Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






VІІІ.Робота в парах.

Вчимося мислити логічно

Підбери правильне слово:

- Каблучка – палець, шарф – (нога, шия, коліно, рука, живіт);

- Капітан – команда; адмірал – (флот, батальйон, школа, армія);

- Отара – вівці; череда – (гуси, корови, вовки, кури);

- Долар – США; гривня – (Швеція, Росія, Україна, Польща);

- Сир – молоко, пиріг – (м’ясо, курка, риба, борошно);

- Покрівля – будівля, кришка – (фабрика, консервна банка, ферма, вулиця).

ІХ. Робота з комп’ютером.

Сьогодні ви працюватимете з програмою «Тетрравекс». Вам потрібно буде перетягувати квадратики з правого поля на ліве так, щоб кольори сусідніх трикутників були однаковими.

Х. Підсумок уроку.

- Що таке інформація?

- А що таке інформаційні процеси?

 

 

Урок 11

Розробив вчитель початкових класів Нетішинської ЗОШ I-III ступенів №2 Вербова Ю.М.

Тема Комп’ютерні мережі.

Мета

ü Ознайомити учнів із поняттям «комп’ютерна мережа», із складовими частинами та призначенням комп’ютерних мереж.

ü Ознайомити з комп’ютерною програмою «Поштовий голуб: Україна» та сформувати навички роботи з нею.

ü Розвивати логічне мислення, довільну увагу, пам’ять, уяву, зв’язне мовлення, потребу в розумовій роботі, інтелектуальній та творчій активності.

ü Виховувати культуру поведінки в комп’ютерному класі, бережливе ставлення до комп’ютерноїтехніки, інтерес до вивчення предмета.

 

Обладнання: підручники «Сходинки до інформатики. 3 клас» (Г.В. Ломаковська, Г.О.Проценко, Й.Я. Ривкінд, Ф.М. Рівкінд), зошити з друкованою основою, програма «Сходинки до інформатики», картки із зашифрованими словами.

 

Хід уроку

І. Організація класу.

Вже дзвінок сигнал нам дав:

Працювати час настав.

Тож і ми часу не гаймо,

Працювати починаймо.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності.

Майже на кожному уроці інформатики ви зустрічаєтеся із Ганнусею та Олесем, які допомагають вам дізнатися багато цікавого і корисного. Одного вечора Олесь зателефонував Ганнусі, і ось яка розмова відбулася між ними:

- Доброго вечора, Ганнусю! Я такий гарний малюнок намалював на комп’ютері! Дуже хочу, щоб ти його побачила!

- Нажаль, вже пізно, і сьогодні я не зможу до тебе прийти. Доведеться чекати до завтра.

- Шкода! От якби можна було відправити мій малюнок прямо на твій комп’ютер!

- Давай завтра на уроці інформатики запитаємо, як це можна зробити.

- Згода!


Читайте також:

  1. VІ.Робота в парах. Завдання від Елзіка.
  2. Выучите следующие диалоги в парах.
  3. Работа в парах. Заполните повестку в суд для Марты Монро.
  4. Работа в парах. Прочитайте и обсудите действия, необходимые при поиске работы. Внимательно ознакомившись с рекомендациями, поговорите с работодателем по телефону и в офисе.
  5. Работа в парах. Прочитайте резюме, обсудите с возможности соискателя получить работу юриста. Аргументируйте свою точку зрения, используя информацию из текста.
  6. Работа в парах. Соотнесите названия полицейских подразделений, данные в рамке, с их описаниями (1-9).
  7. Рекомендація: виконується у парах.
  8. Робота в парах.
  9. Робота в парах.




Переглядів: 597

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
VІІ. Робота із зошитом. | ІІІ. Повідомлення теми та мети уроку.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.