Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Пріоритет встановлюється на етапі формальної експертизи.

Якщо заявлено пріоритет за попередньою заявкою, поданою в іноземній державі – учасниці Паризької конвенції (конвенційний пріоритет), то перевіряється дотримання таких умов:

1) строк подання заявки до Укрпатенту не перевищує шість місяців від дати подання попередньої заявки до відповідного органу держави-учасниці Паризької конвенції;

2) заява про встановлення пріоритету за попередньою заявкою подана заявником протягом трьох місяців від дати подання заявки до Укрпатенту;

3) копія попередньої заявки, засвідчена відомством країни подання, подана заявником протягом трьох місяців від дати подання заявки в Україні;

4) позначення, що заявляється, та переліктоварів і/або послугідентичніпозначенню і переліку товарів і/або послуг, наведених у попередній заявці;

5) переклад копії попередньої заявки українською мовою, подано разом із заявкою або на повідомлення Укрпатенту у строк, зазначений у повідомленні про необхідність надання такого перекладу;

Якщо заявлено пріоритет за кількома попередніми заявками, які були подані до відповідних органів різних держав учасниць Паризької конвенції (множинний пріоритет), то перевіряються засвідчені копії відповідних заявок.

Множинний пріоритет – це пріоритет за декількома заявками, які були подані протягом шести місяців до дати подання заявки в Україну в різні Відомства держав-учасниць Паризької конвенції щодо окремих товарів і/або послуг. При цьому, заявка в Україну подана щодо загального переліку товарів і/або послуг, що містяться в попередніх заявках. Наприклад, заявка в Україну подана щодо товарів 1, 2, 5 класів МКТП, а попередні заявки подані щодо 1 і 2-го класів до Відомства Італії, а щодо товарів 5-го класу до Відомства Німеччини.

Якщо заявлено частковий пріоритет за попередньою заявкою, яка була подана до відповідного органу держави – учасниці Паризької конвенції, то перевіряється засвідчена копія попередньої заявки.

Частковий пріоритет – це пріоритет за однією попередньою заявкою, яка була подана до Відомства держави-учасниці Паризької конвенції щодо частини товарів і/або послуг, які зазначені у заявці, що подана в Україну.

Пріоритет установлюється тільки для тих товарів і/або послуг, що наведені у попередній заявці.

Якщо заявлено пріоритет знака на підставі його використання в експонаті, показаному на офіційній міжнародній або офіційно визнаній міжнароднійвиставці (виставковий пріоритет), то перевіряється дотримання таких умов:

6) статус виставки відповідає визначеному;

7) строк подання заявки до Укрпатенту не перевищує шість місяців від дати першого відкритого показу експонатів (або дати відкриття виставки, за умови, що ці дати співпадають) на офіційній міжнародній або офіційно визнаній міжнародною виставці;

8) заява про встановлення пріоритету подана заявником протягом трьох місяців від дати подання заявки;

9) документ, засвідчений адміністрацією або оргкомітетом виставки, що підтверджує показ експонатів з використанням заявленого знака на офіційній міжнародній або на офіційно визнаній міжнародній виставці, проведеній на території держави – учасниці Паризької конвенції, подано протягом трьох місяців від дати подання заявки;

10) переклад такого документа українською мовою подано разом із заявкою або на повідомлення Укрпатенту у строк, зазначений у повідомленні про необхідність надання такого перекладу.

Крім того обов‘язковою повинна бути відповідність:

11) повного імені або найменування особи, яка експонувала товари і/або пропонувалапослуги,найменуванню заявника за заявкою, щодо якої заявлено пріоритет;

12) знака, який фактично був використаний на виставцідля товарів і/або послуг, заявленому позначенню;

13) товарів і/або послуг, які фактично експонувались і/або пропонувались під цим знаком на виставці, переліку товарів і/або послуг для яких заявлено позначення;

Пріоритет установлюється тільки для товарів і/або послуг, указаних у документі, що підтверджує показ експонатів на виставці або пропонування послугіз використанням заявленого знака.

Якщо пріоритет установлено, то заявнику надсилається про це повідомлення.

4.5. Перевірка документів заявки на відповідність
встановленим вимогам

1) Документи заявкиперевіряються на відповідність вимогам статті 7 Закону.

У разі, якщо документи заявки оформлені з порушенням цих вимог, то заявнику надсилається повідомлення про необхідність усунення виявлених невідповідностей.

