Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Усе, ким ви є, і ким ви станете, є результатом способу вашого мислення. Змінивши якість свого мислення, ви зміните і якість свого життя.

Зміни у вашім зовнішньому досвіді підуть за змінами в досвіді внутрішньому. Ви пожнете те, що посіяли.

Вся принадність цього незмінного закону полягає в тім, що, прийнявши його, ви знаходите повний контроль над своїми думками, почуттями й одержуваними результатами. Застосовуючи закон причини й наслідку, ви приводите своє життя в гармонію із законом контролю.

Закон віри говорить, що все, в що ви гаряче вірите, стає реальністю. Чим сильніше ви вірите в істинність чогось, тим вище ймовірність істинності цього для вас. Якщо ви, справді, вірите в щось, то й уявити собі не можете, як це може бути інакше. Ваші переконання створюють тунель вашого зору. Вони редагують вхідну інформацію й відкидають те, що не відповідає вашим рішенням або переконанням.

Наприклад, якщо ви цілком упевнені, що вам долею призначено домогтися великих успіхів, то незалежно від того, що відбувається, ви продовжите боротися за досягнення своїх цілей. І ніщо вас не зупинить.

З іншого боку, якщо ви вірите, що успіх - це справа везіння або випадку, то вас дуже легко збентежити й розчарувати щораз, коли виникають негаразди. Отже, ваші переконання налаштовують вас на успіх або поразку.

Саме тому люди з оптимістичним підходом до життя (з вірою в себе та майбутнє) звичайно надзвичайно енергійні, вони будують і створюють майбутнє. Вони позитивні й веселі, вони бачать світ як чудове місце, що створене для життя. Для них характерні невипробувані ментальні підходи, що дозволяють позитивно й конструктивно реагувати на неминучі зльоти й падіння повсякденного життя.

Закон очікуваньговорить: все, чого ви очікуєте з упевненістю, стає вами ж виконуваним пророцтвом. Інакше кажучи, ви одержуєте не обов'язково те, чого хочете від життя, а те, що очікуєте від нього. Ваші очікування роблять потужний невидимий вплив, що змушує людей поводитися й ситуації виникати відповідно до того, чого ви від них чекали.

Можна сказати, що ви постійно є провісником своєї власної долі, говорячи й міркуючи про те, як, на вашу думку, може обернутися ситуація. Люди, що досягли успіху впевнені в собі. Вони припускають свій успіх, вони очікують позитивного до себе відношення. Вони очікують, що будуть щасливі, - і вони рідко розчаровуються у своїх очікуваннях.

Для людей, що не домоглися успіху, характерні негативні очікування, цинізм і песимізм, які призводять до того, що все відбувається саме так, як ці люди того й чекають.

Цей закон пояснює також той факт, що людина ніколи не можете піднятися вище власних очікувань. Оскільки вони перебувають під вашим повним контролем будьте впевнені, що ваші очікування повністю відповідають тому, що повинне відбутися на ваше бажання. Отже позитивні очікування вже самі по собі здатні змінити всю вашу особистість, все ваше життя.

Закон притягання.Про цей закон написано чимало книг, і багато хто думає, що він відіграє центральну роль у розумінні стану людини. Закон притягання говорить, що ви являєте собою живий магніт. Ви незмінно залучаєте у своє життя людей і ситуації, що перебувають у гармонії з вашими домінуючими думками. Подібне притягає подібне. Ваші друзі, родина, відносини, робота, проблеми й можливості - все це залучається на основі звичного для вас способу мислити.

Аналізуючи кожний з аспектів власного життя, як позитивний, так і негативний, ви побачите, що самі створили весь цей світ. І чим більше почуття ви вкладаєте в думку, тим вище буде імовірність того, що ви залучите до себе людей і ситуації, що перебувають у гармонії з вашою думкою.

Як і інші ментальні закони, закон притягання нейтральний. Він може допомогти, але може й нашкодити. У дійсності цей закон можна розглядати як варіацію закону причини й наслідки, або закону сівби й жнив.

Тих, хто користується законом притягання з погляду позитивного мислення, часто називають щасливчиками. Це ще один спосіб пояснити, чому так багато гарного й так багато корисних людей залучається в життя тих, хто має чітке уявлення щодо власних цілях і не втрачає оптимізму в прагненні їх досягти.

Закон відповідності - один з найважливіших законів і багато в чому узагальнює й пояснює всі інші. Він говорить: “Що усередині, те й зовні”. Це означає, що ваш зовнішній світ є відбиття внутрішнього. Цей закон надає можливість розпізнати, що відбувається у вас усередині, спостерігаючи за тим, що відбувається навколо вас.

Німецький філософ Ґете сказав: “Потрібно бути чимсь, щоб зробити щось”. Потрібно змінити себе. Потрібно внутрішньо стати іншою людиною, перш ніж результати виявляться зовні.

Багато хто намагаються поліпшити або змінити деякі аспекти власного життя, змушуючи змінюватися інших людей. Їм не подобається відбиття їхнього власного життя, що вони бачать у дзеркалі. Тому вони працюють над поліруванням дзеркала, замість того щоб зайнятися собою.

