Студопедия
Контакти
 


Тлумачний словник

Реклама: Настойка восковой моли
Штемпель вкл

Фоновий друк

Ознака виконання друку в фоновому режимі. (Системна змінна BACKGROUNDPLOT )

Враховувати ваги ліній

Друк з урахуванням ваг ліній, призначених об'єктам і верствам. Дана опція недоступна при обраному параметрі "Враховувати стилі друку".

Прозорість при друку

Ознака виведення об'єкта на друк з урахуванням його прозорості. Цей параметр повинен використовуватися тільки при друку креслень з прозорими об'єктами.

Увага З міркувань підвищення продуктивності за замовчуванням друк з урахуванням прозорості відключена. Для виведення прозорих об'єктів на друк встановіть прапорець "Прозорість при друку". Цю настройку можна перевизначити системної змінної PLOTTRANSPARENCYOVERRIDE . За замовчуванням системна змінна враховує настройку в діалогових вікнах "Параметри аркуша" і "Друк".

Враховувати стилі друку

Визначає, чи враховуються під час друку стилі друку, застосовувані до об'єктів і верствам. При виборі даної опції автоматично активізується також опція "Враховувати ваги ліній".

Об'єкти листа останніми

Друк об'єктів простору моделі в першу чергу. При позитивній відповіді першими виводяться об'єкти простору листа.

Приховувати об'єкти листа

Визначає, чи застосовується до об'єктів на видових екранах аркуша операція ПРИХОВАТИ . Доступно тільки для вкладок-листів. Ефект від даної настройки проявляється у зразку для попереднього перегляду, але не в листі.

Включення режиму нанесення штемпелів. Завдає штемпель в певному кутку кожного креслення та / або записує відповідну інформацію в файл журналу.

Про параметри штемпелів можна з описи діалогового вікна "Штемпель креслення" , в якому можна задати інформацію, проставляє на штемпелі наприклад, ім'я креслення, дату і час, масштаб друку і т.д. Для відкриття діалогового вікна "Штемпель креслення" слід підняти прапорець "Штемпель вкл" і натиснути кнопку "Параметри штемпеля".

Діалогове вікно "Штемпель креслення" можна також отримати, натиснувши кнопку "Штемпелі креслень" на вкладці "Друк / Публікація" діалогового вікна "Налаштування" .Интернет реклама УБС

Кнопка "Параметри штемпеля"

Відображає діалогове вікно "Штемпель креслення" , якщо в діалоговому вікні "Друк" обрана опція "Штемпель вкл".

 

Зберегти зміни в аркуші

Збереження всіх змін параметрів, внесених в діалогове вікно "Друк", на аркуші.

Орієнтація креслення

Завдання орієнтації креслення для плотерів, що підтримують її книжковий і альбомний варіанти. Поточна орієнтація вибраного аркуша ілюструється значком. Буква на значку вказує на розташування креслення на аркуші.


Читайте також:

  1. Штемпель для креслення

Загрузка...<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ВЕкрани з тонуванням | Перервати висновок листа

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:


 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.