Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Якісні показники ходьби.

Молодший вік: Пряме положення тулуба і голови. 2. Вільні рухи руками (поки що не ритмічні та не енергійні).

3. Узгоджені рухи рук та ніг. 4. Приблизне дотримування напрямку під час ходьби.

Середній вік 1: Пряме не напружене положення тулуба та голови. 2. Вільні рухи рук. 3. Кроки ритмічні. 4. Узгоджені рухи рук та ніг. 5. Дотримання напрямку під час ходьби.

Старший вік: 1. Правильна постава. 2. Вільні рухи рук зі згинанням їх у ліктях. 3. Кроки енергійні та ритмічні, з перекатом з п'ятки на носок.

4. Активне згинання та розгинання ніг у колінних суглобах.

Біг. У залежності від віку дітей обстеження бігу з максимальною швидкістю відбувається на дистанціях 10, 20 та 30 м.

На рівній доріжці відмічають двома лініями старт та фініш. За лінією фінішу на відстані 4-6 м ставлять прапорець і дають дітям завдання добігати до нього, щоб уникнути уповільнення руху на фініші. Вихователь стоїть збоку від стартової лінії, а методист біля лінії фінішу. За командою

- «На старт! « дитина підходить до лінії старту і приймає зручну для бігу позу: одна нога вперед, носком до стартової лінії, руки зігнуті у ліктях. За командою — «Увага! « трохи згинає обидві ноги, трохи нахиляє тулуб вперед і дивиться вперед у напрямку бігу. За командою — «Руш! « починає біг. У цей момент пускають секундомір, а коли дитина перетинає лінію фінішу, зупиняють ЇЇ. Час фіксується з точністю до 0,1 сек. У старших групах біг можуть виконувати одночасно двоє дітей, результат їх фіксують двома секундомірами. Після бігу дитина повертається до лінії старту спокійним кроком. Біг виконується двічі, кращий результат записують у протоколі.

Якісні показники бігу. Молодший вік: 1. Тулуб прямий або трохи нахилений вперед. 2. Вільні рухи рук. 3. Збереження напрямку бігу з опорою на орієнтир (прапорець).

Середній вік: 1. Невеликий нахил тулуба вперед. 2. Руки напівзігнуті у ліктях, енергійно рухаються вперед та назад. 3. Енергійне піднімання стегна махової ноги (під кутом 60-70° до землі). 4. Опускання поштовхової ноги на землю з носка. 5. Ритмічний та легкий біг, з відривом від землі.

Старший вік: 1. Невеликий нахил тулуба, голова прямо. 2. Руки напівзігнуті в ліктях, енергійно рухаються вперед та назад. 3. Енергійне піднімання стегна махової ноги (під кутом 60-70° до землі). 4. Опускання поштовхової ноги па землю з носка. 5. Ритмічний та легкий біг, з відривом від землі.

Стрибок у довжину з місця. На килим або край ями з піском кладуть стрічку (скакалку), від неї у напрямку стрибка — сантиметрову стрічку для фіксування його довжини. Дитина стає біля стрічки, торкаючись її носками, виконує стрибок, максимально відштовхуючись обома ногами. Після приземлення вимірюють відстань від стрічки до торкання п'ятками поверхні гімнастичного мату (піску). Стрибок виконується тричі, враховується кращий результат.

Якісні показники стрибка. Молодший вік: 1. Вихідне положення - «Старт плавця « (ноги напівзігнуті, тулуб нахилений вперед, руки відведені назад — в сторони). 2. Відштовхування одночасно обома йогами, із змахом рук вгору. 3. Під час польоту ноги трохи зігнуті. 4. Приземлення на обидві ноги, руки вперед.

Середній вік: 1. Вірне вихідне положення — «Старт плавця «. 2. Енергійне відштовхування обома ногами, з одночасним змахом рук вперед-вгору. 3. Під час польоту ноги зігнуті в колінах. 4. Приземлення стійке на обидві ноги, з перекатом з п'яток на носок, руки вперед — у сторони.

Старший вік: 1. Вірне вихідне положення -- «Старт плавця «. 2. Відштовхування обома ногами з повним їх випрямленням, з енергійним змахом рук вперед-вгору. 3. Під час польоту ноги зігнуті в колінах, перед приземленням вони виносяться вперед. 4. Приземлення на обидві ноги з переходом з п'ятки на всю стопу. 5. Стійке приземлення па напівзігнуті ноги, руки вперед — у сторони.

Стрибок у довжину з розбігу. Діти виконують стрибок у яму з піском з відстані 10-12 м. Результат фіксують сантиметровою стрічкою або рулеткою від місця відштовхування (воно позначається стрічкою) до відбитку (найближчого від місця відштовхування), який залишається па піску. Стрибок виконують тричі, фіксують максимальну дальність його.

Якісні показники стрибка у довжину з розбігу. Старший вік:

1. Рівноприскорений розбіг. 2. Енергійне відштовхування однією ногою, з одночасним махом рук вперед. 3. Під час польоту згинання ніг у колінах, перед приземленням вони виносяться вперед. 4. Приземлення на обидві ноги, з переходом з п'ятки на всю ступню, руки вперед — у сторони.

Стрибок у висоту з розбігу. Виконується з відстані 6-8 м через гумову тасьму на початковій висоті 25-30 см для дітей старшої та 30-35 см - підготовчої до школи групи. Кожного наступного разу її збільшують на 5 см. Коли дитина не може подолати висоту їй дають дві додаткові спроби. Якщо вона не подолає цю висоту їй записують результат попередньої спроби. У протоколі фіксують максимальну висоту, яку подолала дитина. До початку обстеження стрибків доцільно дати дітям 2-3 пробні спроби.

Якісні показники стрибка у висоту з розбігу. Старший вік: 1. Розбіг виконується перпендикулярно до перешкоди (гумова тасьма або шнур).

2. Енергійне відштовхування однією ногою з одночасним змахом рук вгору. 3. Під час польоту ноги максимально зігнуті в колінах. 4. М'яке та стійке приземлення на напівзігнуті ноги, руки вперед — у сторони.


Читайте також:

  1. IV група- показники надійності підприємства
  2. Абсолютні показники фінансової стійкості
  3. Абсолютні показники фінансової стійкості та її типи
  4. Абсолютні та відності показники результатів діяльності підприємства.
  5. Аналіз та оцінка інвестування в умовах ризику. Якісні та кількісні методи оцінювання проектних ризиків.
  6. Аналітичні показники динаміки та прийоми їх обчислення
  7. Аналітичні показники ряду динаміки.
  8. Аналітичні показники ряду динаміки.
  9. Базисні показники
  10. Вартісні показники обсягу виробництва.
  11. Вартісні показники продукції сільського господарства
  12. Види і показники зношення основних фондів




Переглядів: 806

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Методи дослідження й оцінки фізичного розвитку | Метання тенісних м'ячів або торбинок з піском на дальність.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.