Ви завжди представляєтеся навколишнім таким, який ви є насправді. Вам рідко вдається когось обдурити. Єдиний спосіб поміняти щось зовні - це змінитися усередині.

Відомий американський психолог В. Джеймс писав: “Найбільше відкриття мого життя - це відкриття, що люди здатні міняти зовнішні аспекти власного життя, змінивши свої думки”.

Закон ментальної еквівалентностіможе розглядатися як нове формулювання попередніх законів. По суті, він говорить, що думки матеріалізуються. За допомогою живої уяви й повторів ваші думки, заряджені емоціями, стають реальністю. У благо або в зло, але майже все, що присутнє у вашім житті, створено вашими думками.

Інакше це можна сказати - так: думки - це матеріальні об'єкти. Вони народжуються й починають жити своїм життям. Спочатку ви - їхній хазяїн, а потім вони починають розпоряджатися вами. Ви майже завжди поводитесь відповідно до ваших думок. Нарешті ви починаєте перетворюватися в те, про що думаєте. Змінивши своє мислення, ви змінюєте й своє життя.

Починаючи мислити позитивно й упевнено про всі аспекти свого життя, ви берете під контроль все, що відбувається з вами. Ви приводите своє життя в гармонію із причиною й наслідком. Ви сіяєте позитивні причини й пожинаєте позитивні наслідки. Ви починаєте сильніше вірити в себе й свої здатності. Ви очікуєте більше позитивних результатів. Ви залучаєте позитивних, людей і ситуації, і незабаром ваше зовнішнє життя приходить у відповідність із вашим внутрішнім світом, вашими думками, настановами, цінностями.

Всі ці трансформації починаються з ваших думок. Змініть своє мислення, і ви обов'язково зміните своє життя.

Закон звички.Практично все, що ви робите, є результатом звички. Те, як ви розмовляєте, працюєте, керуєте машиною, думаєте, будуєте відносини з іншими людьми, витрачаєте гроші й спілкуєтеся з тими, хто важливий для вас, засновано головним чином на звичках. Ваше поводження в кожній області життя будується на досвіді, акумульованому вами з раннього дитинства. Імовірно, дев'яносто п'ять відсотків ваших учинків і реакцій є автоматичним, підсвідомим відгуком на фізичне й людське середовище.

Закон звички - це життєво важливий ментальний закон. Він дає пояснення успіху й невдачі так само добре, як і всі інші закони. У нього є двійник у фізиці - перший закон руху Ньютона, що говорить, що всяке тіло прагне перебувати в стані спокою доти, поки на нього не подіє зовнішня сила.

Ваші думки й учинки підкоряються тому ж принципу. Під час відсутності зовнішньої сили або вашого твердого рішення зробити щось інакше ви продовжуєте робити все так само, як і раніше.

Звички гарні тільки доти, поки служать вам, доти, поки їхній вплив призведе до збагачення й удосконалювання вашого життя. А коли звички стають головною перешкодою на шляху до щастя, настає час модифікувати їх або ж перемінити цілком.

Успіх і невдача, щастя й нещастя більшій мірі є результатом звичок, що автоматично працюють. Саме тому зміна звичок, що не відповідають вашим пріоритетним цілям, - це одна з найбільше важких, але й найважливіших завдань, що визначають якість вашого життя.

Закон практики.Однак всі звички формуються, отже від них можна й позбутися. Ваша особистість на сьогоднішній день є результат формування певних звичок. Вас учили або ви самі навчилися, як стати тією людиною, якою ви є, і як одержувати ті результати, які ви одержуєте в процесі свого життя. Ваше навчання почалося до того, як ви виросли настільки, щоб самому зрозуміти, що саме відбувається. Ви - результат навчання, що зайняло багато років та не завжди призводило до щасливого життя.

Але при бажанні можна змінити своє життя. Закон практики стверджує, що всяке часто повторювана дія або думка стає новою звичкою. Можна виробити будь-яку бажану звичку. Можна стати такою людиною, якою ви хочете стати, дисциплінувати власні думки й дії таким чином, щоб вони узгоджувались із вашими новими ідеалами й перетворилися в нові звички. Саме так відбувається перетворення в нову людину з кращими якостями.

Закон підсвідомої діяльностіговорить, що всяка ідея або думка, прийнята вашою свідомістю за істину, буде прийнята й вашою підсвідомістю, яка негайно приймається за роботу зі втілення її в реальність.

Як тільки ви починаєте вірити в можливість здійснення якоїсь дії, ваша підсвідомість починає роботу як передавач ментальної енергії, у результаті чого ви притягаєте людей і обставини, відповідно вашим новим домінантним думкам.

Міркування про нову мету сприймаються вашою підсвідомістю як команда. Воно починає коректувати ваші слова й учинки таким чином, щоб вони працювали на досягнення мети.

Закон концентраціїговорить, що все, про що ви зосереджено думаєте глибше входить у ваше життя.

