Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Текст курсової роботи має бути надруковано на комп'ютері, розташованим по ширині стандартних аркушів друкарського паперу формату А4 (210x297 мм) по 40 рядків на сторінці, 60 знаків у рядку без помарок і виправлень, з полями на відстані 20 мм - від правого, верхнього та нижнього країв і 25 мм - від лівого краю; абзац - 1 см.

Кількість ілюстрацій у курсовій роботі визначається її змістом і доцільністю, аби надати тексту зрозумілості та конкретності. Усі ілюстрації (схеми, діаграми, графіки і т.п.) звуться рисунками і розміщуються відразу після посилання на них у тексті роботи. Рисунки нумеруються послідовно в межах розділу арабськими цифрами. Наприклад, Рис. 3.2 означає другий рисунок третього розділу.

Формули мають бути чітко написані. Розшифрування символів і числових коефіцієнтів слід наводити відразу під формулою після слова "де", у послідовності їх розташування у формулі, починаючи писати кожен символ із нового рядка.

Посилання у тексті на джерела інформації слід наводити у квадратних дужках в яких вказується порядковий номер джерела у списку літератури, з якого запозичена інформація та вказується сторінка (наприклад: [15, с.126-148])

Цифровий матеріал відповідних досліджень рекомендується оформляти у вигляді таблиць. Таблицю розміщують у тексті після першого посилання на неї. У правому верхньому кутку сторінки пишуть слово "Таблиця 1.1." (перша таблиця першого розділу), під нею розміщується її назва. Таблицю розміщують вертикально або горизонтально. У випадку, коли таблиця розміщується на двох сторінках, її графи нумеруються на обох сторінках арабськими цифрами, на другий сторінці у правому верхньому кутку робиться надпис "Продовження таблиці" і зазначається її номер. У тексті при посиланні на таблицю це слово скорочується, а потім зазначається її повний номер (наприклад, табл. 2. 2).

Для закріплення деяких положень в роботі можуть бути наведені копії або ксерокопії документів у відповідності до теми курсової роботи. Забороняється дослівне списування тексту з літературних джерел, довільне скорочення слів, термінів, назв, окрім загальноприйнятих.

При виконанні курсової роботи студент повинен викладати матеріал літературною мовою, чітко, логічно за кожним пунктом плану.

Обсяг курсової роботи може коливатися в межах 30 - 50 сторінок, віддрукованих через 1,5 інтервалу, 12-м шрифтом Arial або 14-м Times New Roman.

Кожну структурну частину роботи (титул, зміст, вступ, підрозділи основного розділу, висновки і пропозиції, список використаних літературних джерел, додатки) починають із нової сторінки. Крапка наприкінці заголовка не ставиться, але якщо він складається із двох речень, то вони розділяються крапкою. Пункти основного розділу послідовно нумеруються. «Зміст», «Вступ», «Список використаних літературних джерел», «Додатки» не нумеруються. Відстань між заголовком та текстом повинна бути до 2 мм.

Нумерацію сторінок подають арабськими літерами без знаку № в правому нижньому куті сторінок. Першою сторінкою роботи є титул, який включають до загальної нумерації, але його не нумерують.

Курсова робота повинна переплітатися або шнуруватися у такій послідовності:

Ø титульна сторінка;

Ø завдання;

Ø зміст;

Ø вступ;

Ø теоретичний розділ;

Ø аналітичний розділ;

Ø розділ з удосконалення організації основного та допоміжного виробництва;

Ø висновки і пропозиції;

Ø список використаної літератури;

Ø додатки.

Титульна сторінка оформлюється за формою, наведеною у додатку Ж.

Завдання на типовому бланку оформлює та видає за своїм підписом науковий керівник (додаток Д).

Зміст становить перелік назв розділів курсової роботи, проти кожного зазначається номер сторінки. Розділ може поділятися на підрозділи.

В списку використаної літератури спочатку розміщується нормативна література, тобто закони України, постанови Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, накази, інструкції міністерств, відомств та органів держадміністрації. Потім перелічуються книги, брошури, журнальні статті, які розміщуються за алфавітним порядком авторів, потім джерела Інтернет-ресурсів

Кожне джерело включає прізвище та ініціали авторів, назву, місто або літеру міста видання, найменування видавництва, рік видання, номер видання для журналу, сторінки, на яких розміщено статтю, наприклад:

Ковешніков В.С.,Мальська М.П.,Роглев Х.Й. Організація готельно-ресторанної справи : Навчальний посібник - К . : Кондор- Видавництво,2015 .- 754 с.

В роботі використовують додатки, які розміщують після списку використаних літературних джерел. Додатками можуть бути окремі частини тексту, таблиці, графіки, розрахунки, діаграми, які великі за обсягом (більше 1 сторінки) та мають самостійне значення. Додатки оформляються як продовження роботи за мірою їх згадування в тексті, кожен з яких повинен починатися із окремої сторінки, таким чином: у верхньому правому куті вказують столово «Додаток» та велику літеру за українським алфавітом за винятком літер Г, Є, І, Ї, Й, О, Ч, Ь (наприклад: Додаток А, Додаток Б).

 




Переглядів: 259

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
СТРУКТУРА І ЗМІСТ КУРСОВОЇ РОБОТИ | ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ НАПИСАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.