Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






III. ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

На цьому етапі важливим є оформлення курсової роботи згідно з прийнятими вимогами та правилами. Подаємо найзагальніші з них:

· обсяг роботи має становити 30-35 сторінок основного тексту без урахування додатків і списку використаних джерел. На написання вступу відводиться від 3-4 сторінки (приблизно 10-12% від загального обсягу), основної частини – 25-28 сторінок (80-85%), висновків 2-3 сторінки (6-8%);

· роботу друкують на одній стороні аркуша білого паперу формату А4, до 30-ти рядків на сторінці (1600-1700 друкованих знаків). Рекомендований шрифт Times New Roman текстового редактору Word із 1,5 міжрядковим інтервалом. Параметри сторінки: ліве поле 3 см, зверху і знизу – 2 см, праве поле – 1, 5 см. Шрифт друку має бути чітким, стрічка – чорного кольору, цілісність тексту – однаковою.

· Титульна сторінка оформлюється згідно встановленого зразка (див. Додаток А);

· Нумерація сторінок від титульної до останньої відбувається без пропусків. Увага! Першою вважається титульна сторінка, але на ній цифра «1» не ставиться; другою вважається сторінка, що містить «Зміст» (план) і на ній цифра «2» також не ставиться; лише з наступної сторінки проставляється цифра «3» й далі за порядковим номером;

· Заголовки структурних частин курсової роботи «ЗМІСТ», «ВСТУП», «ОСНОВНА ЧАСТИНА», «РОЗДІЛ», «ВИСНОВКИ» і т.д. друкується великими літерами (18 шрифт, жирний) симетрично до тексту, починаючи з нової сторінки. Заголовки підрозділів – маленькими літерами (14 шрифт, жирний), крім першої великої з абзацного виступу без крапки в кінці речення).

У курсовій роботі, крім текстової форми, для представлення результатів можна використовувати й інші форми, наприклад: плани-конспекти уроків музики і виховних заходів, зразки виконаних учнями творчих завдань, заповнених анкет та інших матеріалів, що використовуються автором для підтвердження ефективності музичного навчання і виховання з обраної теми. Таку інформацію, як правило, виносять у додатки.

Додатки мають бути оформлені як продовження курсової роботи й розташовані у порядку згадування в тексті посилань на них. Кожен додаток починається з нової сторінки. У правому верхньому куту пишуть слово "Додаток", позначаючи його великими літерами українського алфавіту, за винятком літер Ґ,Є,І,Ї,Й,О,Ч,Ь (наприклад: Додаток А і т.д.). Нижче, посередині рядка, обов’язково слід писати заголовок (назву) додатка. Якщо в роботі один додаток, то його не нумерують.

У кінці роботи (після основного тексту та додатків) додається список використаної літератури, який має складатися з 20-25 джерел (монографій, навчальних посібників, авторефератів дисертацій, методичних рекомендацій, статей, довідкових видань тощо). Усі посилання повинні бути уніфіковані. Літературні джерела подаються у списку тією мовою, якою вони написані. Спочатку перераховуються джерела мовами з кириличною графікою (наприклад, українською, російською, білоруською), а потім праці, написані мовами з латинською графікою (англійською, німецькою тощо). Оформлення списку літератури здійснюється згідно з правилами бібліографічного опису друкованих джерел в алфавітному порядку. Приклади бібліографічного опису різних джерел наведено в Додатку В.




Переглядів: 292

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Структура курсової роботи та її змістове наповнення | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.