Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Шаблон висновку до практичної роботи

Висновок складається за індивідуальними фактично отриманими результатами

аналізу фінансової звітності конкретного підприємства

Висновки та пропозицій щодо поліпшення фінансового стану підприємства(дати підприємству назву)

 

Товариство з обмеженою відповідальністю "___" (далі Підприємство) складає проміжну та річну фінансову звітність у відповідності із Законом України "Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні" № 996-XIV від 16.07.99 р. та Положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку, що діють протягом звітного періоду.

На підставі аналізу фінансової звітності Підприємства мною проведена оцінка його фінансового стану за такими напрямками:

- оцінка майнового стану;

- оцінка ліквідності активів та платоспроможності підприємства;

- оцінка фінансової незалежності і структури капіталу;

- оцінка прибутковості і рентабельності;

- оцінка вірогідності банкрутства підприємства.

В результаті аналізу фінансового стану підприємства були отримані певні показникі, необхідні для його оцінки, планування та підготовки оперативних управлінських рішень за всіма аспектами фінансової діяльності підприємства.

Розглянувши кожен показник, отриманий в результаті фінансового аналізу, з точки зору відповідності його фактичного рівня нормальному для даного підприємства рівня, наводжу далі характеристику фінансового стану ТОВ "__" станом на 01.___.20___ р.

Сума наявних у підприємства господарських грошових коштів (Валюта балансу) збільшилась за звітний період на 188,7 тис. грн., але при цьому спостерігається збільшення поточних зобов'язань на 131,7 тис. грн. Тому неможна однозначно позитивно трактувати зростання даного показника як збільшення майнового потенціалу підприємства.

Доля зношених основних засобів у загальній їх вартості зменшилась на прикінці року на 1 % і складає 44 %. Коефіцієнт вибуття при цьому менше коефіцієнту оновлення, що свідчить про наявність нормальної інвестиційної політики на підприємстві.

Наявність у підприємства чистого робочого капіталу (1394,0 тис грн. на кінець періоду) означає не тількі його спроможність сплачувати поточні зобов'язання (борги), але і можливість для розширення діяльності і інвестування.

Коефіцієнт покриття більше нормативного значення (більше 2) і складає 2,7 на кінець періоду, що свідчить про добрий стан ліквідності активів підприємства.

Коефіцієнти швидкої (проміжної) та абсолютної ліквідності за звітний період зменшились, але залишаються в межах допустимого рівня.

Незважаючи на відповідність показників ліквідності норматичним значенням, спостерігається тенденція до зниження даних показників, що може негативно відобразитися на подальшому фінансовому стані підприємства.

При зростанні удельної ваги у загальній вартості майна основних засобів і запасів, знизилась доля грошових коштів на кінець звітного періоду.

Значення коефіцієнту незалежності на кінець періоду склало 0,8 що на 0,3 перевищує нормативне значення. Така ситуація характеризує незалежність підприємства від позичкових коштів.

Коефіцієнт маневрування власних грошових коштів на кінець періоду наблизився до нормативного значення 0,3 понизившись за звітний період на 0,2.

Динаміка всіх коефіцієнтів оборотності зростає, що є позитивною характеристикою фінансово-господарської діяльності підприємства.

Аналіз коефіцієнтів рентабельності свідчить про ефективність використання активів підприємства.

Спостерігається зростання прибутку підприємства за звітний період,що досягнуто здебільшого за рахунок виручки від реалізації продукції.

Вірогідність банкурутсва підприємства невелика.

В результаті аналізу фінансової звітності ТОВ "___" вважаю, що фінансова звітність підприємства є достовірною, тобто підготовлена таким чином, щоб забезпечити у всіх суттєвих аспектах відображення активів і пасивів підприємства станом на 01.__.20__ р. і фінансових результатів його діяльності за 20__ рік.

На підставі комплексу аналітично-оціночних показників,зостосованих для характеристики фінансового стану ТОВ "__" можно зробити наступний висновок.

Станом на 01.__.20__ р. ТОВ "___" є ліквідним, платоспроможним, фінансово незалежним та рентабельним підприємством, вірогідність банкрутства якого невелика.

Однак, керівництву підприємства слід звернути особливу увагу на своєчасність погашення дебіторської та кредиторської заборгованостей у зв'язку із зростанням значень цих показників і добитися зупинення сниження показників ліквідності.

Поліпшення ряду фінансових показників може бути досягнуто за рахунок зменшення собівартості виробляємої продукції, зменшення рівня запасів, збільшення джерел власних коштів або за рахунок зростання довгострокових позичок та кредитів.

Підприємству рекомендується збільшити спектр послуг що їм надаються та розширити ринки збуту продукції, організувавши маркетингове дослідження.

 




Переглядів: 1889

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.