Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Штемпель для креслення

Листи

Кнопка

Способи доступу

 

Стрічка:Вкладка "Висновок" панель "Друк" "Друк"

Меню:Меню додатка "Друк" "Друк"

Команда ПЕЧАТЬ

Контекстне меню: Натисніть праву кнопку миші на ярлику вкладки «Модель» або «Лист» і виберіть «Друк»

Зведена інформація

Відкриється діалогове вікно "Друк" . Якщо відразу натиснути "ОК", друк виконуватиметься з поточними значеннями параметрів.

Якщо ввести в командному рядку -друк , відображаються параметри .

Примітка Якщо функція "Стиснення текстур" включена, при друку буде спостерігатися деяке зниження якості наявних на кресленні зображень. Функція "Стиснення текстур" не робить впливу на видові екрани з візуалізірованія. Щоб визначити, чи включена функція "Стиснення текстур", слід ввести "графнастр" і вибрати "Ручна настройка". Подивіться на список "Поточний стан ефектів" в діалоговому вікні "Ручна оптимізація продуктивності".

Основні відомості про процедуру друку

Знання термінів і понять, що стосуються процесу друку, допоможе зробити перший крок у роботі з програмою.

Виконується друк на принтері або плоттері?

Терміни друк на принтері і друк на плоттері взаємозамінні для САПР. Минулого принтери друкували тільки текст, а плоттери - векторну графіку. Коли принтери стали більш потужними і змогли друкувати високоякісні растрові зображення векторних даних, відмінність в основному зникло.

Висновок на папір і в електронному вигляді декількох листів креслення позначається загальним терміном - "публікація" . Крім того, можливість формування фізичної моделі з пластмаси і металу називається "3D-печаткою" .

Диспетчер плотерів

Диспетчер плотерів являє собою вікно, що містить список файлів параметрів плоттера (PC3) для кожного встановленого несистемного принтера. Для системних принтерів Windows ® також можна створити файли конфігурації плоттера, якщо вимагається за замовчуванням застосовувати властивості, що відрізняються від заданих в ОС Windows. До параметрів плоттера відносяться відомості про порт підключення, як растрової та векторної графіки, допустимих форматах листа, а також додаткові властивості (свої для кожного типу пристрою).Интернет реклама УБС

Диспетчер плотерів надає базовий засіб для створення нових файлів параметрів плотерів - Майстер установки плоттеров. Цей Майстер запитує у користувача необхідну інформацію про плоттері в процесі установки.

Лист являє собою лист креслення, і зазвичай містить

· Рамка креслення і основна напис

· Один або кілька видових екранів у просторі листа, службовців для відображення видів простору моделі

· Загальні примітки, мітки і, можливо, розміри

· Таблиці та графіки

Як правило, файл креслення містить тільки один лист, але є можливість створювати стільки листів, скільки буде потрібно. При першому відображенні листа відбувається його ініціалізація, і йому присвоюється настройка листа за замовчуванням .

Після ініціалізації листи можуть бути змінені, опубліковані і додані в підшивки.

Набори параметрів аркуша

При створенні листа необхідно вказувати пристрій друку і такі параметри, як розмір і орієнтація паперу. Ці параметри зберігаються у файлі креслення у вигляді налаштування листа. Кожен лист може бути пов'язаний зі своєю налаштуванням листа.

Ці параметри можна задавати для простору листа і моделі з допомогою "Диспетчера налаштування листів". Набори параметрів аркуша можна іменувати і зберігати з метою подальшого їх використання для інших аркушів.

Якщо в діалоговому вікні "Налаштування аркуша" задані не всі параметри, то їх можна вказати безпосередньо перед початком друку. Крім того, можна змінити значення параметрів аркуша під час друку. Нові параметри листа можуть бути або використані тільки під час поточного процесу друку, або збережені для наступних сеансів.

Стилі друку

Стиль друку - додатковий метод, який управляє печаткою кожного об'єкта або шару. Призначення стилю друку об'єкту або шару перевизначає такі властивості, як колір, тип і вага ліній при виведенні на друк. Тільки уявлення друкованих об'єктів залежить від стилю друку.

У таблицях стилів друку збираються групи стилів друку, які зберігаються у файлі, який пізніше можна застосувати при друку.

"Диспетчер стилів друку" є папкою, яка містить всі доступні таблиці стилів друку, а також Майстер додавання стилю друку.

Існує два типи стилів друку: цветозавісімие та іменовані. У таблиці, яка призначена кресленням, повинні бути присутніми тільки стилі якогось одного виду. Стилі друку в таблиці можуть бути перетворені з одного типу в інший. Можна також змінювати використовуваний в кресленні тип стилів друку.

При використанні цветозавісімих стилів друку на друк об'єктів впливає їх колір. Файли таблиць таких стилів мають розширення . ctb . Призначення цветозавісімих стилів друку безпосередньо об'єктів не дозволено. Це означає, що для зміни зовнішнього вигляду виведеного на друк об'єкта потрібно присвоїти йому інший колір на кресленні. Наприклад, для друку групи об'єктів креслення одним методом їм усім присвоюється червоний колір.

Іменовані стилі друку можуть бути призначені безпосередньо об'єктам і верствам. Файли таблиць таких стилів друку мають розширення . stb . Використання іменованих стилів дозволяє друкувати кожен об'єкт з різними характеристиками, незалежно від кольору самих об'єктів.

Штемпель - це фрагмент тексту, що розміщується на кресленні при друку. Розташування штемпеля задається в діалоговому вікні "Штемпель". Якщо прапорець для цього параметра встановлено, то при виводі креслення на друк на нього ставиться штемпель з ім'ям креслення, ім'ям листа, датою, часом і т. д. Інформацію з штемпеля можна запам'ятати у файлі журналу (одночасно виводячи або не вивільняючи її на друк) .

Увага Файл креслення або файл шаблону креслення, створений у навчальній версії, завжди виводиться на друк з наступним штемпелем: "СТВОРЕНО НАВЧАЛЬНОЇ версія продукту AUTODESK" Якщо в кресленні використовуються блоки або зовнішні посилання, створені в навчальній версії продукту, то при виведенні на друк з'являється аналогічний штемпель.

Процедури


Читайте також:

 1. D і 3D технології креслення в AutoCAD
 2. Додаток И - Приклад виконання ремонтного креслення деталі
 3. Друк креслення
 4. Загальні відомості про будівельні креслення
 5. Зображення на планах (кресленнях)
 6. Зображення шахтного поля на гірничих кресленнях
 7. ІІ. ПРОЕКЦІЙНЕ КРЕСЛЕННЯ
 8. Креслення сполучень.
 9. Креслення як образно-знакова система проектування
 10. Оновлення креслення
 11. Основний надпис і формат креслення
 12. Перетворення одиниць креслення
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Додати блоки в список | Друк креслення

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:


 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.