Студопедия
Контакти
 


Тлумачний словник

Реклама: Настойка восковой моли
Шляхи удосконалення процесу проектування ВІС

Існує два основні шляхи удосконалення процесу проектування ВІС:

1) застосування ЕОМ на всіх етапах проектування для існуючих конструктивно-технологічних методів виготовлення ВІС;

2) створення конструктивно-технологічних методів виготовлення ВІС, що прискорюють процес проектування.

Скорочення циклу проектування ВІС досягається завдяки використанню стандартних матриць наборів компонентів, ЛЕ чи структур широкого призначення, узагальнених фрагментів; параметризованому заданню стандартних конструкцій та ін.

Реалізація функцій ВІС повинна досягатися за умови використання найменшого числа елементів (транзисторів і резисторів, ЛЕ, тригерів, регістрів і т.д.) з використанням регулярних структур.

По способах виготовлення усі ВІС можна розділити на замовлені і напівзамовлені. Замовлені ВІС проектуються вручну методами стандартних комірок і блоків, функціонально-інтегрованих комірок і блоків, а також кремнієвим компілюванням.

Вхідні дані для проектування − технічне завдання, вихідні − інформація на магнітних носіях для технологічних автоматів і контрольно-вимірювального устаткування. Найбільше поширення в даний час для проектування замовлених ВІС одержав традиційний метод, метод стандартних комірок (елементів) і блоків, а для проектування напівзамовлених ВІС − матричні методи.

Суть методу стандартних комірок і блоків полягає в нагромадженні, систематизації і застосуванні при проектуванні ВІС заздалегідь розроблених компонентів, функціональних вузлів і блоків (опорів, транзисторів, ЛЕ, тригерів, регістрів і т.д.), інформація про які зберігається в пам'яті ЕОМ. Застосовується метод в основному при розробці нерегулярних інтегральних схем середнього ступеня інтеграції і стандартних ВІС. Однак його можна застосовувати і для розробки нерегулярних ВІС, що характеризуються застосуванням уніфікованих комірок і блоків.

При матричному методі спочатку створюється базовий матричний кристал (БМК) у вигляді матриць з N рядків і М стовпців (N і М − числа в діапазоні 5...103) ЛЕ і більш складних структур. На кожному наборі реалізується серія бібліотечних елементів, що проходить повну атестацію по всіх параметрах (електричних, конструкторських і т.д.) і потім проектується логічна схема ВІС у базисі бібліотечних елементів.Интернет реклама УБС

При проектуванні напівзамовлених ВІС на базі універсальних вентильних матриць розробник апаратури за допомогою програми логічного моделювання в інтерактивному режимі відпрацьовує логічну схему і систему контролюючих тестів. Потім на етапі топологічного проектування, як правило, автоматично розв’язуються дві задачі: розкриття вікон в окисі і трасування. В даний час для проектування замовлених і напівзамовлених ВІС широко використовують автоматичні системи проектування.

 


Читайте також:

 1. A) правові і процесуальні основи судово-медичної експертизи
 2. Active-HDL як сучасна система автоматизованого проектування ВІС.
 3. H) інноваційний менеджмент – це сукупність організаційно-економічних методів управління всіма стадіями інноваційного процесу.
 4. II. Поняття соціального процесу.
 5. IV. План навчального процесу.
 6. VII. Етап проектування
 7. VII. Етап проектування
 8. А. Особливості диференціації навчального процесу в школах США
 9. Автоматизація проектування напівзамовлених ВІС.
 10. Автоматизація процесу призначення IP-адрес
 11. Агроекологічні проблеми розвитку і шляхи їх розв'язання
 12. Адміністративний примус застосовують на основі адміністративно-процесуальних норм.

Загрузка...<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Фізико-топологічне проектування. | Маршрут проектування ВІС

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:


 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.