Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Установлення полів. Злиття кількох документів

У текстовому процесорі Microsoft Word можна авто­матично змінювати певну частину документа, об'єдну­вати їх, створювати документи, які різняться, наприк­лад, тільки прізвищем одержувача тощо. Для цього ви­користовують поля.

Полесукупність команд у вигляді спеціальних кодів, яку засто­совують для вставлення в документ додатково)' інформації (на­приклад, номера сторінки, поточної дати в колонтитулах).

При кожному відкриванні документа, якщо вста­новлено відповідний параметр, значення полів можуть змінюватися автоматично. Щоб уникнути зміни значен­ня, поле виділяють, натискають на клавіші Crtl + F11, після чого команда Обновить поле контекстного меню правої клавіші миші стає неактивною. Для зняття блоку­вання зміни натискають на клавіші Ctrl + Shift + Fll.

Нехай, наприклад, у документ треба додати поточну дату: «четвер, 9 жовтня 2003 рік».

Щоб вставити таке поле, активізують команди Встав­ка, Поле, внаслідок чого на екрані дисплея з'являється вікно (рис. 4.42), в якому наявні:

1 — перелік категорій полів (для наведеного прикла­ду це — Дата и время;категорія Всемістить перелік усіх типів полів);

2 — перелік тих типів полів, які вміщено у вибрану ліворуч категорію (для наведеного прикладу це — Date);

3 — вибір потрібного формату поля;

4 — після активізації кнопки Коды поля,а в наступ­ному вікні — кнопки Параметрыможна змінити вста­новлені параметри поля (для наведеного прикладу ви­бирають відповідний (повний) формат дати, після чого активізують кнопку Добавить).

Після активізації кнопки ОК у документ вставляєть­ся значення вибраного типу поля.

 

Злиття документів

Цю функцію використовують для створення серії од­нотипних документів, які відрізняються лише частково (наприклад, адресою отримувача або його прізвищем тощо). Для реалізації цієї функції необхідно мати два документи:

• основний, що містить інформацію, незмінну для всіх копій документа, і поля, значення яких автоматич­но змінюються в кожній копії;

• джерело даних, тобто файл із тією інформацією, яка автоматично вставляється в поля основного документа.

Нехай, наприклад, треба роздрукувати бланки за­прошень, у яких змінюється тільки прізвище одержува­ча. Тут основний документ містить текст запрошення, а документ-джерело — перелік прізвищ.

Для створення основного документа відкривають но­вий документ, активізують команди Сервис, Письма и рассылки,Мастер слияния,внаслідок чого на екрані дисплея у правій частині в області задач з'являється до­даткове вікно Слияние(рис. 4.43),в якому з переліку (Письма, Конверты, Наклейкитощо) (1) обирають по­трібний тип документа (наприклад, Письма)й активі­зують посилання (2)Далее. Открытие документа.

У наступному вікні визначають, як буде створювати­ся документ: на базі поточного чи вибраного шаблону аркуша або з використанням наявного документа. Як­що документ не існує, вибирають Текущий документі активізують посилання Далее. Выбор получателей.

У наступному вікні в групі Выбор получателейвиби­рають перемикач Создание списка,в групі Ввести спи­сок— посилання Создать.

Вікно Новый список адресовмістить перелік усіх полів, які можна додати до основного документа. У на­веденому прикладі необхідно працювати лише з полем, яке включає тільки прізвища отримувачів. Тому для зручності можна використати кнопку Настройка...(2)на рис. 4.45, у вікні (див. рис. 4.44) з переліку полів ви­лучити всі непотрібні поля, для чого поле виділяють і активізують кнопку Удалить(1). Внаслідок цього для наведеного прикладу залишається одне поле — Фами­лия,назву якого змінюють за допомогою кнопки Пере­именовать(2)на Прізвище.Після виконання всіх дій натискають на кнопку ОК.

Знову відкривається вікно Новый список адресов(див. рис. 4.45) з переліком лише потрібних полів, у які необхідно ввести значення. Для цього послідовно у поле Прізвищевносять прізвища і натискають на кнопку Создать запись(2).По закінченні активізують кнопку Закрытьі у наступному вікні Сохранение списка адре­соввизначають ім'я та місце збереження документа й активізують кнопку Сохранить.

Знову з'являється вікно з відкритою панеллю Об­ласть задач,у якому активізують посилання Далее. Создание письма.Після цього в поточному документі створюють текст листа (рис. 4.46).

Для додавання полів злиття з необхідними прізвища­ми встановлюють курсор у потрібне місце, зокрема після слова Шановний(І), й активізують посилання Другие элементы(3). З'являється вікно Добавление поля слия­ния(2), яке містить поля для вставлення в документ (у на­веденому прикладі — лише одне поле з прізвищами), оби­рають потрібне поле і натискають на кнопку Вставить.

Після додавання всіх полів злиття в основний доку­мент в області задач активізують посилання Далее. Просмотр писем(4).У наступному вікні можна пере­глянути і відкоригувати значення полів злиття (поси­лання Изменить список),після чого активізують поси­лання Далее. Завершение слияния.

Увікні, що з'являється на екрані дисплея, можна переглянути всі листи (посилання Изменить часть пи­сем),об'єднати всі записи й переглянути у вікні попе­реднього перегляду) або відразу їх надрукувати (поси­лання Печать).


Читайте також:

  1. А. Структурно-функціональна класифікація нирок залежно від ступеню злиття окремих нирочок у компактний орган.
  2. А. Це наявність в однієї людини кількох ліній клітин з різним набором хромосом.
  3. Аналіз документів
  4. Аналіз документів як метод соціологічного дослідження.
  5. Аудит грошових документів та грошових коштів у дорозі.
  6. Багатоцільова багатокритеріальна модель обґрунтування рішень в полі кількох інформаційних ситуацій
  7. Біологічне ушкодження документів
  8. Бухгалтерська обробка документів.
  9. Бухгалтерське оброблення первинних документів та їх збереження
  10. Бюджетні установи отримують кошти на своє функціонування з бюджету виключно на основі фінансових документів, які називаються кошторисами.
  11. Видалення (позначка на видалення) документів
  12. Видача засновникам АТ документів, що підтверджують право власності на акції.




Переглядів: 1400

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
За допомогою кнопок панелі Рисование | Комбінації клавіш, які використовують у роботі з текстовим редактором Microsoft Word

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.