Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Виконання органами прокуратури звернень про правову допомогу у кримінальних справах.

Порядок прийняття рішення Генеральною прокуратурою України про видачу особи.

Прокуратура області, отримавши від територіального прокурора копію постанови суду про безстрокове взяття особи під варту до вирішення питання про її екстрадицію та забезпечення фактичної передачі правоохоронним органам іноземної держави, відразу надсилає її до Генеральної прокуратури разом з висновком щодо відсутності перешкод у видачі даної особи.

На підставі отриманих з прокуратури області матеріалів, Генеральна прокуратура України приймає рішення за запитом іноземної держави про видачу правопорушника.

У разі задоволення запиту про видачу особи, Генеральна прокуратура України про прийняте рішення повідомляє не тільки ініціатора звернення, але й правопорушника. В адресованому правопорушнику повідомленні міститься характер прийнятого рішення та підстави його прийняття і порядок оскарження. Одночасно Генеральна прокуратура України надає доручення прокуратурі області про вручення особі повідомлення під розписку та забезпечення контролю у разі оскарження такого рішення особою в суді.

 

3 метою забезпечення належної організації діяльності органів прокуратури в галузі мiжнapoднoгo співробітництва Генеральний прокурор України видав Інструкцію про порядок підготовки, передачі та виконання органами прокуратури України звернень про правову допомогу в кримінальних справах, яка затверджена Наказом № 8.

Дана Інструкція стосується уcix напрямів наглядової діяльності за додержанням законів органами дізнання і досудового слідства, тому доцільно детально розглянути її окремі рекомендації.

Зупинимось на порядку підготовки органами прокуратури України звернень про правову допомогу.У разі потреби в отриманні міжнародної допомоги при розслідуванні кримінальних справи слідчий (прокурор) перш за все з'ясовує наявність договірних відносин України з конкретною державою. За наявності такого договору звернення складається з дотриманням його вимог. За відсутності договору вci питання вирішуються через дипломатичні канали України.

Звернення про правову допомогу повинне мати чітко визначені реквізити: назву органу, що розслідує справу; посилання на чинну угоду про надання правової допомоги, а за відсутності договірних відносин обґрунтовується необхідність надання допомоги на засадах взаємності; опис подій, які є предметом розслідування, їх юридичну кваліфікацію з викладом відповідних статей Кримінального кодексу України; прізвище, ім'я, по батькові та процесуальне становище ociб, яких стосується звернення, відомості про місце їх перебування. Звернення може містити iнші дані.

Процесуальні рішення в справі - постанови про проведення обшуку, виїмки, накладення арешту на майно тощо, затримання, направлення справи за підслідністю та інші - додаються до звернення про виконання процесуальних дій, видачу правопорушника або передачу кримінального переслідування.

У випадках, коли передається кримінальна справа, матеріали дослідчої перевірки за кордон, їх копії залишаються в органі, який проводив розслідування або перевірку.

Звернення про правову допомогу надсилається до Генеральної прокуратури України через прокуратуру обласного рівня з відповідним листом керівника прокуратури, у якому обґрунтовується необхідність отримання правової допомоги від компетентних органів іноземної держави. Якщо міжнародні правові акти надають можливість прокурорам обласного та районного рівнів безпосередньо звертатися по правову допомогу, то таке право необхідно використовувати.

Звернення про правову допомогу в кримінальних справах та документи, що додаються до них, складаються державною мовою України і повинні бути засвідчені підписом посадової особи та скріплені гербовою печаткою органу, який ці документи видав. Усі вони перекладаються мовою запитуваної сторони або передбаченою договором i повинні бути скріплені гербового печаткою.


Читайте також:

  1. III. Виконання бюджету
  2. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  3. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  4. V. Виконання вправ на застосування узагальнювальних правил.
  5. Аудит витрат на виробництво продукції, виконання робіт, надання послуг
  6. БАЖАННЯ і НАМІРИ - це миттєво виникаючі і досить часто змінюють один одного мотиваційні суб'єктивні стани, що відповідають змінюваних умов виконання дії.
  7. Безпека виконання робіт.
  8. Будівельний генеральний план на стадії виконання окремих видів будівельно-монтажних робіт.
  9. Будівельні роботи. Поняття. Підготовчі роботи. Поняття, особливості виконання.
  10. В залежності від того, хто може вимагати виконання договору,останні поділяються на договори, що укладаються на користь їх учасників, та договори на користь третьої особи.
  11. В «Листах про віротерпимість» він твердить, що держава не повинна втручатися в релігійні переконання своїх громадян, вимагаючи від них лише виконання громадянських обов'язків.
  12. Верховна Рада України: структура, функції, порядок формування та взаємодії з іншими органами влади.




Переглядів: 889

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Нагляд прокурора за додержанням органами дізнання вимог ст.106 КПК України. | З ЛЕКСИКОЛОГІЇ СУЧАСНОЇ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.