Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Г. олігархічна

У другому семестрі передбачено дві контрольні роботи (відповідно по темам 10-13 та 14-21).

При цьому поточна успішність у другому семестрі оцінюється в діапазоні від 0 до 50 балів (включно);

Максимальна кількість балів, які може набрати студент за результатами поточної роботи - 50 балів.

Об’єкти контролю:

1) виконання завдань та відповіді на семінарських заняттях - 30 балів;

«Ціна» одного семінарського заняття складає – 2 бали; (згідно з навчальним планом протягом другого семестру передбачається проведення 17 семінарських занять; за виключенням занять для проведення двох модульних завдань, ця кількість складає 15 занять). Студент отримує:

- 2 бали -відмінний рівень знань, продемонстрований у відповідях і виступах на семінарських і практичних заняттях; висока активність при обговоренні питань, що винесені на семінарські заняття; відмінні результати виконання експрес-контролю;

- 1,5 бали - добрий рівень знань, продемонстрований у відповідях і виступах на семінарських і практичних заняттях; середня активність при обговоренні питань, що винесені на семінарські заняття; результати виконання експрес-контролю характеризуються наявністю незначних помилок;

- 1 бал – задовільний рівень знань, продемонстрований у відповідях і виступах на семінарських і практичних заняттях; активність при обговоренні питань, що винесені на семінарські заняття досить низька; результати виконання експрес-контролю характеризуються наявністю значних помилок;

- 0,5 балів - студент отримує за доповнення;

- 0 балів - незадовільний рівень знань, продемонстрований у відповідях і виступах на семінарських і практичних заняттях; не активність при обговоренні питань, що винесені на семінарські заняття; результати виконання експрес-контролю характеризуються наявністю грубих помилок або відсутністю відповідей.

 

2) виконання самостійних завдань – 10 балів;

Протягом семестру студенти отримують 5 обов’язкових завдань для самостійного опрацювання та вибіркові завдання (див. карти самостійної роботи).

Належне виконання кожного з обов’язкових завдань оцінюється в 1 бал. Студент отримує:

1 балів - за повне і безпомилкове виконання завдань для самостійного опрацювання;

0,5 бали – за повне виконання завдань для самостійного опрацювання при наявності декількох помилок або безпомилковому, але неповному виконанні таких завдань;

0 балів - за невиконання завдань або при наявності у виконаному завданні більше 70 відсотків помилок.

 

3) виконання двох контрольних робіт (оцінці підлягають теоретичні знання та практичні навики, яких набули студенти) - 10 балів; у другому семестрі кожна контрольна робота оцінюється від 0 балів до 5 балів.

Вид завдання Кількість балів Критерії оцінки відповіді
Проблемне або тестові завдання 5 балів Студент виявив високий – відмінний – рівень підготовленості – правильно розв’язав проблемне завдання: надав відповіді, які за обсягом і змістом є достатніми для розв’язання поставленої проблеми
4 бали Студент виявив середній – добрий – рівень – якщо студент дав відповідь на поставлене завдання, однак вона є неповною, не містить усіх необхідних відомостей про предмет запитання; є не зовсім правильною: наявні недоліки у розкритті змісту понять, категорій, закономірностей тощо.
3 бали Студент вивив достатній – задовільний – рівень – якщо студент дав відповідь на поставлене завдання, однак вона не є аргументованою; не містить аналізу відповідних теорій, концепцій, наукових доктрин тощо; недостатньо використані юридичні категорії, що свідчить про наявність прогалин у знаннях студента; робота викладена з порушенням логіки подання матеріалу, містить багато граматичних, грубих стилістичних помилок та виправлень.
  2 бали студент фрагментарно відтворює незначну частину навчального матеріалу, має поверхові уявлення про об’єкт вивчення, виявляє здатність викласти думку на елементарному рівні, має елементарні знання для виконання практичних завдань.
  1 бал студент володіє навчальним матеріалом на рівні елементарного розпізнавання і відтворення окремих фактів, елементів, об’єктів, що відтворюються студентом окремими словами чи реченнями з постійною допомогою викладача, вірно виконує лише фрагменти відповідних завдань.
  0 балів Студент виявив недостатній – незадовільний – рівень підготовленості – не відповів на поставлене запитання, або відповідь є неправильною, не розкриває сутності питання або допущені грубі змістовні помилки, які свідчать про відсутність знань у студента, або їх безсистемність та поверховість, невміння сформулювати думку та викласти її, незнання основних положень навчальної дисципліни.

Приклад проблемного завдання:

Визначте суб’єктів офіційного тлумачення норм права в Україні.

Приклад тестових завдань:




Переглядів: 243

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Яка теорія походження держави пов’язує виникнення держави з поділом праці і виділенням управління як специфічного виду діяльності, яким займається елітарна група? | Яка теорія походження держави пов’язує виникнення держави з поділом праці і виділенням управління як специфічного виду діяльності, яким займається елітарна група?

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.008 сек.