Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






СТРУКТУРА, ЗМІСТ І ОБСЯГ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ СПЕЦІАЛІСТА

 

Структура дипломної роботи спеціаліста включає: титульний аркуш, індивідуальне завдання на підготовку дипломної роботи, анотацію, зміст, вступ, основну частину (розділи і підрозділи), висновки, список використаних джерел, додатки. Загальний обсяг дипломної роботи має бути в межах 70-90 сторінок друкованого тексту.

У цілому дипломна робота спеціаліста являє собою комплексне дослідження теоретичного, практичного і проектного характеру, вимоги до якого відповідно за розділами сформульовані кафедрою економіки підприємств наступним чином.

У теоретичному розділі має розкриватися науково-теоретична сутність об’єкту і предмету дослідження, розглядаються проблемні питання, невирішені завдання з економіки підприємства і визначаються шляхи їх вирішення.

В аналітичному розділі подається стисла організаційно-економічна характеристика підприємства і обраного для проведення дослідження окремого його підрозділу, на матеріалах якого виконується дипломна робота; проводиться аналіз виробничо-господарської діяльності підрозділу підприємства з метою виявлення можливих резервів; здійснюється оцінка сучасного стану і перспективного розвитку об’єкту дослідження в тому ж підрозділі.

В проектному (конструкційному) розділі розробляються та обґрунтовуються рекомендації щодо підвищення економічної ефективності діяльності підрозділу та підприємства в цілому на базі прийняття раціональних управлінських рішень щодо удосконалення об’єкту дослідження в межах аналізованого структурного підрозділу підприємства; проводиться ув’язка їх результатів з основними показниками розвитку підрозділу.

Основною частиною в дипломній роботі є наукові дослідження, що мають бути спрямовані на пошук новітніх тенденцій щодо розробки механізму управління об’єктом дослідження за допомогою предметів дослідження шляхом зміни їх властивостей, зв’язків, співвідношень тощо.

Зміст(1-1,5 стор.)представляється у вигляді плану, який містить назву усіх структурних частин роботи, у тому числі розділів, підрозділів із вказівкою номерів сторінок, на яких розміщується початок матеріалу.

Назви розділів і підрозділів повинні бути стислими і зрозумілими, літературно грамотними, тісно пов’язаними з назвою роботи, але не повторювати її. Звертаємо увагу, що назви розділів і підрозділів у змісті й тексті мають бути однаковими.

Вступ (3-4 стор.) слугує для обґрунтування актуальності обраної теми дипломної роботи, представлення логіки її виконання, відображення сутності і стану вирішуваної проблеми та т. ін.

Обов’язковими елементами вступу до дипломної роботи спеціаліста є:

ü обґрунтування актуальності обраної теми та її значущості для суб’єкта господарювання, який є базою проведення дослідження;

ü ступінь розробленості проблеми, що досліджується, та висвітлення її в літературі;

ü формулювання мети дипломної роботи;

ü постановка завдань дослідження;

ü визначення об’єкту і предмету дослідження;

ü вибір методів дослідження, у т.ч. прикладних комп’ютерних програм;

ü інформаційна база дослідження;

ü узагальнення розроблених в роботі пропозицій, їх наукове і практичне значення;

ü зазначення особистого внеску дипломника;

ü апробація результатів дипломної роботи або наявність впровадження її результатів;

ü структура та обсяг дипломної роботи (склад роботи, її загальний обсяг, кількість таблиць, рисунків, додатків, опрацьованих літературних джерел).

Розділ 1. Теоретико-методологічний аналіз проблеми, що вивчається(20-25 стор.).Цей розділ структурно складається з 3-4 підрозділів, у яких послідовно аналізується фактичний стан опрацьованості проблеми (об’єкту дослідження), проводиться критичний огляд сучасного стану теорії, літературних джерел з обґрунтуванням точки зору дипломника на дану проблему. Визначаються методики, які будуть у подальших розділах використані для розрахунку показників щодо кількісної оцінки динаміки (пропорцій) досліджуваної проблеми, виявлення взаємозв’язку між ними. Відзначається відмінність у методиках, що використовуються для дослідження об’єкту дослідження на внутрішньовиробничому рівні (рівні окремих структурних підрозділів підприємства). Здійснюється вибір алгоритму та теоретичної моделі щодо управління поведінкою об’єкту дослідження, наслідками його впливу на підприємство, розкривається сутність механізму управління об’єктом дослідження та показниками діяльності підрозділу підприємства.

Рекомендується наступна структура розділу 1:




Переглядів: 357

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.