Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Індексоване поле

Якщо як значення властивості вибрано Yes, Access створює і підтримує індекс значення, введеного в поле Indexed. Індекс — це відсортований список змісту поля з покажчиком, за яким можна знайти місце розташування кожного значення в таблиці. Використання індексу набагато прискорює процес пошуку інформації з певної теми.

Access підтримує два типи індексів.

Індекспервинний ключ (Primary key).Це поле або комбінація полів, що однозначновизначає кожний запис. Для кожної таблиці має бути визначений первинний ключ. Під час вибору первинного ключа Access генерує індекс — первинний ключ, що використовується для визначення порядку виведення записів. Якщо для таблиці первинний ключ не визначений, то записи з’являтимуться в тому порядку, в якому були введені. Індекс — первинний ключ не може мати однакових чи нульових значень. Якщо ми вибрали поле або поля в ролі первинного ключа, які в даний момент мають однакові чи нульові значення, то первинний ключ не буде встановлений. Хоча Ассеss не потребує встановлення первинного ключа, все однорекомендується це зробити під час пошуку даних і в реляційних базах даних для встановлення зв’язків між таблицями.

Індексполе. Індексне поле не використовується для визначення порядку проходження записів у таблиці. Такі індекси починають працювати, коли Ассеss потрібно відсортувати чи відшукати записи, використовуючи дані у певних полях.
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:


 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.