Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Продуктів тваринництва

Відповідно до Закону України „Про ветеринарну медицину” кваліфікаційна характеристика вимагає від лікаря ветеринарної медицини чіткого знання і виконання діючих ветеринарно-санітарних нормативних документів при вирішенні питань санітарної доброякісності продуктів тваринництва і сировини тваринного походження на всіх технологічних етапах – виробництва, транспортування, зберігання та реалізації. Лікар ветеринарної медицини повинен досконало володіти практичними навичками приймання і здачі забійних тварин, їх транспортування, підготовки до забою, знати технологічний процес виробництва і вимоги державних стандартів, володіти сучасними методами досліджень і ветеринарно-санітарної експертизи.

На ринках обов’язками лікаря ветеринарної медицини є проведення ветеринарно-санітарної експертизи та оцінка якості і безпеки м’яса та м’ясопродуктів, молока та молочних продуктів, риби та рибних продуктів, яєць, рослинних харчових продуктів, меду та інших продуктів бджільництва.

На виробничій практиці студент знайомиться із структурою, роботою та організацією ветеринарного обслуговування одного із підприємств по забою та переробці худоби, птиці, риби, сировини (м’ясокомбінати, м’ясопереробні заводи, птахокомбінати, забійні пункти, рибгоспи, рибокомбінати, молочні ферми, молокопереробні підприємства, транспортні ветеринарно-санітарні дільниці, ветеринарні виробничі лабораторії та лабораторії ветсанекспертизи на ринках).

Вивчає умови заготівлі, транспортування, підготовки тварин до забою. Приймає участь у проведенні передзабійного огляду тварин та післязабійному огляді туш і органів.

Знайомиться з технологією переробки харчового жиру. Під керівництвом лікаря ветеринарної медицини підприємства проводить експертизу м’ясних туш та санітарну оцінку продуктів забою.

Засвоює техніку дослідження на цистицеркоз, трихінелоскопії, бактеріоскопії та фізико-хімічних досліджень для визначення якості м’яса хворих тварин (величина рН в м’ясі, бензидинова та пероксидазна проби).

Вивчає діючі нормативні документи щодо санітарної оцінки м’яса при різних захворюваннях худоби, птиці, риби.

Досконало знайомиться з методикою і технікою знезараження умовно придатного м’яса, консервування крові, шкур, кишкової та ендокринної сировини.

Приймає участь у проведенні ветеринарно-санітарного контролю при доїнні корів та первинній обробці, охолодженні, зберіганні та транспортуванні молока на одній із ферм господарств різної форми власності.

Вивчає особливості ветеринарно-санітарної експертизи м’яса, риби, меду, яєць, молока та молочних продуктів, овочів, фруктів в умовах ринку.

На одному із м’ясопереробних підприємств, в лабораторії ветсанекспертизи на ринку, молочній фермі студент повинен засвоїти методику ветсанекспертизи та оцінки якості і безпеки продуктів тваринництва. Студент-практикант знайомиться з документацією лабораторії ветсанекспертизи, вивчає методики дослідження м’яса, м’ясних продуктів, риби, рибних продуктів, яєць, рослинних продуктів, зокрема грибів, меду та інших продуктів бджільництва. Знайомиться з організацією ветсанконтролю продуктів тваринництва в районі, ветеринарній дільниці, приватних підприємствах (за місцем виробничої практики).

При виявленні туш та органів, інвазованих трихінелами, цистицерками, ехінококами та іншими паразитами, студент готовить консервовані препарати, описує їх і доставляє на кафедру ветсанекспертизи та патанатомії.

Під час виробничої практики по дисципліні студент повинен критично осмислити і проаналізувати виробничі процеси в кожному конкретному випадку даного господарства, підприємства, впровадити у виробництво, передові технології, методи дослідження та наукові розробки кафедри.

 




Переглядів: 438

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | Іхтіопатологія

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.