Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Як налаштувати модем

Для підключення вилучених користувачів звичайно використовуються існуючі телефонні мережі. Більшість телефонних мереж бути розроблено для передачі аналогових сигналів - голосу, тоді як комп'ютери працюють з цифровою формою представлення даних - імпульсами. Тому для використання телефонних мереж потрібно перетворити цифровий сигнал в аналоговий. Конвертером (перетворювачем) служить модем, що Модулює і Демодулює цифрові дані. Він приймає послідовність імпульсів, модулює який-небудь з параметрів (амплітуду, чи частоту фазу) аналогового сигналу для передачі даних через аналогове середовище. Приймаючий модем виконує зворотне перетворення, відновлюючи цифрові дані на основі отриманого з мережі аналогового сигналу.

Перші модеми використовувалися головним чином для обміну інформацією між терміналами даних і вузлових комп'ютерів; пізніше їх почали використовувати для обміну даними між комп'ютерами, що зажадало більш високої швидкості передачі. У результаті швидкість обміну зросла з 300 біт/з до 55600 біт/с. Сучасні модеми використовують різні методи стиску інформації для додаткового підвищення швидкості обміну, а також методи контролю помилок і їхнього виправлення для забезпечення більш надійного зв'язку.

Сьогодні модеми застосовуються для рішення широкого класу задач: голосова пошта, факсимільний зв'язок, обмін інформацією через системи стільникового зв'язку для переносних комп'ютерів, відеоконференції і багато чого іншого. Однак при використанні звичайних телефонних мереж швидкість передачі обмежена, і для її подальшого підвищення необхідно застосовувати інші технології - ISDN чи зв'язок через оптичні кабелі.

Для того щоб модеми різних виробників могли обмінюватися даними один з одним, були розроблені спеціальні стандарти.

Існує кілька організацій, що займаються розробкою стандартних інтерфейсів: ITU (International Telecommunications Union - Міжнародний Союз по електрозв'язку) при комітеті ООН (Женева, Швейцарія), ISO (International Standards Organisation - Міжнародний комітет зі стандартизації). Ці організації впроваджують стандарти і для модемів, які розроблюються роками і, що публікувалися як серія рекомендацій, позначених префіксом V.

Основне призначення стандарту складається в описі протоколу обміну даними між модемами.

Існують також стандарти де-факто, розроблені окремими виробниками устаткування, що використовують у своїй продукції нові властивості, ще не визначені комітетами зі стандартизації. Коли такі нововведення приймаються іншими виробниками, вони і стають стандартами de-facto. От деякі приклади.

Стандарт Bell-100 розроблений компанією Bell Systems для її модемів серій 100 і 200. Модель Bell 103 (300 біт/с), розроблена в 1958 році, була першим модемом для передачі даних по телефонних мережах.

Мова Ат-команд (від слова attention - увага), створений фірмою Hayes, використовується зараз усіма виробниками модемів. Ця мова дозволяє керувати модемами - від простого набору номера до вказівки числа дзвоників, після якого модем "піднімає трубку".

Ще одним прикладом стандарту de-facto є протоколи MNP, розроблені фірмою Microcom Inc. і використовуються в даний час майже у всіх модемах.

При установці з'єднання між двома модемами відбувається узгодження параметрів (handshaking), що полягає в передач, спеціальних сигналів, що дозволяють встановити оптимальні параметри для кожного модему. Зухвалий модем намагається з'єднатися на максимальній швидкості з використанням найкращого способу контролю помилок і стиску даних. Якщо модем, що відповідає, не підтримує таку чи швидкість параметри контролю помилок/стиску даних, то відбувається зниження швидкості з'єднання (fallback) або вибирається більш простий тип компресії даних/контролю помилок. Спроби продовжуються до встановлення чи зв'язку визначення її неможливості.




Переглядів: 131

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.