Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






ГІДРАВЛІЧНЕ ВСТАТКУВАННЯ

Технічне обслуговування гідроциліндрів полягає у видаленні пилу, бруду насамперед з робочих поверхонь штоків і плунжерів, ліквідації течі рідині й змащенню шарнірів кріплення до виконавчих органів і вантажопідйомної рами. Герметичність циліндрів досягається регулюванням натискних гайок, який підтягуються ущільнення сальників. Не рекомендується сильно затягувати натискні гайки, тому що це приводити до швидкого зношування ущільнень. Зношені ущільнення заміняють.

Повітря з циліндра підйому навантажувача віддаляється в такий спосіб. Каретка вантажопідйомника опускається в нижнє положення до відмови, а пробка, що перебуває у верхній частині циліндра, вивертається. Каретка піднімається до появи робочої рідини з отвору під пробку. Каретка повинна рухатися повільно, щоб не було викиду робочої рідини із циліндра. Після цього варто щільно загорнути пробку й опустити каретку. За результатами перевірки рівня робочої рідини в баку вирішують питання про необхідність її добавки.

Задери й глибокі подряпини на поверхні штоків і плунжерів усувають зачищенням ушкоджених місць, тому що поздовжні ризики є основною причиною протікання рідини із циліндра. Штоки й плунжери з глибокими ушкодженнями заміняють.

Справний стан гідравлічної системи залежить від підтримки необхідного тиску робочої рідини. Звичайний тиск падає від неправильного спрацьовування пропускного клапана. Тому нормальний тиск у гідросистемі може бути досягнуте в результаті регулювання запобіжного клапана. Запобіжний клапан регулюється або безпосередньо в гідравлічній системі навантажувача, для чого в магістраль робочої рідини перед виконавчим органом після гідророзподільника включається манометр для виміру тиску, або зняти клапан установлюється на спеціальному стенді, обладнаному манометром для визначення тиску, при якому спрацьовує запобіжний клапан.

Перевіряють і регулюють запобіжний клапан гідророзподільника автомобільного навантажувача в такий спосіб. Каретку вантажопідйомника опускають долілиць до відмови, а в магістраль гідророзподільник - циліндр підйому підключають трійник з манометром. Після запуску двигуна перевіряють тиск по манометрі при повністю піднятому вантажопідйомнику. При регулюванні клапана відвертають ковпачкові гайки й послабляють контргайки. Двигун повинен розвивати необхідне число обертів, а обертанням регулювального гвинта встановлюють необхідний тиск. Після цього затягують контргайку, на місце встановлюють ковпачкову гайку. Опустивши каретку вантажопідйомника, заглушають двигун і знімають трійник з манометром. За результатами перевірки рівня робочої рідини в баку її можна долити.

Надійна робота насосів і гідророзподільників багато в чому залежить від чистоти робочої рідини. Наявність у рідині дрібних абразивних часток викликає швидке зношування лопаток або зубів, а також поверхонь прецизійних пара тертя золотників. При технічному обслуговуванні гідравлічного насоса акумуляторних навантажувачів звертають увагу на легкість повороту ротора й стан ущільнювального сальника на валу насоса, з'єднаного з валом електродвигуна. У випадку виявлення течі сальник або прокладку варто замінити, причому при складанні не рекомендується сильно затягувати болти кришки насоса, тому що вона може затиснути ротор. Для зміни сальника треба зняти тільки фланець насоса й вийняти вал, а кришку насоса знімати не треба. Розбирають насос тільки при виявленні недоліків у його роботі.

Нормальна робота насоса також залежить від стану співвісності валів насоса й електродвигуна. Вали повинні бути строго зцентровані, що виключає биття. Неточне центрування валів несприятливо впливає на зношування підшипників і ущільнень. Нерідке ушкодження ущільнень через биття валів приводити до влучення робочої рідини в електродвигун і виходу його з ладу.

Технічне обслуговування гідророзподільників полягає тільки в їхньому промиванні. Розбирають розподільники для ремонту тільки в дорожніх майстернях.

 




Переглядів: 166

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ЕЛЕКТРИЧНЕ ВСТАТКУВАННЯ | ХОДОВЕ УСТАТКУВАННЯ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.