Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Формати полів (Format)

За винятком полів типу OLE Access no-різному здійснює введення та виведення даних. Наприклад, якщо ви в поле вводите число 71500.0, то може знадобитися вивести його у вигляді $71,500.00. Це можна реалізувати через вибір формату поля, що «змусить» виводити всі введені дані саме в такому вигляді. Форматовані дані, як правило, легше читати, особливо якщо вони числові, тому що послідовність таких символів, як коми, знаки долара та десяткові крапки, не залежить від способу введення даних. Форматування також усуває необхідність введення незначних символів — таких, як знак долара чи кома, що можна вводити автоматично, залежно від формату.

Access забезпечує список попередньо визначених форматів для полів типу Число, ВалютаіДата. Крім того, Access розпізнає спеціальні коди, що задаються форматом, розробленим користувачем.

Маска введення (Input Mask)

Маски введення використовуються, коли дані, що вводяться в поля, мають наперед визначену структуру. Прикладами можуть бути такі дані, як дата, номери телефонів і факсів, табельний номер тощо. Маска введення виконує дві функції. По-перше, обмежує введення за рахунок установленої фіксованої довжини і типу символу. По-друге, може автоматично під час введення вставляти фіксовані символи. У цьому відношенні добрим прикладом є номер телефону. Маска введення складається з буквених символів — дефісів і дужок — і символу #, замість якого повинна ставитися цифра чи пробіл: (###)-###-##-##. Якщо вводимо число 0444412070, то воно з’явиться в полі у вигляді (044)-441-20-70. Існують різноманітні засоби керування запровадженням даних за допомогою масок. За детальнішою інформацією відсилаємо до […].

Підпис поля (Caption)

Дана властивість виражається ім’ям, фразою чи описом, що використовуються за замовчування в ролі заголовка стовпчика або мітки поля. Ця властивість дає змогу використовувати прості імена полів замість занадто інформативних фраз типуДата дня народження, що з’являються в таблицях і формах. Прості імена полів легше використовувати для написання виразів, макросів і програм на VBA.
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:


 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.