Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Мистецтво Італії ХVІІ ст.

Архітектура та її роль. Церковне і палацове будівництво. Міські ансамблі, заміські вілли із садами та парками. Прагнення до грандіозності масштабів і декоративної єдності цілого у сполученні різних видів мистецтва. Специфічні риси художньої мови: підвищена емоційність, напруженість і патетика, динамічність і живописні тенденції, посилення ірраціональних моментів, прагнення до подолання замкнутості у трактуванні простору.

Період розквіту римського бароко. Архітектор та скульптор ЛоренцоБерніні (1599-1680). Створення площі перед собором Св. Петра і проект веж головного фасаду.

Болонська Академія та її значення як прототипу наступних європейських художніх академій. Відношення академізму до мистецтва Високого Відродження й античності та розвиток їхньої ідеалістичної художньої спадщини. Еклектичність, нормативність і зниження ідейно-пізнавального значення мистецтва як характерні риси академічного мистецтва.

Протиріччя, взаємозв'язок та взаємовпливи академізму, бароко та реалістичного напряму у живописі XVII ст. Караваджизм - основний реалістичний напрям італійського мистецтва початку XVII ст.

Мікеланджело Мерізі да Караваджо (1573-1610). Демократичні тенденції в його творчості. Побутова тематика і натюрморт. Реалістичне трактування релігійних сюжетів та введення у релігійні картини народних типів. Живописні прийоми Караваджо.

Мистецтво ФландріїXVII ст. Пітер Пауль Рубенс (1577-1640) - глава фламандської школи живопису і найбільший представник європейського мистецтва XVII ст. Глибоко національний народний характер творчості Рубенса. Різнобічний характер його діяльності. Рубенс - художник, гуманіст, дипломат. Реалістичні, класицистичні й барочні тенденції в роботах майстра. Роль майстерні Рубенса. «Історичний» живопис Рубенса та цикл «Історії Марії Медічі». Дипломатична місія Рубенса і відвідування їм Іспанії та Англії. Декоративні композиції, жанрові сюжети. Рубенс-пейзажист і його значення у розвитку реалістичного пейзажу. Рубенс – майстер портрету.

Мистецтво ГолландіїXVIIст.

Особливості соціально-економічного розвитку Голландії й обумовлений ними характер голландського мистецтва. Утворення буржуазної республіки. Перемога кальвінізму, його роль у голландській культурі. Відсутність передумов для розвитку придворного і церковного мистецтва. Переважне значення живопису в художнім житті країни.

Особливе місце голландського живопису у західноєвропейському мистецтві XVII ст. Реалізм і демократичний характер основних художніх течій. Широке розповсюдження живопису, художня торгівля і спеціалізація художників у зв'язку з роботою на ринок. Розвиток реалістичних жанрів (портрет, побутовий живопис, пейзаж, натюрморт). Передача повітряного середовища, світла і матеріальності предметів. Значення малюнка й офорта у творчості голландських живописців.

Франс Хальс (1580-1666)- провідний майстер голландського портрету.

Ян Вермер Делфтський (1632-1674) - один з найбільших живописців Голландії. Основні роботи. Його мальовничі прийоми і майстерність.

РембрандтГарменсван Рейн (1606-1669)- найбільший художник-реаліст західно-європейського мистецтва XVII ст. Творчість Рембрандта як одна з вершин світового мистецтваПсихологізм та відображення в мистецтві внутрішнього світу і переживань людини. Живописні прийоми Рембрандта. Малюнок та офорт в творчості Рембрандта. Автопортрети як документи творчої біографії. Портрети, релігійні та міфологічні композиції. «Нічна варта». Пейзажі, портрети, монументальні композиції («Змова Юлія Цивіліса»), картини за біблійними та євангельськими сюжетами. Значення художньої спадщини Рембрандта.




Переглядів: 872

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.