Студопедия
Контакти
 


Тлумачний словник

Реклама: Настойка восковой моли
Яку функцію у формулі виконують круглі дужки?

РОЗДІЛ 1

ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА

Розбивка робочого аркуша на сторінки за бажанням користувача

 

При друкуванні великих документів розбивка на сторінки відбувається автоматично по найближчих до полів комірок. Автоматична розбивка може виявитися невідповідною загальному оформленню вашого документа. У такому випадку Ви можете самі задати розбивку документа на сторінки за визначеними Вами рядкам. Для цього потрібно виділити рядок, на якому має закінчитися сторінка, і в меню Вставка вибрати командуРозрив сторінки. Сторінка буде закінчуватися над виділеним рядком. Щоб видалити розрив сторінки, що ви задали вручну, виділіть рядок під розривом сторінки і виберіть команду «Забрати розрив сторінки» з меню «Вставка».

Друк аркушів діаграм і впроваджених діаграм. Незалежно від того, знаходиться діаграма на окремому листі або впроваджена в робочий лист з іншими даними, вивести діаграму на друк можна окремо, настроюючи параметри сторінки, як для самостійної сторінки. Ви можете змінити масштаб діаграми на сторінці, вибрати кольорове або чорно-біле зображення. Розмір діаграми можна зменшувати і збільшувати, поки вона не займе сторінку цілком, а також визначати користувальницький розмір діаграми. Впроваджені діаграми і діаграми на окремих аркушах виводяться на друк аналогічно. Для цього на початку потрібно виділити впроваджену діаграму чи зробити аркуш діаграми поточним. Потім провести всі необхідні настроювання і виконати командуФайл > Друк.Друк робочих аркушів без впроваджених у них діаграм

При друкуванні робочих аркушів, що містять впроваджені діаграми, ці діаграми за замовчуванням також друкуються. Ви можете надрукувати робочий аркуш і без діаграми, причому не переміщаючи і не видаляючи діаграми. Для цього виділіть діаграму, що Ви не хочете виводити на друк. Викличте контекстне меню і виберіть командуФормат об'єкта. У діалоговому вікні, що з'явилося, виберіть вкладку Властивості. Приберіть прапорець Виводити об'єкт на друк і клацніть на кнопці ОК. У панелі інструментів клацніть на кнопці Попередній перегляд. Відкриється вікно попереднього перегляду, у якому ви побачите свій робочий аркуш без діаграми. Клацніть на кнопці Друк. Відкриється діалогове вікно Друк. Клацніть на кнопці ОК.Интернет реклама УБС

 

Яку функцію у формулі виконують круглі дужки?

 

Функція - це створена формула, яка виконує операції над заданими значеннями і повертає нове значення.

Функції дозволяють виконувати, як прості, так і складні обчислення. Функції в Excel використовуються для виконання стандартних обчислень. Значення, що використовуються для обчислення функцій, називаються аргументами. Значення, що є функціями як відповідь називають результатом.

Excel містить більше ніж 400 вбудованих функцій. Функція має ім’я і список аргументів у круглих дужках. Аргументами можуть бути числові та текстові константи, комірки, діапазони комірок. Ввести функції у формулу можна вручну або з використанням майстра функції.

Щоб використати функцію, потрібно ввести її як частину формули в комірку робочого аркуша. Послідовність, у якій ма­ють розміщуватися використовувані у формулі символи назива­ють синтаксисом функції. Всі функції використовують однакові основні правила синтаксису. Якщо порушити правила синтакси­су, то Excelвидасть повідомлення про помилку у формулі. Для спрощення роботи з функціями більшість з них була названа від скорочення російськомовних значень цих функцій:

· СУММ – функція, що здійснює додавання елементів.

· СРЗНАЧ – функція, що визначає середнє значення.

Формула починається зі знака «=», за яким вводиться ім’я функції, дужка, що відкривається, список аргументів, розділених крапкою з комою «;», далі дужка, що закривається.Наприклад:

=СУММ(В2;С2).

Бувають функції без аргументів, які мають такий синтак­сис:

=Ім’я_функції(). Наприклад:

=СЕГОДНЯ().

Загальний вигляд функції:

=ім’я функції (параметри).

Існують різні типи аргументів: число, текст, логічне зна­чення (Истина або Ложь), формули чи інші функції. В кожному конкретному випадку необхідно використовувати відповідний тип аргументу.

 

 

Загрузка...<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:


 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.