Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Які профілактичні заходи використовують від дії УФВ?

З метою профілактики "ультрафіолетового дефіциту" використовують як сонячне випромінювання—інсоляція приміщень, світлоповітряні ванни, солярії, а також і УФ-опромінення штучними джерелами.

Заходи щодо профілактики "Ультрафіолетової недостатності" в Україні закріплені санітарним законодавством. Виробничі приміщення з постійним перебуванням працюючих, в яких відсутнє природне освітлення або його біологічна дія є недостатньою за вимогами санітарних нормативів, мають обладнуватися установкою УФ-випромінювання (з еритемними лампами).

Профілактичні заходи щодо попередження електроофтальмії зводяться до використання світлозахисних окулярів, або щитків при виконанні електрозварювальних і інших робіт.

Для захисту шкіри від УФ-випромінювання використовують захисний одяг, проти-сонячні екрани (тенти, навіси і ін.) спеціальні покривні креми та мазі.

Допустимі величини УФ-опромінення і рівні опромінення, залежно від джерела УФВ, а також нормативи загальної тривалості роботи і інші вимоги закріплені в документах, затверджених МОЗ.

Захисні заходи мають включати засоби щодо відбиття УФ-випромінювання, захисні екрани і 313 шкіри і очей. Захисний одяг має бути з довгими рукавами і капюшоном. Очі захищають спеціальними окулярами, що мають звичайні скельця або з оксидом свинцю.

З метою профілактики використовують раціональну організацію режиму праці й відпочинку, відповідне розташування робочих місць та віддалення їх від потужних виробничих джерел УФВ.

6.Інфрачервона радіація, як виробнича шкідливість( фізичні властивості, біологічна дія, несприятливий вплив на організм, в т.ч. психічне здоров*я). Профілактика захворювань при роботі з джерелами інфрачервоної радіації.

нфрачервоні промені. Основне біологічну дію цих променів - теплове, причому ця дія також залежить від довжини хвилі. Короткі промені несуть більше енергії, тому вони проникають в глиб, роблять сильний парниковий ефект. Длінновлонвий ділянку надає свою теплову дію на поверхні. Це використовується у фізіотерапії для прогріву ділянок лежать на різній глибині.

Для того щоб оцінити виміряти інфрачервоні промені існує прилад - актинометр. Вимірюється інфрачервона радіація в калоріях на см 2 \ хв. Несприятливий вплив інфрачервоних променів спостерігається в гарячих цехах, де вони можуть призводити до професійних захворювань - катаракті (помутніння кришталика). Причиною катаракти є короткі інфрачервоні промені. Заходом профілактики є використання захисних окулярів, спецодягу.

Особливості впливу інфрачервоних променів на шкіру: виникає опік - еритема. Вона виникає за рахунок теплового розширення судин. Особливість її полягає в тому, що вона має різні межі, виникає відразу.

У зв'язку з дією інфрачервоних променів можуть виникати 2 стани організму: тпловой удар і сонячний удар. Сонячний удар - результат прямого впливу сонячних променів на тіло людини в основному з ураженням ЦНС. Сонячний удар вражає тих хто проводить багато годин поспіль під палючими променями сонця з непокритою головою. Відбувається розігрівання мозкових оболчек.

Тепловий удар виникає через перегрівання організму. Він може трапляться з тим хто виконує важку фізичну роботу в жаркому приміщенні або при жаркій погоді. Особливо характерні були теплові удари у наших військових в Афганістані.

Крім актинометри для вимірювання інфрачервоної радіації існують піраметри різних видів. В основі ох дії - поглащение чорним тілом променистої енергії. Сприймаючий шар складається з зачерненим і білих платівок, які залежно від інфрачервоної радіації нагріваються по різному. Виникає струм на термобатареї і реєструється інтенсивність інфрачервоної радіації. Оскільки інтенсивність інфрачервоної радіації має значення в умовах виробництва то існують норми інфрачервоної радіації для гарячих цехів, для того щоб уникнути несприятливої ​​дії на організм людини, наприклад, в трубопрокатному цеху нарм 1,26 - 7,56, виплавка чавуну 12,25. Рівні випромінювання перевищують 3,7 вважаються значними і вимагають проведення профілактичних заходів - застосування захисних екранів, водячи завіси, спецодяг.




Переглядів: 658

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.006 сек.