Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Проблемні аспекти

 

Стан будь-якого підприємства залежить від фінансового стану держави. Тому якщо в країні відбувається девальвація гривні,страждають майже всі підприємства тому, що в такому випадку ціни зростають абсолютно,піднімається курс іноземних валют,в країні сіється хаос.

Річ іде про клініко - діагностичний центр,тому в такій ситуації підприємству потрібно більше платити за звичну кількість закуплених медикаментів,від такого фінансовий стан підприємства погіршується .

На мою думку ,щоб уникнути фінансової загрози ,підприємству потрібно закупляти менш якісні медикамент,або ж закупляти медикаменти у вітчизняного виробника,які дешевші,але майже не поступаються в якості імпортним,також можливо мінімально підшити ціни на медичні послуги,також можливо зменшити кількість штатних працівників.

Керування підприємством вимагає систематичної інформації про здійснювані господарські процеси, в їхньому характері і обсязі, у наявності матеріальних, трудових і фінансових ресурсів, їхньому використанні, власному капіталі, доходах і зобов’язаннях та фінансових результатах діяльності. Основним джерелом такої інформації є дані бухгалтерського обліку, що встановлено Законом України "Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні".Розвиток господарських зв’язків в умовах ринку значно розширює кількість користувачів обліковою й звітною інформацією. Ними є не тільки працівники управління, безпосередньо пов’язані з підприємством, але й зовнішні користувачі інформації, що мають прямий фінансовий інтерес:
банки – при прийнятті рішень у наданні кредитів; постачальники – при укладанні договорів на поставку товарно-матеріальних цінностей; інвестори, засновники, акціонери, яких цікавить рентабельність вкладеного капіталу й

 

можливість одержання доходів (дивідендів). Значний інтерес обліково-звітна інформація представляє також для працівників податкових служб, органів державної статистики і керування.

Проблемні питання обліку доходів у своїх працях висвітлювали як теоретики, так і практики. Проведені дослідження показали, що недостатньої уваги було приділено їх вирішенню з урахуванням специфіки окремих галузей діяльності.

Серед теоретичних проблем обліку доходів підприємств виокремимо наступні: існує різнотлумачення сутності категорій; "дохід", "виручка", "чистий дохід", "маржинальний дохід", в теоретичному аспекті та правовому полі, що важливо для організації та методики обліку в різних його підсистемах. Для бухгалтера найважливішим є "дохід підприємства" та його похідні (валовий, чистий, маржинальний). В найширшому тлумаченні під доходом розуміють будь-які надходження грошових коштів або одержання матеріальних цінностей, що мають грошову вартість. Економісти під доходом розуміють виручку, а бухгалтери – економічну вигоду. При тлумаченні поняття "дохід" необхідно враховувати чинні критерії його визначення, а також наявність непрямих доходів.

З метою задоволення різних цілей важливою є розробка класифікації доходів, на основі якої буде будуватися аналітичний облік та внутрішня звітність про формування та використання доходів.

У зв’язку із змінами до чинного законодавства актуальність проблеми узгодженості національних та міжнародних стандартів бухгалтерського обліку, Податкового Кодексу України для практичної реалізації цілей фінансового обліку доходів підприємства.

 

До практичних питань відносяться проблеми, спрямовані на удосконалення інформаційного забезпечення системи управління доходами. Автоматизована система обліку забезпечить повноту та своєчасність відображення доходів, що дозволить уникнути в обліку запитання суми виручки від реалізації з метою зменшення бази оподаткування.

Доцільно також використовувати інтегровані системи обліку доходів на основі МСБО які будуть побудовані для аналітичного обліку доходів. Завдяки внутрішній звітності може створюватися інформація фінансового та не фінансового характеру для:

- виявлення впливу чинників на дохід, зокрема реклами;

- впровадження системи дисконтування, яка дозволяє управляти величиною доходу.

В економічній літературі проблемам обліку, аналізу і аудиту доходів підприємства приділено надзвичайно багато уваги. Про це свідчать труди як вітчизняних, так і зарубіжних авторів: С. Ф. Голова, М.Д. Коляго, В. М. Костюченка, В. І. Пархоменко, Я. В. Соколова, Б. Нідлза, Х. Андерсена, Д. Колдуелла та ін.

Економісти під доходом розуміють виручку, а бухгалтери – економічну вигоду. При тлумаченні поняття "дохід" необхідно враховувати чинні критерії його визначення, а також наявність непрямих доходів.

З метою задоволення різних цілей важливою є розробка класифікації доходів, на основі якої буде будуватися аналітичний облік та внутрішня звітність про формування та використання доходів. У зв’язку із змінами до чинного законодавства актуальністю проблеми узгодженості національних та міжнародних стандартів бухгалтерського обліку для практичної реалізації цілей фінансового обліку та оподаткування. До практичних питань відносяться

 

 

проблеми, спрямовані на удосконалення інформаційного забезпечення системи управління. Автоматизована система обліку забезпечить повноту та своєчасність відображення доходів, що дозволить уникнути в обліку запитання суми виручки від реалізації з метою зменшення бази оподаткування.

Доцільно також використовувати інтегровані системи доходів на основі яких буде побудовано аналітичних облік доходів. Завдяки внутрішній звітності може створюватися інформація фінансового та не фінансового характеру для:

- виявлення впливу чинників на дохід, зокрема реклами;

- впровадження системи дисконтування, яка дозволяє управляти величиною доходу.

 

 

 




Переглядів: 313

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.