Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






До п. 18 Настанови

ПОЛОЖЕННЯ

про присвоєння спеціального звання

“Інструктор парашутно-десантної підготовки

 

Спеціальне звання “Інструктор парашутно-десантної підготовки” присвоюється наказом командувача Сухопутних військ Збройних Сил України офіцерам, прапорщикам та військовослужбовцям військової служби за контрактом, які мають достатній досвід повітрянодесантної підготовки, володіють технікою стрибків з парашутом, відмінно знають повітрянодесантну техніку та правила підготовки її до десантування з повітряних суден, беруть активну участь в раціоналізаторській роботі щодо вдосконалення підготовки особового складу та повітрянодесантної техніки до десантування.

1. Кандидат на присвоєння спеціального звання “Інструктор парашутно-десантної підготовки” повинен:

мати гідну атестацію (характеристику);

виконати не менше 40 стрибків з парашутом;

відмінно знати вимоги й положення Настанови з повітрянодесантної служби та свої посадові обов`язки, визначені керівними документами;

досконало знати матеріальну частину людських та вантажних парашутів, правила їх укладки, порядок обслуговування та зберігання;

вміти самостійно організовувати і проводити укладку людських та вантажних парашутів у складі підрозділу та здійснювати контроль етапів укладки;

уміти швидко та якісно проводити огляд парашутів у “козлах” та десантників перед посадкою до повітряного судна;

відмінно знати вантажну парашутно-десантну тару та підготовку її до десантування;

знати матеріальну частину парашутних платформ та варіанти їх завантаження бойовою технікою (за військовою спеціальністю);

знати матеріальну частину багатокупольних та парашутно-реактивних систем і принцип їх монтажу на бойовій техніці;

уміти проводити завантаження і швартування техніки, що знаходиться на озброєнні підрозділів, на парашутні платформи та монтаж багатокупольних, без парашутних та парашутно-реактивних систем, мати допуск на право самостійної підготовки до десантування бойової техніки своїх підрозділів;

знати основні тактико-технічні данні повітряних суден та варіанти завантаження їх бойовою технікою та вантажами, які знаходяться на озброєнні військової частини.

2. Тим, хто отримав спеціальне звання “Інструктор парашутно-десантної підготовки” видаються спеціальне посвідчення та нагрудних знак.

3. Під час відбору та визначення кандидатів на присвоєння спеціального звання “Інструктор парашутно-десантної підготовки” командування з`єднання (військової частини, військового навчального закладу – далі ВНЗ) повинно враховувати стан повітрянодесантної підготовки підрозділів, командирами яких вони є.

4. Кандидати на присвоєння спеціального звання “Інструктор парашутно-десантної підготовки” визначаються за результатами залікової сесії з повітрянодесантної підготовки наказом командира з`єднання (військової частини, начальника ВНЗ).

З кандидатами за присвоєння спеціального звання “Інструктор парашутно-десантної підготовки” на протязі навчального року організуються практичні заняття в обсязі встановленої програми під керівництвом заступників командирів військових частин з повітрянодесантної підготовки.

5. Основним методом підготовки кандидатів на присвоєння спеціального звання “Інструктор парашутно-десантної підготовки” є їх самостійна робота з вивчення питань, передбачених чинним Положенням, а також практичні заняття, які організовуються згідно з вказівками командирів з`єднань, (військових частин, начальників ВНЗ).

Крім цього, всі кандидати на присвоєння спеціального звання “Інструктор парашутно-десантної підготовки” залучаються до планових занять та зборів з повітрянодесантної підготовки, які проводяться у військових частинах, з`єднаннях (ВНЗ), парашутних змагань, де їм надається можливість здійснювати стрибки з парашутом для виконання нормативів першого спортивного розряду.

З метою набуття необхідних навиків з організації та проведення стрибків з парашутом в дні стрибків підрозділів, кандидатам в інструктори парашутно-десантної підготовки, надають можливість під керівництвом та спільно з офіцерами повітрянодесантної служби здійснювати контроль за підготовкою особового складу до стрибків з парашутом та проводити десантування з повітряних суден.

6. Після вивчення всіх питань програми та отримання необхідних практичних навиків від кандидатів на присвоєння спеціального звання “Інструктор парашутно-десантної підготовки” приймаються заліки спеціальною кваліфікаційною комісією, яку призначає командир з`єднання (військової частини, начальник ВНЗ).

7. Щорічно до початку навчального року на кандидатів в інструктори парашутно-десантної підготовки, які отримали на заліках оцінки “відмінно” та “добре”, командири з’єднань, військових частин (начальники ВНЗ) подають в управління аеромобільних військ:

список на всіх кандидатів в 2-х примірниках;

подання - на кожного;

фотокартки 3х4 (у парадній формі одягу) - 1 шт. на кожного.

Один примірник списку повертають до військової частини, з`єднання (ВНЗ) після присвоєння спеціального звання “Інструктор парашутно-десантної підготовки” наказом командувача Сухопутних військ Збройних Сил України.

8. Курсантам військово-навчальних закладів спеціальне звання “Інструктор парашутно-десантної підготовки” присвоюється за умови, якщо вони виконали встановлену програмою норму стрибків з парашутом, склали державний екзамен з повітрянодесантної підготовки з оцінкою “відмінно”, а з інших предметів навчання - не нижче “добре” та не мають порушень військової дисципліни.

Документи на курсантів-випускників для присвоєння спеціального звання “Інструктор парашутно-десантної підготовки” подаються в управління аеромобільних військ після складання державного екзамену з повітрянодесантної підготовки.

9. У виняткових випадках спеціальне звання “Інструктор парашутно-десантної підготовки” може присвоюватися рядовим та сержантам строкової служби, учасникам випробувань повітрянодесантної техніки, а також спортсменам-парашутистам за високі спортивні досягнення за умов, якщо їх спортивні звання та навички відповідають вимогам чинного Положення та якщо ці військовослужбовці мають відмінні результати з бойової підготовки.

10. У тому випадку, якщо “Інструктор парашутно-десантної підготовки” не працює над підвищенням своїх теоретичних знань та удосконаленням практичних навичок в проведенні занять з особовим складом, а також порушує інструкції та настанови з контролю заходів безпеки під час здійснення стрибків з парашутом та підготовки техніки з вантажем до десантування, командир військової частини, з`єднання (начальник ВНЗ) зобов’язаний звернутися до начальника аеромобільних військ з клопотанням про позбавлення військовослужбовця спеціального звання “Інструктор парашутно-десантної підготовки”.

 


Читайте також:

  1. До додатка 1 п. 13 Настанови
  2. До додатка 1 п. 24 Настанови
  3. До додатка 1 п. 24.2 Настанови
  4. До додатка 1 п. 25 Настанови
  5. До додатка 1 п. 44 Настанови
  6. До додатка 1 п. 46 Настанови
  7. До додатка 1 п. 53 Настанови
  8. До п. 19 Настанови
  9. До п. 20 Настанови
  10. До п. 21 Настанови
  11. Додаток 1 до п. 5 Настанови




Переглядів: 635

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | Положення

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.