Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Розшук у виконавчому провадженні

Особливості виконання рішень у разі відкриття кількох виконавчих проваджень щодо одного боржника, діяльність виконавчих груп

Розподіл стягнутих з боржника грошових сум

Операції з безготівковими коштами, фінансовий облік цих коштів та контроль за їх спрямуванням

ЛЕКЦІЯ № 6. ОПЕРАЦІЇ З ГРОШОВИМИ КОШТАМИ

 

6.1. Операції з грошовими коштами, які отримуються державним виконавцем в процедурі виконавчого провадження

 

6.1. Операції з грошовими коштами, які отримуються державним виконавцем в процедурі виконавчого провадження

 

Невід'ємною частиною діяльності державного виконавця є робота з фінансовими засобами боржників та стягувачів, що вимагає від державного виконавця певного обсягу бухгалтерських знань та навичок роботи з грошовими коштами.

Зарахування грошових коштів від боржників та стягувачів провадиться на депозитні рахунки відділів ДВС, відкриті в установах Державного казначейства України.

Операції з готівковими коштами. Державні виконавці в процесі виконання рішення можуть особисто за квитанційною книжкою приймати готівкові кошти від боржників. Приймання державними виконавцями коштів у зазначених випадках провадиться тільки за квитанцією встановленої форми.

При прийманні готівки заповнюється квитанція у двох примірниках, Що позначені однією серією та номером. Примірники квитанцій підписуються особисто державним виконавцем. Перший примірник квитанції з позначкою "Примірник 1" залишається у квитанційній книжці державного виконавця. Другий примірник квитанції з позначкою "Примірник 2" видається платнику під його розписку на першому примірнику квитанції. Жодні виправлення, перекреслення сум, дат або прізвищ платників у квитанціях не допускаються. Два примірники неправильно заповненої квитанції анулюються шляхом написання на них чорнилом "зіпсовано" та залишаються в квитанційній книжці для обліку.

Державним виконавцям забороняється отримувати гроші без виписування та видачі квитанції встановленої форми за будь-якими розписками на виконавчих документах, касовими ордерами установ І т. ін.

Отримані за квитанційними книжками суми повинні бути здані державним виконавцем на відповідні рахунки відділу державної виконавчої служби не пізніше наступного робочого дня після їх отримання. Суми, отримані для зарахування на користь держави, у період, наданий боржнику для добровільного виконання, здаються безпосередньо до установ Ощадбанку, іншої банківської установи чи фінансової установи.

Суми, що стягнуті на користь держави після винесення постанови про стягнення виконавчого збору при відсутності витрат на виконання, здаються до установ Ощадбанку, а виконавчий збір - на відповідний рахунок спеціального фонду виконавчого провадження.

До першого примірника квитанції з позначкою "Примірник 1", що залишається у квитанційній книжці, вклеюється відповідна квитанція (Ощадбанку чи іншого банку) про отримання коштів. У виконавчому провадженні робиться відмітка про прийняття коштів із зазначенням дати заповнення та номера квитанції.

Забороняється державним виконавцям проводити видачу та переказ стягнутих ними сум стягувачам без зарахування на депозитний рахунок державної виконавчої служби.

Квитанційні книжки видаються в Головному управлінні юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласних, Київському та Севастопольському міських управліннях юстиції, начальникам відділів державної виконавчої служби відповідно до потреб. Квитанційна книжка видається державному виконавцю начальником відділу державної виконавчої служби за відомістю обліку квитанційних книжок під його розписку в цій відомості з указівкою дати видачі та з якого і до якого номера в книжці містяться квитанції.

Кожна закінчена квитанційна книжка здається державним виконавцем начальнику відділу державної виконавчої служби під розписку у відомості обліку квитанційних книжок. Закінчені квитанційні книжки зберігаються в архіві відповідного відділу державної виконавчої служби за правилами зберігання документів суворої звітності.

Правильність ведення квитанційних книжок та своєчасність унесення сум державним виконавцем перевіряються начальником відповідного відділу державної виконавчої служби щомісячно. Нова квитанційна книжка видається державному виконавцю лише після перевірки начальником відповідного відділу державної виконавчої служби правильності та повноти внесення стягнутих державним виконавцем коштів на депозитний рахунок державної виконавчої служби, на відповідний рахунок спеціального фонду виконавчого провадження та до установ Ощадбанку. Це проводиться шляхом підрахувань стягнутих державним виконавцем коштів за корінцями квитанційної книжки та звірення цієї суми з сумою, внесеною ним на рахунок відділу або установи Ощадбанку, за відповідними квитанціями про отримання коштів, з випискою органу Державного казначейства та записами в книзі обліку депозитних сум.

При здачі справ державний виконавець здає начальнику відділу державної виконавчої служби незакінчену квитанційну книжку та квитанції банку про зарахування коштів на депозитний рахунок відділу державної виконавчої служби, відповідний рахунок спеціального фонду виконавчого провадження або установ Ощадбанку.

 


Читайте також:

  1. Взаємодія органів слідства з підрозділами, уповноваженими здійснювати оперативно-розшукову діяльність, при розслідуванні злочинів
  2. Використання матеріалів ОРД для попередження, припинення і розслідування злочинів, розшуку зло­чинців та осіб, які безвісно зникли
  3. Використання почерку для розшуку і ідентифікації виконавців рукописів.
  4. ДОКАЗИ ТА ДОКАЗУВАННЯ В КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОВАДЖЕННІ
  5. Загальні положення судового розгляду у кримінальному провадженні.
  6. Застосування фотографії при провадженні слідчих дій
  7. Конституція України – основна база правового забезпечення оперативно-розшукової тактики податкової міліції
  8. Лекція 10. ПРОВАДЖЕННЯ СЛІДЧИХ (РОЗШУКОВИХ) ДІЙ
  9. Лекція 14. Підсудність у кримінальному провадженні. Підготовче провадження
  10. Оперативно – розшукове законодавство України, як правова основа оперативно – розшукової тактики
  11. Питання 1. Поняття режиму виконання і відбування покарання в установах виконання покарань в науково-юридичній літературі та Кримінально-виконавчому кодексі України.
  12. Питання 1. Система оперативно-розшукових і режимно-профілактичних заходів.




Переглядів: 381

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Контрольні питання | Контроль за їх спрямуванням

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.