Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Досягнення миколаївських спортсменів.

Ж у р н а л і с т № 12 :

Результати нашого дослідження показали, що підготовку спортсменів високих досягнень здійснюють спортивні організації під керівництвом обласного управління з питань фізичної культури, спорту і туризму обласної державної адміністрації. Для такої підготовки в області створена відповідна інфраструктура, у складі якої працюють 35 стадіонів на 300-1500 і більше місць, 1800 спортивних майданчиків, 448 футбольних полів, 339 стрілецьких тирів, 15 плавальних басейнів, 634 спортивних зали різної категорії, 513 майданчиків з тренажерним обладнанням, кінноспортивна база, Яхт-клуб та інші спортивні споруди, у яких залучено до занять фізичною культурою і спортом майже

300 000 молоді.

У створених 62 дитячо-юнацьких спортивних школах (ДЮСШ), у 19 спеціалізованих дитячо - юнацьких школах олімпійського резерву (СДЮШОР), училищі фізичної культури (УФК), та в школі вищої спортивної майстерності (ШВСМ) займаються спортом 25 329 осіб, з яких 5160 особи жіночої статі. Перелічені спортивні школи стали кузнею підготовки спортсменів високих досягнень. У спортивних школах тренуються і навчаються з 29 олімпійських видів спорту. Понад за 20 років незалежності підготовлено 870 майстрів спорту України, з них 655 з олімпійських і 215 не олімпійських видів спорту.

Ж у р н а л і с т № 13: (ознайомлює учнів з структурою майстрів спорту Миколаївської обл.. 1991 – 2006 рр.)

Ж у р н а л і с т № 14:

Творча співдружність вчителів шкіл, училищ з тренерами обраної спеціалізації в спорті дає можливість протягом декількох років підготувати спортсменів високих досягнень. Серед спортсменів високих досягнень випускники ДЮСШ, СДЮШОР, УФК неодноразово ставали призерами світових європейських змагань і Олімпійських ігор. Шістнадцятирічна учениця Олена Коломієць та юнак Вадим Красношапка були включені до збірної України зі стрибків на батуті, стали переможцями змагань, а пізніше і чемпіонами Європи та світу. Оксана Цигульова в стрибках на батуті стала чемпіонкою Європи, потім світу, Всесвітніх ігор, володарем Кубку світу і срібною призеркою 27 літніх Олімпійських ігор. Чемпіоном Олімпійських ігор в Афінах зі стрибків на батуті став Юрій Нікітін.

Ж у р н а л і с т № 15:

Створений і почав працювати обласний центр фізичного здоров’я населення з символічною назвою “ Спорт для всіх ”. Проводиться робота по утворенню міських центрів фізичного здоров’я, напрямом діяльності яких буде організація фізкультурно-оздоровчої роботи в мікрорайонах міст, районних центрах з дитячо-підлітковими клубами ЖКО, ЖБК та різними віковими спортивними групами за місцем проживання).

У ч и т е л ь : Отже, можна зробити висновок, що на території Миколаєва ніколи не забували про спорт. Адже склалася традиція за висловом «Спорт – це наше здорове життя». Дякую вам велике дорогі журналісти за плідну працю.

Миколаївськими спортсменами вписано багато цікавих сторінок в історію вітчизняного спорту. З часу утворення Миколаївської області в Олімпійських іграх брало участь багато наших земляків. Першим був робітник Чорноморського заводу Євгеній Яциненко. У вільний від роботи час він захоплювався веслуванням на байдарках і з любов'ю і всією душею ставився до тренувань. Переміг спочатку на міських змаганнях, потім на чемпіонатах України і СРСР. І ось 1956 року він опинився в далекій Австралії на XVI Олімпійських іграх у Мельбурні. Євгеній Яциненко хоча і не став чемпіоном, але й не сплохував, потрапив до групи найсильніших.
Найвищих спортивних результатів від часу заснування Миколаївської області добилися багато наших земляків. На XVIІ Олімпійських іграх 1960 року в Римі золоту медаль завоював Іван Богдан (греко-римська боротьба). Московська Олімпіада 1980 року принесла миколаївцям подвійну радість: золоту медаль завоював Віктор Погановський (кінний спорт), а срібним призером стала Антоніна Пустовіт (Димова) (академічне веслування). Інга Бабакова (легка атлетика) стала бронзовим призером XXVI Олімпійських ігор 1996 року в Атланті. На XXVII Олімпійських іграх 2000 року в Сіднеї Оксана Цигульова (стрибки на батуті) завоювала срібну медаль. Солідно виступили миколаївці на XXVIII Олімпійських іграх 2004 року в Афінах: чемпіонський титул завоював Юрій Нікітін (стрибки на батуті), бронзовими призерами стали Віта Стьопіна (легка атлетика) і Сергій Білоущенко (академічне веслування). Найвдалішими для миколаївців були XXIX Олімпійські ігри 2008 року в Пекіні: стали чемпіонами фехтувальниці Ольга Харлан і Олена Хомрова, бронзові медалі завоювали Ілля Кваша (стрибки у воду) і Тарас Данько (вільна боротьба). На XXX Олімпійських іграх 2012 року в Лондоні Ольга Харлан (фехтування) стала бронзовим призером.
Існує крилата фраза: головне – не перемога, а участь. Участь в Олімпійських іграх – один з найвищих ступенів до слави.


 

?





Переглядів: 359

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Обшие итоги. | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.