Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Контрольні питання

План

Тема 13. Методика оформлення органами державної контрольно-ревізійної служби результатів ревізій

 

1.Основні вимоги до оформлення акта ревізії

2. Зміст вступної частини акта ревізії

3.Загальні вимоги до оформлення констатуючої частини акта ревізії

4.Особливості оформлення результатів ревізій окремих питань програми ревізії

 

1. Результати ревізії оформляються актом, який складається на паперовому носії державною мовою і повинен мати наскрізну нумерацію сторінок. Номер на першій сторінці не проставляється.

В акті ревізії не допускаються необумовлені виправлення і підчистки. Зміст акта ревізії викладається лише на лицевій стороні аркуша, зворотній бік аркуша не заповнюється. Перша сторінка акта ревізії оформляється на бланку органу служби, на цій сторінці зазначається назва документа (акт), дата реєстрації, номер і місце складання.

. На останній сторінці акта ревізії одразу після його констатуючої частини зазначається: загальна кількость сторінок, а потім - посада, ініціали та прізвище посадової особи служби, яка проводила ревізію, або керівника групи та посади, ініціали та прізвища посадових осіб об’єкта контролю, які мають підписувати акт ревізії.

2.У вступній частині зазначається: тема ревізії, що містить повну назву об’єкта контролю та період, що підлягав ревізії; підстава для проведення ревізії; перелік посадових осіб служби та залучених спеціалістів, що проводили ревізію; вид ревізії; період, що підлягав ревізії; дата початку і дата закінчення ревізії; інформація про зупинення та/або продовження ревізії;загальні відомості про об’єкт контролю; перелік посадових осіб об’єкта контролю, яким було надано право розпоряджатися рахунками в органах Державного казначейства та підписувати розрахункові документи у періоді, що підлягав ревізії; загальна сума одержаних бюджетних коштів у періоді, що підлягав ревізії, а в додатку до акта ревізії – сума відповідних надходжень в розрізі років, кодів програмної класифікації видатків бюджету, фондів бюджету (загальний, спеціальний), рівнів бюджету, з якого надходили бюджетні кошти (державний, місцевий).

 

3. До констатуючої частини акта ревізії не включаються не підтверджені ревізійними діями висновки, суб’єктивні припущення посадових осіб служби. Вона починається із запису „Ревізією встановлено:” В констатуючій частині викладаються результати ревізії в розрізі кожного питання програми ревізії. Обов’язково зазначається:

Спосіб проведення перевірки – суцільний чи вибірковий. Які документи перевірено. Висновок про наявність чи відсутність порушень законодавства.

У випадках встановлення порушень законодавства обов’язково зазначається: назви та реквізити законів чи інших нормативно-правових актів, норми яких порушено, із зазначенням конкретної статті, пункту, розділу тощо; найменування та реквізити документів що засвідчують порушення; винні у їх допущенні особи; конкретна дата чи період, в якому допущено порушення;

сума операцій, проведених з порушенням законодавства, в розрізі років; розмір матеріальної шкоди (збитків; код програмної класифікації видатків, за операціями з коштами по якому допущено порушення; короткий зміст пояснень винних осіб стосовно допущених порушень;

відображення здійснених з порушенням законодавства фінансово-господарських операцій у бухгалтерському обліку та фінансовій звітності об’єкта контролю; інформація про ненадання об’єктом контролю завірених копій документів, які засвідчують порушення; вжиті об’єктом контролю заходи щодо усунення виявленого порушення в ході проведення ревізії.

Констатуюча частина акта ревізії завершується висновком про загальну суму завданої об’єкту контролю матеріальної шкоди (збитків) внаслідок порушень, виявлених ревізією, та загальну суму її відшкодування станом на момент завершення ревізії.

 

4. Зазначається інформація щодо останньої планової ревізії; стан усунення порушень.

Обов’язково зазначається дотримання порядку затвердження кошторису; відповідність сум затверджених в кошторисі бюджетних асигнувань доведеним лімітною довідкою; загальні суми річних бюджетних асигнувань в розрізі років, затверджені в кошторисах в цілому та окремо за загальним та спеціальним фондами за кожною з бюджетних програм ; фактичне виконання кошторису за доходами, касовими видатками за всіма бюджетними програмами, які підлягали ревізії; дотримання порядку внесення змін до кошторису; обґрунтованість потреби в бюджетних асигнуваннях за всіма кодами економічної класифікації видатків бюджету; обґрунтованість розрахунку суми доходів за спеціальним фондом кошторису за всіма його джерелами.

Документація, на яку є посилання в акті ревізії в якості додатка, є невід'ємною частиною матеріалів ревізії і має в обов’язковому порядку додаватися до акта ревізії.Всі додатки нумеруються в верхньому правому куті першої сторінки додатка до акта ревізії шляхом запису: „Додаток ___”.

Додатки до акта ревізії, складені у вигляді таблиць, розрахунків тощо, мають підписуватись посадовою особою служби, головним бухгалтером об'єкта контролю або особою, уповноваженою на ведення бухгалтерського обліку, та в разі необхідності іншими працівниками об'єкта контролю, що відповідальні з питань, які зазначено в додатку.

Оригінали взятих в ході ревізії пояснень винних осіб долучаються до першого примірника акта ревізії, який залишається в органі служби. До другого та третього примірників акта ревізії долучаються завірені підписом посадової особи служби, яка проводила ревізію, чи керівника групи (у випадку проведення ревізії у складі групи) копії відповідних пояснень. Пояснення винних осіб, що запрошуються в ході ревізії, оформляються на ім'я керівника органу служби, який призначив ревізію, з обов'язковим зазначенням дати. Для одержання пояснень від винних осіб, які на момент проведення ревізії звільнені, а також інформації від інших осіб, які мали правові відносини з об'єктом контролю, їм направляється запрошення щодо прибуття до органу служби чи до об’єкту контролю або пропонується направити пояснення (інформацію) на адресу відповідного органу служби у визначений в запрошенні термін.

Запрошення направляється рекомендованим поштовим відправленням з повідомленням.

 

1.Складові частини акта ревізії

2. Порядок оформленя вступної частини акта ревізії

3.Вимоги щодо оформлення констатуючої частини акта ревізії

4. Порядок висвітлення окремих питань ревізії

5.Порядок оформлення додатків до акта ревізії

6.Реалізація матеріалів ревізії

 


Читайте також:

  1. IV. Питання самоконтролю.
  2. V. Питання для самоконтолю
  3. V. Питання туристично-спортивної діяльності
  4. VI . Екзаменаційні питання з історії української культури
  5. А.1 Стан , та проблемні питання застосування симетричної та асиметричної криптографії.
  6. Актуальні питання управління земельними ресурсами та їх охорони
  7. Аналогія права - вирішення справи або окремого юридичного питання на основі принципів права, загальних засад і значення законодавства.
  8. Бесіда за запитаннями.
  9. В лекції висвітлюються питання використання мережних структур, їх недоліки та переваги.
  10. Виділення в природних комплексах незвичайних, унікальних ділянок і явищ і питання їх збереження.
  11. Висновок з 1 питання
  12. Відповідаючи на питання, будьте впевнені в своїй перемозі і все у вас вийде.




Переглядів: 385

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Контрольні питання | Тема 1 ПОНЯТТЯ ТА ПРЕДМЕТ РИМСЬКОГО ПРИВАТНОГО ПРАВА

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.