Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Військо корпоратократії: економічні кілери, шакали, армія

Ми повинні замислитися й змінити наше життя. Коли достатня кількість людей усвідомить, як нас експлуатують завдяки економічним механізмам, що, збуджуючи ненаситну потребу в природних ресурсах, створюють систему нового рабства, ми більше не зможемо цього терпіти. Тоді ми переглянемо нашу роль у цьому світі, де одиниці купаються в розкошах, а більшість задихається у злиднях і насильстві. Тоді ми присвятимо себе пошукам шляхів до співчуття, демократії і соціальної справедливості для всіх.

Корпоратократія і її функції

Реалізація нової стратегії будівництва імперій

Хто ж стоїть за кілерами?

Технологія роботи економічних кілерів

Військо корпоратократії: економічні кілери, шакали, армія

Корпоратократія і її функції

План лекції

Будівництво глобальної імперії корпоратократією

Тема 3

Корпоратократія — союз урядових організацій, банків і корпорацій. Головною брехнею корпоратократії є нав’язування ідеї про те, що економічне зростання несе благо всьому людству і що чим вищий його рівень, то більше виграють люди. Така концепція брехлива. Ми знаємо, що в багатьох країнах економічне зростання приносить користь тільки невеликій частині її мешканців, тоді як більшість населення перебуває в надзвичайно важкому економічному стані. Це характерно й для України.

Одна з найважливіших функцій корпоратократії — збереження, постійне розширення і зміцнення системи. Життя тих, хто працює на корпоратократію, забезпечене, їхній реквізит — будинки, яхти, літаки — подаються нам як взірець для наслідування, щоб надихнути нас на споживання і ще раз на споживання.

Корпоратократія будує власну глобальну імперію, використовуючи свої фінансові та політичні м’язи, щоб наші школи, фірми й засоби масової інформації сповідували ті ж самі цінності з усіма висновками, які з цього випливають. Така ситуація підкріплена загальноприйнятою думкою про те, що олігархи, які керують корпоративною системою, повинні мати особливий статус. Ця думка лежить в основі всіх наших негараздів, коли в людях заохочується жадібність — і саме вона стає головним мотивом розкладання, — коли ми виправдовуємо знищення ресурсів планети, вчимо наших дітей наслідувати тих, хто провадить неврівноважений спосіб життя, миримося з ситуацією, коли величезні групи людей земної кулі підпорядковані "елітарній" меншості — грошовим мішкам.

Для більшості населення планети боротьба з корпоратократією — це боротьба за виживання їхніх дітей, їхніх країн, за майбутнє культури. Для корпоратократії — це війна за гроші й природні ресурси, за світове панування, за здійснення мрії купки ненажерливих людей — створити глобальну імперію.

Усвідомлення проблеми — перший крок до її вирішення. Визнання гріха — шлях до спокути. Український народ мусить піднятися на новий рівень свідомості й допомогти народам світу втілити мрію про гармонійне й гідне поваги суспільство. Треба оголосити війну імперії корпоратократії, стати на захист своєї Батьківщини.

Проте треба знати, хто веде невидиму війну на боці корпоратократії й які технології ведення війни вони використовують.

У 2005 році видавництво "Претекст" (Москва) випустило в перекладі з англійської мови книгу "Сповідь економічного вбивці"[26]. Її автор — громадянин США Джон Перкінс. Книга, надрукована в Америці наприкінці 2004 року, перша у світі розповідь про діяльність надтаємної групи професіоналів-економістів вищого рівня — "економічних убивць", які співпрацюють з вищими політичними та економічними керівниками країн, з метою повернення реформування їхньої економіки на користь американської "корпоратократії".

У передмові Джон Перкінс пише: "Економічні вбивці (ЕВ) — це високооплачувані професіонали, які виманюють у різних держав трильйони доларів. Гроші, отримані цими країнами від Світового банку, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та інших закордонних організацій, які надають "допомогу", вони перекачують у сейфи найбільших корпорацій і кишені кількох найбагатших родин, які контролюють світові природні ресурси. Вони застосовують такі засоби, як шахрайські маніпуляції з фінансовою звітністю, підтасування під час виборів, хабарі, вимагання, секс і вбивства. Вони грають у стару, як світ, гру, що нині, у часи глобалізації, набуває загрозливих масштабів. Я знаю, про що кажу. Я сам був ЕВ"[27].