Успіх і щастя дається тим людям, які виробляють здатність цілком зосереджуватися на чомусь одному й не залишати це без уваги доти, поки процес не буде завершений. Вони мають достатню дисципліну, щоб думати й говорити тільки про те, чого хочуть, і не відволікатися на те, чого не хочуть.

Р. Емерсон писав: “Людина стає тим, про що постійно міркує”. Люди, що домагаються високих результатів, сторожать ворота свого розуму з особливою ретельністю. Вони зосереджуються тільки на тім, що для них дійсно важливо. Вони міркують про майбутнє своїх бажань і відмовляються віддаватися власним страхам і сумнівам. У підсумку їм вдається робити незвичайні речі за такий же час, який пересічна людина витрачає на звичайні життєві справи.

Закон підстановки стверджує, що свідомість може втримувати тільки одну думку в кожний момент часу й що можна робити заміну однієї думки на іншу і цілеспрямовано заміняти негативні думки позитивними. Він дає можливість взяти під контроль своє ментальне життя. Цей закон - ваш ключ на щастя, до позитивного умонастрою.

Ваша свідомість ніколи не пустує, воно завжди чимсь зайнята. За допомогою закону підстановки ви можете замінити негативну думку на будь-яку іншу (краще позитивну).

Заміна негативного умонастрою на позитивний за допомогою закону підстановки відбувається якнайшвидшим образом, якщо ви просто перестаєте говорити й думати про проблему й починаєте говорити й думати про рішення. Зосереджуйтеся на тім, що може бути зроблене в майбутньому, а не на тім, що трапилося в минулому.

В цілому, знання й застосування ментальних законів дозволяють визволити міць вашого розуму. Вони забезпечують включення вас у спрямовану й систематичну роботу з удосконалювання власної особистості й формування позитивного мислення.

Ви активізуєте закон контролю, свідомо вирішивши дивитися на себе як на джерело активного творчого впливу на власне життя. Взявши розум під контроль, ви впевнено стаєте керманичем власної долі, архітектором власного майбутнього.

Ви звільняєтеся від випадковості, довідавшись про роль власних думок на ваше життя.

Ви включаєте закон причини й наслідку, відсторонившись від повсякденного життя й міркуючи про неймовірне число збігів, що сформували вас таким, яким ви є сьогодні. Ви бачите, що нічого не відбувається випадково. Ви розумієте, що все відбувалося й відбувається в результаті чинності невблаганного закону, навіть якщо ви не здатні чітко зрозуміти, у якому напрямку розвивається ваше життя в даний момент.

Ви змушуєте працювати закон віри, визнавши, що ваше життя й досвід ведуть до досягнення чогось важливого. Чим більше ви думаєте про це як про неминуче, тим з більшою ймовірністю воно здійснюється. Ваша віра стає вашою реальністю.

Ви застосовуєте закон очікувань, упевнено чекаючи одержання чогось вартого, якщо не безцінного, від усього, що відбувається з вами. Це відношення впевненого очікування перетворює ваше життя в пригоду, з невідомим, але щасливим кінцем подій, кожна з яких має позитивний результат.

Ваше позитивне, орієнтоване на майбутнє мислення вводить у дію закон притягання. Ви починаєте притягати людей і обставини, що перебувають у гармонії з вашими домінантними думками, повними надії, оптимізму й упевненості. Чим більше ви про себе думаєте, тим більше ви залучаєте до себе ідеї, можливості й людей, що допомагають здійснити ваші мети.

Після того як зерна цих думок будуть посіяні вами в підсвідомості в результаті постійного втримання їх у свідомості, підсвідомість починає діяти за законом підсвідомої діяльності, приводячи ваші думки, слова, почуття, дії у відповідність із новими цілями.

Ви безупинно користуєтеся законом підстановки, пам'ятаючи про головний свій обов'язок у цьому процесі - утриманні негативних думок, страху, злості й сумнівів у собі поза своїм мозком. Ви робите це, заміняючи їх на позитивні думки.

Ви застосовуєте закон концентрації, безупинно міркуючи про мужність і впевненість, надію й любов, про чудове майбутнє, що вас очікує. Ви щодня знаходите час, щоб присісти й увібрати в себе позитивні й надихаючі вас думки, знаючи про те, що все, про що ви міркуєте досить довго й з більшою завзятістю, зрештою матеріалізується у вашім зовнішньому світі.

Найважливіше, що вам необхідно, - це терпіння, спокій і довіра. Ви досягнете всього, що задумано, тоді, коли до цього будете готові, коли до цього буде ретельно підготовлений ваш розум. Все, чого ви хочете, хоче вас. Все, чого ви бажаєте, рухається вам назустріч уже зараз, точно так само як і ви рухаєтеся йому назустріч. Ваше головне завдання - вирішити, чого ви хочете, а потім скористатися ментальними законами.




Переглядів: 383

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | Як же пояснити використання ментальних законів на формування нових якостей в особистості, в тому числі й позитивного мислення? В цьому нам допоможе теорія Я-концепції.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.