Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Ст.гр. ФЕБ101 Калюта Аліна

 

 

Про свою майбутню професію, на жаль, я почала розмірковувати пізно, а саме під кінець одинадцятого класу. Багато хто казав, що з визначенням своєї подальшої долі потрібно як найшвидше, але я не поспішала. Так як три роки свого життя я займалась театральним мистецтвом і було бажання продовжувати займатись цією професією і надалі, але кар'єра акторки це ризик в майбутньому залишитись взагалі без роботи, також і батьки не зовсім були задоволені таким вибором, хоча і надали мені можливість самостійно обрати майбутню професію, але поставивши «за і проти», я вирішила, що потрібно отримати спеціальність, яка дасть можливість бути впевненою, що в майбутньому не залишусь без матеріального забезпечення. Тому мені довелося професію обирати за вторинними інтересами, та зараз я розумію, що навчання та театральне мистецтво можна поєднувати.

Полиставши книгу Одеських вузів, я одразу звернула увагу на Одеську Національну Академію Харчових Технологій і чомусь я без вагань обрала саме її. ОНАХТ вигідно відрізнявся від інших вузів за рівнем організації вступної компанії, на відміну від інших навчальних закладів, тут дуже легко було спілкуватися з членами приймальної комісії, отримати консультації, терплячі люди більшою мірою вплинули на мій вибір. Ще мені дуже сподобалась атмосфера в Академії, а особливо її архітектура центрального входу, саме вона була першим позитивним враженням до вступу в Академію.

Продивившись факультети Академії, мене зацікавила спеціальність Економіки підприємства. Найголовнішим поштовхом було те, що професія економіста мала більш широко профільний характер. Здобувши освіту економіста, я отримаю цікаву та пристойну вищу освіту. Я обрала саме цей напрямок, тому, що я комунікабельна людина та полюбляю спілкуватися з людьми різних характерів. Та саме в цій професії окрім безлічі документів та цифр, дуже важливу роль відіграє вміння спілкуватись з людьми та достойно поводитись у суспільстві.

Економічні спеціальності були популярними в будь-який час і будь-якій країні. Особливо в наш час і період становлення ринкових відносин в Україні, економічні спеціальності посідають вагоме і визначне місце в житті суспільства. Тому обрання даної професії - спеціальності економіста - є обумовлені саме сьогоденними вимогами і актуальністю для нашої країни. Гадаю, що не зроблю помилку, якщо скажу, що хорошого економіста в наш час приймуть будь-де і запропонують гідні умови для роботи. Враховуючи це, я вирішила обрати саме цю спеціальність. Важливою якістю для сучасного економіста є наполегливість у досягненні поставленої мети чи якогось конкретного завдання, потрібно не відступати від труднощів, кажучи собі, що їх не під силу здолати, а навпаки, подолання труднощів надає впевненості у своїх силах та професійного досвіду. Для справжнього економіста дуже важливим є творчий підхід до справи, тому що завжди задану проблему можна вирішити тільки завдяки стандартному підходові. Однак я вважаю, що основною якістю, якою повинен володіти справжній економіст е любов до своєї професії, до справи, якою займаєшся, тоді робота, на якій працюєш, буде не тільки роботою, а й відпочинком для душі. Батьки були задоволені моїм вибором!!!

Після подачі документів, дуже відчувається ставлення співробітників, які приймають їх. Найбільш привітні були в академії, де я зараз навчаюсь.

Мені дуже подобається ОНАХТ, і я не шкодую, що тут навчаюсь!!!

В принципі, те, що я очікувала, те я і отримала, та задоволена своїм вибором, і буду надіятися, що в мене все вийде!!!




Переглядів: 335

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.