2) Перелік товарів і/або послуг, зазначений у заявці, досліджується на:

а) відповідність чи узгодженість наведених у переліку назв товарів і/або послуг назвам товарів і послуг відповідно до чинної на дату подання заявки редакції МКТП;

б) правильність здійсненого заявником класифікування товарів і/або послуг відповідно до МКТП;

в) визначеність термінів, що використовуються для позначення назв товарів і/або послуг на можливість їх віднесення до відповідного класу МКТП.

Під час дослідження виявляється, чи містить перелік як назвитоварів і/або послуг терміни, не зазначені в МКТП, і чи є вжиті терміни достатньо зрозумілими для віднесення товарів і/або послуг до відповідного класу МКТП.

У разі необхідності уточнення термінів Укрпатент повідомляє про це заявника або пропонує йому перелік товарів і/або послуг, відкоригований з використанням термінів чинної редакції МКТП.

Якщо у переліку товарів і/або послуг зазначено заголовок певного класу з доданням невизначеного формулювання, наприклад: “усі товари (послуги), що включені до класу”, або “товари (послуги), що можуть бути віднесені до класу”, то такі формулювання не приймаються, а заявнику надсилається повідомлення про необхідність зазначити конкретні назви товарів (послуг) відповідного класу. У разі, якщо заявник не виконає цю вимогу, то зазначені формулювання не включаються до переліку товарів (послуг).

Діяльність в галузі роздрібної та оптової торгівлі як така не є послугою для цілей реєстрації знака.

Якщо у переліку як послуга зазначена діяльність в галузі роздрібної та оптової торгівлі (реалізація товарів, оптово-роздрібний продаж, торгівля магазини, аптеки тощо), для визначення обсягу прав заявнику надсилається повідомлення про необхідність надання переліку конкретних послуг, пов‘язаних з торгівлею, і віднесених до відповідних класів МКТП.

Якщо після дослідження переліку товарів і/або послуг, Укрпатент уважає, що будь-які товари і/або послуги, зазначені в заявці, визначені термінами, які є незрозумілими або надто невизначеними для цілей класифікації, або неправильними з лінгвістичної точки зору, то заявнику надсилається повідомлення з пропозицією замінити чи виключити зазначені терміни із переліку товарів і/або послуг.

Якщо пропозиція Укрпатенту не узгоджується заявником, то у переліку товарів і/або послуг залишається термін, зазначений заявником, за умови, що заявником визначений, а Укрпатентом підтверджений клас МКТП, до якого цей термін має бути віднесений.

Якщо Укрпатентом не підтверджується визначений заявником клас МКТП або клас МКТП визначити неможливо, то такий термін вилучається з переліку товарів і/або послуг.

Якщо класифікування товарів і/або послуг здійснено заявником невірно, то йому надсилається повідомлення про виправлення щодо класифікування товарів і/або послуг.

У разі незгоди заявника з Укрпатентом щодо класифікування товарів і/або послуг, остаточним є класифікування, здійснене Укрпатентом.

Клас МКТП, з якого повністю вилучені або перенесені до інших класів усі товари і/або послуги, вилучається з переліку.

Якщо за результатами дослідження класифікування кількість класів МКТП визначена більшою, ніж кількість класів, з урахуванням яких сплачено збір, то заявнику надсилається повідомлення про необхідність приведення суми збору у відповідність докількості класів МКТП, шляхом доплати збору або визначення, щодо яких класів, наведених у переліку, в межах сплаченого збору заявник просить зареєструвати знак.

Якщо документ про сплату збору додатково за кожний клас, зазначений у повідомленні не надійшов протягом двох місяців від дати одержання заявником такого повідомлення, або, якщо до спливу цього строку не подано клопотання про його продовження та/або не сплачено збір за його подання, то заявка вважається відкликаною, про що заявнику надсилається повідомлення.

3) Якщо заявник доручив ведення справ за заявкою представнику, перевіряється наявність довіреності та її відповідність встановленим вимогам.

У разі відсутності довіреності або її невідповідності встановленим вимогам, за адресою для листування надсилається про це відповідне повідомлення.

4) Якщо заявник просить зареєструвати знак, який підпадає під дію статті 6quinquies Паризької конвенції (правило "tеllе-quеllе"), про що свідчить відмітка за кодом (390), то перевіряється наявність документа, що підтверджує факт реєстрації знака в країні походження.

5) За наявності відповідних відомостей за кодами (641) і (646), їх беруть до уваги, зокрема, якщо заявка, що розглядається, є виділеною після поділу первісної заявки, а також, якщо заявник має намір одержати повторну реєстрацію знака відповідно до статті 22 Закону.




Переглядів: 461

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | Чи є загальним все те, що описано для всіх схожих (ідентичних та споріднених) товарів і/або послуг незалежно від джерела походження.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.