Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Ст.гр. ФЕБ131 Кустурова Светлана

 

 

Школа... Скільки чудових років ми провели! Я закінчила Суворовську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Там було так затишно, спокійно, як вдома. Ми вчились писати, рахувати, відстоювати свою власну думку і все це нас навчили робити наші вчителі. Дуже мудрі, справедливі, з добрим почуттям гумору, терплячі і такі рідні вони направляли нас на правильний і дорослий шлях. Я була заступником президента, відповідальна за організацію свят, учнівських соборів. В школі було все, і перше кохання, і справжні друзі, і сварки між однокласниками, та все одно було так весело і незабутньо. Але всьому є кінець і також шкільним рокам. Прийшов довгоочікуваний одинадцятий клас, коли треба було взятись добре за розум, вибрати свій майбутній шлях і цілеспрямовано йти до поставленої мети. Цей цікавий вік, який ми називаємо «перехідний», коли ми вже не діти, а ще й не дорослі. Коли ми намагаємося підкорити нові вершини, відстоювати свою думку, не можемо порозумітись з батьками і нам здається, що нас ніхто не сприймає, як дорослих людей.

Я довго не могла вибрати ВУЗ, а тим паче професію. Я дуже хотіла вступити до Київського національного університету культури і мистецтв ім. Поплавського на факультет «Кіно і телебачення», бо я творча особистість і мені це дуже подобається. Про професію бухгалтера навіть не думала, бо думала, що це нудна робота. Але потім я зрозуміла, що кар'єра актриси така важка і виснажлива, що бути бухгалтером набагато краще і важливіше, бо бухгалтера завжди потрібні підприємствам. Вибір професії є головним і найважливішим вибором у житті людини.

У виборі майбутньої професії мені дуже допомогла мама, бо вона сама бухгалтер і знає всі мінуси і плюси цієї роботи. Перед кожним стає така проблема, яку треба правильно розв'язати. Дуже важливо вибрати правильний шлях, щоб робота давала прибуток, гарний настрій і просто щастя в житті.

Студентські роки - це не тільки найкращий і найвеселіший період в житті, але й головний урок, який ми вивчімо раз і назавжди.

Переді мною стояв вибір «а куди далі?». Ще в середині 11 класу я знала, що буду здавати документи в ОНАХТ, ОНЕУ, ОНПУ, ОДАУ і ОНМУ. Якщо є можливість здати документи в 5 Вузів, чому б не скористатися шансом?

Серед всіх Вузів мені більше всього сподобались ОНПУ і ОНАХТ. ОНАХТ привабив мене своєю розташованністю корпусів, близьким знаходженням гуртожитку, в ОНАХТ менший контракт, ніж в ОНПУ. Мені сподобалось, як працювала приймальна комісія, коли ти сидиш на одному місці і не треба нікуди бігти, щоб щось підписувати, друкувати, як це було в інших університетах. Над вибором факультету я довго не думала, бо спеціаліст в області економіки потрібен на всіх підприємствах. Бухгалтером я можу працювати в будь-якій фірмі, на фабриці чи на виробництві. А якщо я буду добре вчитись, то взагалі спеціалісту ціни не буде. Я вважаю, що зробила правильний вибір. Про академію я можу тільки казати добре. Мені з першого дня сподобались викладачі, як вони до нас відносяться. Мені подобається, що корпуси знаходяться на одній території, а розклад занять мені взагалі більш за все подобається. Але в цьому є і свої недоліки. Я розумію, звичайно, як важко забезпечити всю академію новою технікою, обладнанням, але ремонт треба зробити в усіх корпусах.

Мої надії співпали з реальністю і це надзвичайно добре. Я не жалію, що обрала Одеську національну академію харчових технологій і буду пишатися моїм вибором. ОНАХТ- краща академія!

 




Переглядів: 371

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Ст.гр. ФЕБ132 Жидкова Катерина | Ст.гр. ФЕБ132 Балабан Марія

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.