Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Робочий день кризис-менеджера Васильєва А. В.

Свій робочий день кризис-менеджер Васильєв А. В. почав, як звичайно, на півгодини раніше і перш за все на аркуш паперу накидав перелік усіх справ, якими належить сьогодні зайнятись. В числі найбільш важливих він підкреслив роботу щодо складання плану щодо перспективи розвитку підприємства, який давно не дає йому спокою, однак взятись за справу по справжньому все ніколи - відволікали поточні справи. На столі вже кілька днів лежать папки з матеріалами, підготовленими відповідний службами: перспективи науково- технічного розвитку підприємства, аналіз основних техніко-економічних показників, прогноз на майбутній рік і т. ін. Матеріали вимагають ретельного вивчення, а поки вдавалось знайомитись з ними тільки уривками.

Насамперед треба провести оперативну нараду. Кінець місяця і кварталу. Васильєва турбує фінансове становище підприємства і реалізація продукції. Нараду з керівниками розпочато рівно о 9.00, проведено досить чітко, але закінчити її вдалось тільки об 11 годині. До цього часу у кризи-менеджера накопичилось вже багато відвідувачів. Серед яких кілька представників інших підприємств. Крім того, просив прийняти начальник фінансової служби (у зв'язку з поверненням кредитів юридичним особам він хотів дати пояснення щодо зауважень генерального директора і зняти питання). Просили також прийняти: начальник кадрової служби, а також служби маркетингу щодо зміни ситуації на зовнішньому ринку через коливання курсу валюти. "Що йому від мене треба, - подумав генеральний директор. - Він, здається, не перший день вже до мене проривається. Адже є заступник генерального директора з фінансів.

Прийом Васильєв почав об 11.30. У першу чергу запросив представників інших підприємств. "Своїм" призначив час протягом дня, заступника генерального директора попросив через секретаря зателефонувати пізніше, якщо той не знайде можливості вирішити свої питання з віце-президентом підприємства. Несподівано приїхав представник комерційного банку, в якому знаходиться рахунок підприємства. Довелось прийняти. Як виявилося, всі його питання стосувалися компетенції заступника з фінансів. Але так вже було прийнято на підприємстві спочатку він повинен був звернутися до кризи-менеджера. З трьох представників інших підприємств тільки один з них дійсно потребував прийому кризи-менеджеру. Запитання інших цілком могли вирішити інші. Проте один з представників навідріз відмовився розглядати з будь-ким, крім кризи-менеджера, другий - залишився незадоволений рішенням заступника і неодмінно вимагав втручання "самого".

Лише після обіду кризи-менеджер, нарешті, зміг приступити до роботи над перспективним планом, але в цей час подзвонив головний бухгалтер підприємства. Справа виявилася значно серйозніше, ніж можна було припустити. Під загрозою зриву була виплата заробітної плати працівникам. Банк, де знаходилися фінансові кошти підприємства, несподівано збанкрутував. Кризис-менеджер давно підозрював що з цим банком не все благополучно.
Треба негайно їхати в банк.

Кризис-менеджер просить секретаря викликати машину, але вона нагадує, що сьогодні о 16.00 у нього прийом відвідувачів з особистих питань, а о 17.30 - нарада керівників структурних підрозділів. Що робити? Скасовувати прийом відвідувачів з особистих питань не хотілося б. Минулого разу він переносив його на сьогодні. Порушувати самим же заведений порядок - значить підривати повагу до кожного порядку взагалі.

Роздуми кризи-менеджера перериває телефонний дзвінок з-за кордону. Цікавляться чому доти не відправлена ​​продукція підприємства для реалізації. Він так і не встиг прийняти головного бухгалтера. Питання стосуються інтересів багатьох працівників, знадобляться кошти для виплати заробітної плати. Як це все буде організовано? Чи враховані психологічні фактори? Які наслідки невиплати заробітної плати?

У всіх цих питаннях необхідно досконально розібратись, ще раз зважити і обговорити. Але де ж взяти час? Кризис-менеджер з тугою подивився на пухку папку нерозібраної кореспонденції та замислився: "створюється враження, що не я керую підприємством, а воно мною. Я намічаю одні справи на день, а життя ставить інші. Чи можна навести в цьому якийсь порядок?"

Служби заступника кризи-менеджера вивчали якось витрати робочого часу керівників підрозділів нашого підприємства. Цікаво було б подивитись результати, тим більше вони тут, у папці. Так, цифри дуже цікаві."

Виявляється у керівників робочий час зазвичай розподіляється приблизно таким чином:

• підготовка рішень перспективного характеру - від 1-5% у керівника, до 25% в окремих заступників, з них 93% - на проведення різного роду нарад і 7% на вивчення і опрацювання матеріалів;

• складання плану (підготовка пропозицій) - 5% у керівника і до 15% у заступників, коригування і уточнення планів поточного року - від 3 до 4%;

• оперативна робота - від 65 до 70% загального часу, а саме: відвідування трудового колективу - 2-3%, наради - 90%, вивчення матеріалів - 2%, інші форми роботи - інше;

• вирішення кадрових питань - 5-6% робочого часу, організаційні проблеми управління - до 4%, інші питання - решту часу.

"А як складається робочий день у кризи-менеджерів інших підприємств? - Замислюється Васильєв А. В. Адже ми працюємо не гірше інших. Правда мій робочий день триває іноді по 12 годин. Що ж, якщо я не вмію інакше організувати свою працю, то змушений використовувати методи підвищення його активності".

Допоможіть кризис-менеджеру Васильову А. В. правильно розподілити робочий час.

Систематизуйте інформацію щодо робочого дня Васильова А. В.: Перелічить: ü згаданих діючих осіб, з якими контактував чи мав контактувати кризис-менеджер; ü згадані чи необхідні для роботи кризис-менеджера документи; ü згадані події, які відбувались в цей день.    
Згадані діючі особи, з якими контактував чи мав контактувати кризис-менеджер Згадані чи необхідні для роботи кризис-менеджера документи Згадані події, які відбувались в цей день
     
         

• дійові особи (Порядок перерахування не має значення, однак можна звернути увагу на різні категорії учасників, їх кількість і ступінь спілкування з кризис-менеджером. Слід особливо підкреслити, що крім індивідуального спілкування Васильову А. В. доводиться мати справу з різними групами осіб (різної чисельності);

• згадані або обов'язково використовувані документи. (Порядок їх перерахування також не має значення, але можна вказати класифікацію використовуваних документів, їх призначення та роль, трудомісткість роботи з ними, важливість для організації особистої праці);

• події, що відбуваються в певний день. (Під подіями розуміють всі згадані дії та роботи, здійснювані кризи-менеджером: наради, зустрічі, прийом відвідувачів, розмови, вивчення документів і т.ін.)




Переглядів: 145

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.008 сек.