Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Самотестовані ВІС та ВІС з вбудованим тестуванням.

Методи забезпечення тестопридатності.

 

Методи забезпечення тестопридатності в процесі проектування ВІС умовно поділяють на конструктивні та структурно-логічні.

Серед конструктивних методів виділяють методи шинної архітектури, сигнатурного аналізу і контрольних вузлів.

Метод шинної архітектури полягає в забезпеченні доступу до будь-якого вузла ВІС шляхом переведення вхідних шин усіх вузлів, за винятком аналізованого, у стан високого імпендансу.

Сигнатурний аналіз здійснюється за допомогою регістра зсуву із лінійним зворотним зв'язком, що підключається до обраного контакту. У цьому регістрі запускається тестова програма, у результаті утворюється число-сигнатура, що відображає інформацію про справність схеми.

Суть тестування методом контрольних вузлів очевидна. Необхідно зазначити лише, що у якості цих вузлів можна використовувати як вільні зовнішні контакти, так і спеціальні контрольні точки на кристалі.

Структурно-логічні методи (сканування по рівнях та контрольних регістрів зсуву) використовують для розробки такої логічної структури схеми, при якій можна задавати і зчитувати стани всіх елементів схеми.

Метод сканування по рівнях полягає в тому, що елементи пам'яті схеми в режимі тестування з'єднуються в один регістр зсуву, що дозволяє задавати і зчитувати стани цих елементів. Об'єднання в єдиний регістр зсуву елементів пам'яті на кристалі і створення ланцюгів регістрів зсуву з переходом на більш високий системний рівень дозволяють одержувати тести для всіх рівнів системи. Загальносистемні тести формуються шляхом об'єднання тестів підсистем. Існують модифікації цього методу: сканування з довільною вибіркою, вибіркове сканування та ін.

Існує також комбінований метод, реалізований за допомогою вбудованих (апаратних) засобів контролю. У ньому з'єднані методи сигнатурного аналізу і сканування. Основна ідея полягає в створенні набору елементів пам'яті змінюваної конфігурації (в одному режимі вони працюють як звичайні регістри зсуву, в іншому - як багатовходові регістри зсуву зі зворотним зв'язком), що приводить до істотного скорочення тестів.

Застосування структурно-логічного підходу для забезпечення тестопридатності ВІС на стадії проектування є найбільш перспективним.

 

 

 

 

Останнім часом поширення одержали самотестовані ВІС і ВІС з вбудованим тестуванням. Такі додаткові схеми тестування можуть працювати в режимі функціонування ВІС або у проміжках між періодами обробки корисної інформації. Перший режим називають прямим, другий − непрямим. У прямому режимі для самотестування (самоконтролю) необхідні додаткові та дублюючі схеми, що може приводити до значного збільшення площі кристала.

Непряме самотестування базується на введенні спеціальних схем з “інтелектом”. Такі схеми реалізуються в наступний спосіб. Спеціальні мікропроцесори перевіряють свою пам'ять, регістри, команди і т.д. Потім тесто-програма заноситься в пам'ять і виконується між періодами нормального функціонування схеми. ВІС з інтелектом забезпечують тільки функціональну верифікацію.

Структурне самотестування здійснюється шляхом занесення в пам'ять (яка реалізується на кристалі) структурно-генерованих тестів. До пам'яті додаються схеми керування для проведення процедури тестування. Основним недоліком структурного самотестування є вимога до додаткової площі кристала. Проектування самотестованих та ВІС з вбудованими тестами здійснюється в рамках звичайного проектування з використанням апарату верифікації.

 

 


Читайте також:

  1. МДН-транзистори з вбудованим каналом




Переглядів: 704

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Контролепридатність ВІС. | Типи діаграм та їх різновиди.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.006 сек.