Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Процес формування політики управління реальними інвестиціями

Процес формування політики управління реальними інвестиціями підприємства здійснюється в розрізі таких основних етапів:

Етап 1. Аналіз стану реального інвестування в попередньому періоді. Вивчаються та аналізуються динаміка загального обсягу інвестування капіталу в прирості реальних активів, питома вага реального інвестування в загальному обсязі інвестицій підприємства у звітному періоді. Аналізується ступінь реалізації окремих інвестиційних проектів чи програм, рівень освоєння інвестиційних ресурсів за конкретними об’єктами реального інвестування. Визначається рівень завершеності розпочатих раніше реальних інвестиційних проектів чи програм, уточняються необхідний обсяг інвестиційних ресурсів для повного їх завершення та їх ефективність.

Етап 2. Визначення загального обсягу реального інвестування в майбутньому періоді. Основою визначення цього показника є запланований обсяг приросту основних засобів підприємства в розрізі окремих їх видів, а також нематеріальних і оборотних активів, що забезпечують приріст обсягів його виробничо-комерційної діяльності.

Етап 3. Визначення форм реального інвестування. Ці форми визначаються, виходячи з конкретних (перспективних) напрямків інвестиційної діяльності підприємства, що забезпечують відтворення його основних засобів і нематеріальних активів, а також розширення обсягу власних оборотних активів. Насамперед вони повинні бути спрямовані на оновлення виробничого потенціалу підприємства, впровадження новітньої ресурсозберігаючої технології та забезпечення конкурентоспроможності продукції (послуг) та підприємства в цілому.

Етап 4. Підготовка бізнес-планів реальних інвестиційних проектів. Усі форми реальних інвестицій розглядаються як реальні ІП. Підготовка таких ІП вимагає розробки їх бізнес планів.

Етап 5. Оцінка ефективності реальних інвестиційних проектів здійснюється на основі використання спеціальної системи показників: чистого приведеного доходу, періоду окупності та інших, які слід розглядати в комплексі. Реальні ІП, рівень ефективності яких не відповідає критеріям розробленої інвестиційної політики підприємства, мають бути відхилені.

Етап 6. Формування портфеля реальних інвестицій з урахуванням ризику. Відібрані в процесі оцінки ефективності реальні інвестиційні проекти підлягають подальшому розгляду з позицій рівня ризиків їх реалізації та інших показників, пов’язаних з цілями їх здійснення. На основі такої всебічної оцінки з урахуванням планового обсягу інвестиційних ресурсів підприємство формує свій портфель реальних інвестицій на майбутній період з урахуванням мети та його оптимізації.

Етап 7. Забезпечення реалізації окремих інвестиційних проектів та інвестиційних програм.Основними документами, що забезпечують реалізацію кожного конкретного реального ІП, є капітальний бюджет і календарний графік реалізації проекту. Зазвичай капітальний бюджет розробляється на період до одного року і відображає усі витрати й надходження коштів, пов’язані з реалізацією реального проекту. Календарний графік реалізації ІП (програми) визначає базові періоди часу виконання окремих видів робіт і покладання відповідальності виконання (а отже, і ризиків невиконання окремих етапів робіт) на конкретних представників замовника (підприємства) чи підрядника відповідно до їх функціональних обов’язків, зазначених у контракті на виконання робіт.




Переглядів: 348

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Реальні інвестиції та особливості управління ними | Види інвестиційних проектів та вимоги до їх розробки

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.