Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Висновок.

Існують сотні стратегій і тисячі технік. В цій книзі я розповів про найбільш яскраві та важливі з них, ті, яким я навчаю своїх учнів на початковому етапі в школі Бойового Спасу. Не намагайтеся опанувати ними всіма і зразу. Просто вивчайте ті з них, які ви можете застосувати на вашому сьогоднішньому рівні освоєння Бойового Спасу, і спробуйте глибоко осягнути їхню суть.

Проте просто вміти використовувати стратегію та тактику недостатньо. Справжній послідовник Бойового Спасу йде вище рівня простого володіння прийомами. Він прагне зрозуміти Шлях Стратегії. Щоб стати справжнім Воїном від тактики бою необхідно перейти до більш високого рівня стратегії - стратегії духу. Увійшовши в сферу чистої думки, вивчивши закони правильного мислення, методи керування своєю та чужою свідомістю, способами загартування духу, Майстер Бойового Спасу перестає витрачати свої сили, здоров'я і уміння на дрібні суперечки, метушню на спортивних аренах. Всі свої сили і свою майстерність він спрямовує на служіння своїй сім'ї, своєму народу, всьому людству. Велика мета вимагає великої майстерності.

 

Засновник прикладної системи

«Бойовий Спас»

Сергій Полюх,

Україна, Хмельницький,

28 серпня 2008 року

 

P.S.: Якщо Вам потрібна допомога або у Вас є питання, а також якщо Ви просто хочете поділитися своїми враженнями від того, що тільки що прочитали, - пишіть мені на адресу: seishinkai@rambler.ru.

 

Авторські права

© 2008 Сергій Полюх

Ідея, розробка © 2008 Сергій Полюх

 

Всі права на подану книгу зареєстровані та захищені.

Ця книга захищена законом про авторське право та суміжні права на території України.

Відтворення всієї книги або будь-якої її частини, навіть абзацу, забороняється без письмової згоди автора. Будь-які спроби порушення закону будуть переслідуватися в судовому порядку. Книга призначена для особистого використання та поставляється у вигляді «як є». У ній виражена особиста думка автора з даного питання. Думка автора може кардинально відрізнятися від думки читача. Ні автор цієї книги, ні видавець не несе будь-якої відповідальності за дії, які будуть виконані читачем після прочитання цієї книги, а також за неправильну інтерпретацію змісту.

Читач книги бере відповідальність за використання матеріалів цієї книги на себе.

 

Ваші питання та зауваження ви можете надіслати за адресою:

29025, Україна, м. Хмельницький, а/с 820,

Полюху Сергію Миколайовичу

або на E-mail: seishinkai@rambler.ru

 


[1]Сінмен Мусасі Но Камі Фудзівара Но Генсін, більш відомий як МіямотоМусасі (1584-1645), - відомий майстер меча та автор Го Рін Но Сьо (“Книги п’яти кілець”), відомої праці з стратегії..

[2]Міямото Мусасі, “Книга п’яти кілець”, Книга Землі.

[3] Перша книга із цієї серії називається «Бойовий Спас. Основні положення».

[4] За вченням індуської релігійної філософії, Всесвіт представляє собою розумну діяльність, яка виходить з єдиного Першоджерела (Parabrahman). Космічна діяльність виражається рухом різної сили та швидкості; провідником руху служить світова матерія (Mulaprakriti), яка доступна недосконалим знаряддям нашої свідомості тільки в своїх найбільш цупких та грубих з'єднаннях. Поза полем нашої свідомості у всіх напрямках - твориться безперервне, невидиме для нас життя; життя каменя вислизує від нас тому, що проявлення його дуже повільні для нашого спостереження, життя в невидимих світах - тому, що проявлення в цих світах занадто тонкі та швидкі для недосконалих знарядь нашої свідомості.

[5] У додатку книги «Бойовий Спас. Основні положення» я дав перелік цих Законів Буття як Земного, так і Вищого, Духовного, які будуть вивчатися в системі або застосовуватися для викладання системи «Бойовий Спас». Назви цих Законів взяті з книг Живої Етики, які були записані О. І. Реріх з Великого джерела.

[6] Chandogyopanishad, III, XIV, I.

[7] «Purusha (внутрішня суть людини) має природу бажання; яке її бажання, такі її наміри; які її наміри, така її діяльність; яка її діяльність, така її нагорода... Той, хто прив'язаний (до колеса народжень та смертей), здобуває шляхом діяльності предмет, до якого його душа - як причина - прив'язана. Досягнув останнього наслідку (в Swarqa - небі) своєї діяльності, яку вона виконувала тут, вона являється з того світу знову в цей світ в наслідку своєї діяльності. Так той, хто бажає (переходить з одного світу в інший)... Коли всі бажання, які живуть в серці, покинуті назавжди, тоді смертний стає безсмертним» (Brihadaranyakopanishad, IV, IV, 5-7).

[8] Brihadaranyakopanishad, IV, IV, 5-7.

 

[9] Психологія Древнього Сходу ясно розрізняє безсмертну індивідуальність людини та її смертну особистість. Все особисте помирає разом з людиною, але весь результат особистих переживань зберігається в її безсмертній індивідуальності та складає її незмінний зміст. Звідси розширена свідомість людини (в трансі), коли думка її звільняється та починає діяти поза межами фізичного мозку. «Сіяла сама людина» - означає її безсмертну індивідуальність, а не тимчасову особистість.

[10] Pravritti Marga.

[11] Nivritti Marga.

[12] Людська доля представляє собою як би рівнодіючу всіх сил, які людина створила в минулому і які вона творить зараз. Якщо людина не проявляє свідомої волі, її життя пройде обов'язково по цій рівнодіючій.

[13] Інформація, що викладена нижче, люб'язно представлена моїми Вчителями і друзями Владом Булгаковим та Іриною Істоміною, духовно-космодіпольною групою New Age Masters (Newagemasters@mail.ru).

[14] Почитайте, як це було в матері Влада Булгакова – Людмилі Булгакової на сайті www.starlion66.narod.ru.

[15] Методики з такої роботи приводяться в Селестології (безкоштовно) та в курсах Школи Космоенергетики New Age Masters.

[16] В українському козацтві використовується "активний транс" або, як його називають козаки, стан «Хара» (Ха – позитивне, Ра - світло, тобто позитивне просвітлення). Стан «Хара» викликає миттєву активацію більшості психофізіологічних механізмів. На противагу від гіпнозу техніка самопоглиблення в нього може бути миттєвою. Цьому вмінню миттєвого переходу в вищий стан просвітління повинен був навчитися кожен молодий козак. Початковий перехід з домінуючого в звичайному стані свідомості особистості душі на більш високий рівень особистості його духу (Вищого «Я») виконувався учнем за допомогою наставника та називався «підключенням характерника до неба». Така процедура носила ритуальний характер та була одним із посвячень козака.

[17] Мусасі Міямото, “Книга п'яти кілець”, Книга Порожнечі.

[18] Мусасі Міямото, «Книга п’яти кілець», Книга Землі.

[19] Мусасі Міямото, «Книга п’яти кілець», Книга Води.

[20] Мусасі Міямото, «Книга п’яти кілець», Книга Води.




Переглядів: 163

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.