кадастрові карти земель. | Зв'язок державного земельного кадастру з даними інших галузевих кадастрів

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.