Далі Джон Перкінс, у якого "прокинулася" совість, пише: "Ми є елітною групою чоловіків і жінок, яку використовують світові фінансові організації для створення таких умов, за яких інші народи змушені підкоритися корпоратократії, що керує нашими найбільшими компаніями, нашим урядом і банками"[28].

Як і члени мафіозних угруповань, кілери надають державам можливість отримати позику для розвитку інфраструктури: підприємств електроенергетики, швидкісних магістралей, портів, аеропортів, технопарків. Країна, якій надали гроші в кредит, повинна їх повернути з відсотками. Якщо кілер добре виконав своє завдання, позичка буде такою великою, що боржник уже через кілька років не зможе виплачувати борг і опиниться в ситуації дефолта.

Країна-боржник потрапляє в цілковиту залежність від мафії — корпоратократії: вона повинна відповідно голосувати в ООН, погодитися з розміщенням військових баз на своїй території, допустити корпоратократію до своїх природних ресурсів. При цьому боржник залишається боржником — і ще одна країна входить у глобальну імперію корпоратократії.

Майже в усіх країнах, які зусиллями економічних кілерів опинилися під парасолькою глобальної імперії, однакова доля. Борг країн Третього світу зріс до понад 2,5 трлн доларів, вартість його обслуговування — до 375 млрд дол. щорічно. За станом на 2004 рік, це більше, ніж витрачають усі країни Третього світу на охорону здоров’я й освіту, і в 20 разів більше від того, що отримують щорічно для економічної допомоги країни, які розвиваються. Половина населення планети живе менше, ніж на два долари на день — так, як 30 років тому. Водночас 70—90 відсотків приватного капіталу й нерухомості в країнах Третього світу належать одному відсотку родин цих країн; точніші показники залежать від конкретної з них.

Задумайтеся над цим, громадяни України, задумайтеся, представники влади і Президенте, перед тим, як брати чергові транші кредитів, які вже нині сягають астрономічних цифр. Про яку самостійну державу йдеться, коли вона є боржником світових фінансових структур.

Витонченість сучасної глобальної імперії змусила б померти з сорому римських центуріонів, іспанських конкістадорів, європейських колоніалістів XVIII—XIX ст. Сучасні завойовники не тримають у руках меч чи пістолет, вони виглядають як звичайні люди. Вони ведуть мову про альтруїзм, на шпальтах місцевих газет розповідають про чудові гуманітарні проекти, які вони впроваджують. На довгих столах у кімнатах урядових комітетів кілери розкладають свої таблиці з висновками і фінансовими розрахунками, читають лекції в Гарвардській школі бізнесу про чудеса макроекономіки. Вони відкриті й підзвітні. Така система побудована на хитрощах, а за визначенням, вона легітимна. Така сама, як і лихварство.

"Проте, і це дуже важлива засторога, якщо ми не справляємося зі своїм завданням, до справи вступають представники зловіснішої породи, яких ми, кілери, називаємо шакалами. Це люди, чиє походження можна прослідкувати від ранніх імперій. Шакали завжди на місці, хоча вони в тіні. Але варто їм вийти з тіні, як починають усувати від влади державних діячів, або ті гинуть у дорожніх пригодах". А якщо й шакали не можуть виконати своє завдання, як це було в Іраку й Афганістані, тоді в хід йдуть старі методи. Туди, де не впоралися шакали, посилають американську молодь — вбивати й самим помирати"[29].

 


Читайте також:

  1. IX. Відомості про військовий облік
  2. IX. Відомості про військовий облік
  3. V. Економічні цикли.
  4. Адміністративні, економічні й інституційні методи.
  5. Акціонерна власність в економічній системі
  6. Античний Рим: економічні причини розвитку і занепаду
  7. Б. Англо-український глосарій типових конструкцій з військового перекладу 1 страница
  8. Б. Англо-український глосарій типових конструкцій з військового перекладу 2 страница
  9. Б. Англо-український глосарій типових конструкцій з військового перекладу 3 страница
  10. Безробіття: сутність, види, соціально – економічні наслідки.
  11. Безробіття: суть, причини, форми та соціально-економічні наслідки
  12. Блага поділяють на економічні та неекономічні.




Переглядів: 565

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Неолібералізм чи Вашингтонський консенсус | Технологія роботи економічних кілерів

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.