Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Абонентське обладнання для відеоконференц-зв'язку

Багатофункціональний апарат менший в розмірі, займає один порт комп'ютера, легко забезпечує багатозадачний режим, а головне - не створює проблем, зв'язаних з сумісністю апаратури та програмного забезпечення. На український ринок інтегровану апаратуру поставляють такі відомі фірми, як PANASONIC [14], MITA [15], XEROX [16], OLIVETTI, CANON, SAMSUNG [17] і ін.

Фірма PANASONIC також випускає факсимільні апарати з безпровідними телефонами - це моделі KX-F390 і KX-F910, що працюють у діапазоні 900 Мгц. При цьому апарат KX-F390 має ще й вбудований автовідповідач.

Дуже зручний для домашнього користування невеликий факс-апарат із цифровим автовідповідачем Panasonic UF-S1. З особливостей, що вигідно виділяють цю модель, можна відзначити великий обсяг цифрової пам'яті, сканер із 64-рівневою цифровою графікою. Крім того, апарат автоматично зменшує яскравість фону документа, роблячи біло-чорні копії більш розбірливими. Досить незвичайний дизайн апарата, добре виділяються цифрові кнопки, виготовлені із прозорого пластику. Перемикання режимів роботи виконується великою напівкруглою кнопкою. Можливий друк Help-Повідомлень і супровідних відомостей про прийняті та відправлені факс-повідомлення.

Лоток для паперу розташований на передній панелі факсу, доступ до нього дуже зручний. Оригінали завантажуються зверху та при проходженні скануючого пристрою практично не згибаються.

Добре зарекомендували себе струменеві факси UF305, UF315. UF322 цієї фірми [14]. Основна їхня перевага - робота на звичайному папері формату А4, а також наявність цифрової пам'яті для факс-повідомлень. Наприклад, модель UF-3O5 може приймати й зберігати в пам'яті до 12 сторінок документів, тому навіть при відсутності паперу або тонера найважливіші документи будуть збережені. Ці ж 12 сторінок можна буде відправити в зазначений зручний час по 53 адресам.

Рисунок 6.4- Panasonic KX-FLB853 RU

 

Факс Panasonic KX-FLB853 RU. Багатофункціональний лазерний апарат із USB 2.0, АВН, Caller ID. Лазерний друк (600 крапок на дюйм). Кольорове сканування (9600 крапок на дюйм). Зручна планшетна конструкція - функція сортування документів. Швидкість друку - 18 стор/хв. Передача документів із пам'яті. Енергонезалежна пам'ять. Прийом при відсутності паперу (до 630 стор.). Режим виправлення помилок (ЕСМ). Кнопка навігації для зручного управління. Розсилання (3х20 адресатів). Високошвидкісна передача (33,6 кбіт/с). Відкладена передача. Автоподавач на 50 аркушів. Набір 318 номерів з пам'яті.

При установці додаткових модулів пам'яті з'явиться можливість організації особистих "поштових скриньок". Факси, відправлені на таку скриньку, не роздруковуються - доступ до них можна одержати, ввівши спеціальний код. Для обмеження небажаних дзвінків можна заборонити доступ до факсу абонентам не зазначених в телефонній книзі апарата.

Друкувальний пристрій факс-апаратів Panasonic KX-F1000B і KX-F1100У працює за принципом термопереносу фарби зі спеціальної плівки на звичайний папір - стрічка пропускається через валики разом із папером, "копіюючи" на неї отримане повідомлення. Як видатковий матеріал у KX-F1000B використовується спеціальний картридж, що представляє собою 200-метрову широку стрічку. Такий спосіб друку дозволяє домогтися більше високої якості, ніж при друці на термопаперу. Перевага такого друку полягає в безшумності роботи, до того ж, завдяки такій конструкції собівартість факс-повідомлення помітно знижується. Якщо говорити про недоліки, то слід зазначити, що з таким принципом друку апарат не може забезпечувати конфіденційність - на плівці зберігаються негативи відправлених повідомлень, які при бажанні можна прочитати.

Модель UF-S2 за своїми характеристиками дуже незначно відрізняється від UF-S1. Можна відзначити появу спікерфона й зменшене електроспоживання. Цей факс має режим копіювання із широкими можливостями масштабування. Завдяки чому можна, наприклад, виготовити копії розміром із візитну картку. Мікросхема пам'яті цього апарата використовується спільно для збереження факсових і голосових повідомлень і може вмістити близько 25 сторінок зображень або 12 хвилин мовних повідомлень на автовідповідачі.


Системи відеоконференц-зв’язку (ВКЗ) значно розширюють можливості існуючої телекомунікаційної інфраструктури, додаючи до засобів передачі даних ще й голосу технологію обміну візуальною інформацією. Системи ВКЗ є одним з наймогутніших засобів підвищення ефективності ділових контактів при значному віддаленні партнерів один від одного, що привело до їх широкого використання, перш за все в:

області бізнесу і керування проектами і виробництвом;

медицині;

системах дистанційного навчання.

