Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






РОБОТА КОМАНДИРА ВЗВОДУ (РОТИ) ПО ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ БОЙОВОЇ ГОТОВНОСТІ ПІДРОЗДІЛУ

 

Робота командира взводу по забезпеченню бойової готовності підрозділу будується в два етапи: організація приведення роти в повну бойову готовність і підготовка особового складу з питань бойової готовності.

Організація приведення взводу в бойову готовність полягає в розробці заходів, спрямованих на приведення підрозділу в різні ступені бойової готовності в нормативний термін і порядку виконання.

Відповідно до рішення командира частини, командир взводу повинен знати: сигнали, порядок оповіщення, час і порядок виходу з пункту дислокації й у райони зосередження, маршрути руху, час проходження вихідного рубежу і прибуття в район, заходи і строки завершення приведення в бойову готовність

Особисто командиром взводу (роти) для керівництва підрозділом при приведені його в різні ступені бойової готовності відпрацьовуються бойовий розрахунок підрозділу і робоча карта, а також ведеться робочий зошит і штатно-посадовий список особового складу.

На робочій карті командира підрозділу наносяться: район зосередження, вихідний пункт і час його проходження, маршрут і час виходу в район зосередження; місця розгортання пунктів прийому особового складу і техніки; місця розміщення тилових підрозділів батальйону, місце КСП батальйону і роти і лінія зв'язку між ними; кодування і позивні вузлів зв'язку і посадових осіб; організація безпосередньої охорони, місця проведення занять по бойовій підготовці.

У робочому зошиті розробляються: схема організації підрозділу, графік основних заходів щодо приведення підрозділу у встановлені ступені бойової готовності; відомість потреби і забезпечення підрозділу озброєнням, технікою і іншими матеріальними засобами, розрахунок потреби і ешелонування боєприпасів; схема побудови похідної колони для здійснення маршу; довідка-доповідь командира підрозділу, порядок одержання по накладних матеріальних запасів; якісна характеристика укомплектованості спеціалістами, що визначають бойову здатність підрозділу.

Крім того, у командира підрозділу повинні бути виписані накладні на одержання, здачу або передачу озброєння, бойової техніки, розхідних засобів, казарми, а також мати в наявності роздаточні відомості і оформлені шляхові листи для виходу техніки по тривозі.

Робота командира роти по навчанню особового складу діям при переході з мирного на воєнний стан повинна включати наступний обсяг заходів: підготовка особового складу до дій по сигналам оповіщення; підготовка офіцерського та сержантського складу по управлінню підрозділами і командами в ході виконання заходів бойової готовності; виконання комплексу робіт, що забезпечують підтримку озброення, бойової та іншої техніки підрозділу в готовності до бойового застосування, перевірка технічного стану авто техники, що надходить з народного господарства для укомплектування підрозділу; виховання і розвиток у особового складу високих морально-бойових і психологічних якостей.

Підготовка підрозділу повинна проводитися на планових заняттях і тренуваннях по бойовій готовності, в ході планових та раптових перевірок, проводимих старшими начальниками, а також при проведенні тактичних навчань. На заняття по навчанню діям при підйомі по тривозі згідно програми бойової підготовки в кожному пероді навчання відводиться 18 навчальних годин.

Планові заняття по бойовій готовності з особовим складом проводяться на початку кожного періоду навчання. Програмами бойової підготовки передбачаеться проведення чотирьох таких занять. На перших трьох заняттях організуеться навчання особового складу питанням бойової готовності в складі взводу, роти і батальону. При цьому, послідовне злагодження підрозділів здійснюється на початку, шляхом засвоєння по елементах у першу чергу тих дій особового складу які важко сприймаються і повільно засвоюються, а потім комплексним відпрацюванням усіх заходів приведення підрозділу у бойову готовність. Четверте — комплексне заняття по бойовій готовності - орга-нізується і проводиться в складі частини. Крім навчальних на цих заняттях повинні переслідуватися і такі цілі як перевірка реальності розроблених планів, розрахунків і пошук нових шляхів і способів скороченяя термінів приведення підрозділу в бойову готовність.

Тривалість тактико-стройових занять встановлюється керівником заняття і, виходячи з поставлених перед ними цілей, може бути 2-4 години. При проведенні комплексних тренувань з виходом в райони зоеередження тривалість навчального дня не регламентується.

Перше заняття проводиться в складі штатних взводу і роти з навчання особового складу виконанню обов'язків по підйому по тривозі в казармі. Друге заняття — не комплексне тренування в складі роти, повв'язане з відпрацьуванням питань збору роти і виконання особовим складом функціональних обов'язків згідно бойовому розрахунку в парку, на складах і в пункті збору. На третьому занятті — комплексному тренуванні в складі батальйону — вадпрацьовується виконання обов'язків вщповідно до плану підйому по тривозі з виходом особового складу в парк, на склади та у пункт збору. При проведенні четвертого заняття — комплексного тренування в складі частини — віпрацьовуються питання організації і забезпечення виконання заходів по приведенню частини в повну бойову готовність, а озброєння і технніки до бойового застосування. При цьому особовий склад виконуе весь обсяг дій відповідно до плану підйому по тривозі з виходом (якщо це необхідно) у район зосередження.

При відпрацьуванні питань підйому по тривозі в розташуванні роти для проведения занять обладнуються навчальні місця в спальному приміщенні для особового складу, у кімнаті для збереження зброї, у кімнаті для збереження майна роти й особистих речей військовослужбовців, а також для навчання осіб добового наряду.

У спальному примшенні для особового складу можуть бути вивішені схема-графік етапів черговості дій особового складу по сигналам, схема закріплення вікон за військовослужбовцями, що здійснюють світломаскування з вказанням основних і запасних виконавців, плакат з умовами виконання нормативів по оповщенню і збору особового складу роти, виходу екіпажів у парк і вантажно-розвантажувальних команд до місця виконання робіт, тощо.

Перед входом у кімнату для збереження зброї як правило, вивішується графік одержання зброї з указівкою черговості і тимчасових нормативов одержання зброї, протигазів і іншого майна. Схема-график з порядком екиппійування віськовослужбовців, одержання і виносу майна вивішуеться біля входу в кімнату для збереження майна роти й особистих речей військовослужбоців. На навчальному місці для навчання добового наряду діям за сигналами бойової готовності викладається вся документація, що визначає зміст і послідовність цих дій: книга вечірньої перевірки роти з бойовим розрахунком; інструкція черговому роти на випадок тривоги і збору; документи для обліку убуття команд (механіків-водіїв, інших членів екіпажів бойових машин, водіїв колісних машин, навантажувальних команд, тощо).

Призначення навчальних місць які обладнуються у парку, визначаються змістом заходів, проводимих екіпажами по зняттю бойової та іншої техніки зі зберігання і виводу її до пункту збору.

 




Переглядів: 4194

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.