Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






ОФОРМЛЕННЯ І ЗАХИСТ ЗВІТУ З ПРАКТИКИ

Результати проходження виробничої практики зі спеціальності студент оформляє у вигляді письмового звіту. Форма звітності студента за практику - це звіт, оцінений і підписаний безпосередньо керівником від бази практики. У звіті на фактичному матеріалі конкретного місця проходження практики (управління юстиції, суди, господарські суди, прокуратура, виконавча служба, податкові органи, нотаріальні контори, органи РАЦС, апаратні органи державної влади та місцевого самоврядування, юридичні і кадрові служби підприємств, установ, організацій всіх форм власності), студент розкриває всі питання програми, проводять науковий аналіз, вносить пропозиції щодо модернізації діяльності відповідного підприємства, установи, організації чи державного органу.

Титульну сторінку з оборотом звіту про проведення практики підписує керівник практики від навчального закладу, її зразок наводиться у додатку 1, додатку 2.

Звіт про практику складається з двох самостійних частин: головної та додатків. Головна частина містить вступ, розділи практики, висновки.

У вступі (2-3 сторінки) обґрунтовується актуальність проходження практики згідно з програмою, формулюється мета та завдання, визначаються об'єкти дослідження та джерела інформації.

У головній частині( до 25 сторінок), яка поділена на розділи та параграфи, характеризується конкретний підрозділ. Відзначається призначення підроз­ділу, його склад, посадові обов'язки працівників, функціональні завдання, які вирішуються, законодавча та нормативна бази, комп'ютерне забезпечення та ефективність його використання, вхідна та вихідна документація тощо.

У висновку студенти проводять аналіз ефективності дії підрозділів, виявляють недоліки в законодавчій та нормативній базах, проблемні питання, роб­лять висновки та пропонують рекомендації щодо вдосконалення діяльності підрозділу.

Кожний розділ звіту має своє призначення і відображає проходження практики в певному підрозділі, але він має бути підпорядкований основній темі й повинен органічно пов'язуватись з іншими.

До додатків включаються форми звітності, бланки документів, заяв, скарг, вхідна документація, схеми , акти, протоколи, довідки та ін.

Звіт про практику має бути написаний (або надрукований) чітко, розбірливо, без помилок на білому папері формату А4, з однієї сторони.

Текст повинен мати поля з чотирьох боків аркуша таких розмірів: ліве - 30 мм, праве - 10 мм, верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм.

Загальний обсяг звіту (без титульного листа, списку літератури та додатків) має складати 25-30 аркушів.

Нумерація аркушів повинна бути послідовною і починатися з титульної сторінки, на якій номер не ставиться. Після титульної сторінки йде зміст, головна частина, висновок, література та додатки. Номер сторінки проставляється арабськими цифрами в правому верхньому кутку сторінки.

У звіті не повинно бути повторів, відступів від основної теми, переписування з підручників, інструкцій. Заборонено подання одного і того ж звіту дво­ма і більше студентами.

При необхідності звіт може ілюструватись таблицями, схемами, різними видами документів.

При посиланні або цитуванні використаної літератури необхідно дотримуватись абсолютної точності і відповідності тексту джерела.

На інформацію, що цитується, дається посилання, яке наводиться у квадратних дужках після відповідної фрази. В дужках ставиться порядковий номер джерела та сторінка. Його назву наводять у списку літератури, який розміщується в кінці роботи .

Список літератури складається так: першим до списку вноситься Консти­туція України, закони України, укази Президента України, рішення та постано­ви Верховної Ради і Кабінету Міністрів України, виступи та доповіді державних діячів України, інструкції відповідних відомств; далі література розміщується в алфавітному порядку.

При наведенні літературного джерела (книги, брошури) інформація подається за такою схемою:

- прізвище та ініціали авторів, назва джерела, назва видавництва, рік видання, кількість сторінок;

(наприклад: Роїна О.М. Збірник позовних заяв. Практичний посібник. - К.: КНТ, 2005.-204с.)

- назва джерела, за чиєю редакцією, назва видавництва, рік видання, кількість сторінок.

(наприклад: Зразки цивільно - правових документів: Науково - практичний по­сібник / За ред. В.О. Кузнєцова. - К.: Істина, 2006. - 712 с.)

Окремим розділом звіту оформляється розділ стосовно «Організації охорони праці на базах практики» та входить, як складова частина до загального звіту по практиці.

Перевіряється і оцінюється цей розділ звіту викладачами, які викладають дисципліни з охорони праці, безпеки життєдіяльності та пройшли відповідні курси підвищення кваліфікації. Прізвище керівника розділу ставиться на титульній сторінці загального звіту. Назва розділу з охорони праці записується одним рядком в загальному змісті звіту по практиці, напр. (в п. Організація охорони праці в ДПІ Голосіївського району м. Києва).

Об’єм текстової частини звіту (без додатків) 5-6 сторінок машинописного тексту. Нумерація сторінок загальна по звіту.

Текст звіту оформляється розміром кегля 14, шрифт Times New Roman, інтервал – 1,5, без інтервалів між окремими пунктами звіту.

У вступі студент повинен відобразити загальний стан охорони праці в Україні в цілому, також в тій галузі, до якої відноситься база практики студента, державну політику в галузі охорони праці та перспективи розвитку працеохоронної діяльності в ринкових умовах господарювання.

Пункти 1, 2 змісту розділу повинні стосуватися конкретних місць практики і відобразити реальний стан речей в галузі охорони праці.

У висновках студент повинен зробити узагальнення про стан питань охорони праці на конкретному підприємстві, в установі та організації, дати рекомендації щодо поліпшення працеохоронної діяльності.

Список використаних джерел стосовно розділу приводиться в загальному списку літературних джерел згідно вимогам стандартів до оформлення літератури. Наприклад:

Конституція України. ­­–К.: Видання Верховної Ради України, 1996.– 120 с.

Закон України "Про внесення змін до Закону України про охорону праці". Урядовий кур'єр №236 від 18.12.02р. НПА ОП 0.00–4.11–07

Сивко В.Й. Правові та організаційні основи охорони праці в Україні: Навчальний посібник.– К.: Кондор, 2008.– 140 с.

Як додатки приводяться ксерокопії нормативних і робочих (заповнених) документів стосовно відповідних пунктів розділу «Охорона праці» .




Переглядів: 2458

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Обов'язки керівника практики від навчального закладу | Зміст розділу «Організація охорони праці на базах проходження практики»

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.