Передача відеоінформації здійснюється по мережах ISDN, ATM, Frame Relay і IP, зокрема по низкошвидкісним каналам Internet.

Вимоги до систем ВКЗ, для створення гнучких і економічно ефективних комплексів для роботи з мультимедіа додатками:

відкрита PC-сумісна архітектура;

повна сумісність з рекомендаціями ITU-T H.320/323, H.261/263, G711/722/728;

прозора робота з будь-якими додатками ПЕОМ протягом сеансу ВКЗ згідно рекомендаціям ITU-T Т.120;

Найбільше поширення набули системи ВКЗ з протоколом IP. Єдиний адресний простір мережі ВКЗ всередині існуючих IP-мереж дозволяє терміналам ВКЗ мати доступ до баз даних, поштових повідомлень, бібліотек нерухомих зображень і інших додатків. Важко представити державну установу, акціонерне суспільство або приватну компанію без системи контролю доступу, що включає систему охоронного відеонагляду. Невід'ємною частиною сучасного офісу стали локальні обчислювальні і мультісервісні мережі з інтеграцією послуг, зокрема послуг ВКЗ. Рішення, що передбачає інтеграцію “все в одному” цих систем, може бути легко реалізовано на базі єдиної відеомережі.

Системи ВКЗ і відеонагляду розширюють можливості телекомунікаційної інфраструктури і широко використовуються для керування проектами і виробництвом, дистанційного навчання, в бізнесі, медицині, промисловості.

Розглянемо можливості варіанту побудови змішаної відеомережі рисунок 7.1 ( на основі рекомендації ITU-T H.323).

Рисунок 7.1- Варіант побудови змішаної відеомережі

Мережа включає групову систему Polycom ViewStation FX, дві персональні системи ViaVideo і кабінетну систему VTEL Galaxy755, включені через маршрутизатори в канали зв'язку 512 кбіт/с. В паралель мережі ВКЗ, на тому ж фрагменті IP-сети, зібрана відеомережа на базі устаткування Axis. Технологія Axis Thin Server враховує оптимізацію ресурсу при передачі зображень від фіксованих або керованих відеокамер. Web-камери Axis 2100/2420 можуть використовуватися для різних задач - від рекламної демонстрації “живого відео” на сайті (Web-attraction) до системи цифрового відеонагляду. Зокрема, доповнивши камери аудіо-модулями Axis 2191, також працюючими через IP-мережі, можна проводити відеоконференції з потрібною частотою кадрів (залежить від наявної смуги пропускання). Для побудови систем цифрового відеонагляду і моніторингу Axis розробив спеціалізовану серію відеосерверів, які, як і камери, оснащені вбудованим Web-сервером і детектором руху. Крім можливості підключення і одночасного перегляду чотирьох аналогових керованих камер, відеосервер Axis 2460 має вбудовану систему цифрового зберігання відеозображень з архівом на 253 дні. Для повної адаптації даних продуктів до задач CATV компанією Milestone був розроблений додаток Milestone XXV під ОС Windows, який дозволяє оператору бачити одночасно до 25 камер відеонагляду.

Використання безпровідних технологій для передачі відеотрафіку дозволяє не обмежуватися розміщенням устаткування Axis або Polycom тільки в офісах і вузлах зв'язку, але і, завдяки вживанню радіо-Ethernet і GSM-модемів, встановлювати це устаткування на складах, портових терміналах, аеропортах, тобто там, де потрібна мобільність і найкоротші терміни інсталяції.

Перевагами пропонованої змішаної схеми побудови відеомережі є, з одного боку, можливість використання загальних камер, як зовнішніх аналогових, так і вбудованих в системи ВКЗ або Web-камери. З другого боку, наявність вбудованого в продукти Axis Web-сервера на базі Linux дає можливість обробки, зберігання і експорту одержаних зображень на базі будь-якої платформи і операційної системи, а не тільки IBM PC і Windows. Відповідно, конфігурувати продукти Axis і Polycom можна з централізованої віддаленої консолі на основі привласнених їм IP-адресів.

Таким чином, Web-продукти Axis разом з устаткуванням ВКЗ компанії Polycom - USB-кодеками для ПК, автономними приставками серії ViewStation, системами для вбудованих вирішень VS 4000, а також відеосерверами Accord, - утворюють конечне рішення для організації відеозв'язку будь-якого призначення в таких прикладних сферах, як банківська сфера, керування проектами і виробництвом з їх моніторингом, координація роботи національних і міжнародних компаній, забезпечення безпеки, дистанційне навчання та інш.

 





Переглядів: 1155

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Характеристики факсимільного апарату | WEB-камера

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.023 сек.