МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів Контакти
Тлумачний словник |
|
|||||||
Робота з документом.Опрацюйте текст Закону України «Про освіту», а за можливістю — Статут школи, визначте питання, які доцільно розглянути на засіданні відповідного органу учнівського самоврядування. Завдання. Висловіть свою думку щодо доцільності створення в школі органів самоврядування. IV. ЗАКРІПЛЕННЯ НОВИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ Бесіда. 1) Назвіть елементи системи освіти в Україні. 2) Які права та обов’язки учнів вам відомі? V. ПІДСУМКИ УРОКУ Узагальнюю відповіді учнів і роблю висновок, що отримання повної загальної середньої освіти є як правом, так і обов’язком кожного громадянина України. Саме здобуття освіти багато в чому є запорукою досягнення успіху в житті людини. VI. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ 1. Опрацювати текст підручника [§ _____]. 2. Підготувати відповіді на запитання і завдання до вказаного параграфа. 3. Підготувати повідомлення про використання своїх прав учнів. 4. Продовжити фразу: «Якби я був директором школи (завідувачем районного (міського, обласного) відділу освіти, міністром освіти України), то для вдосконалення освіти в країні (регіоні, своїй школі) вжив таких заходів...». 5. Підготувати повідомлення щодо екологічної ситуації в Україні в цілому, в області, районі, місті тощо.
УРОК № 19 Тема.Право на достатній життєвий рівень, соціальний захист та охорону здоров’я. Мета:ознайомити учнів зі змістом і забезпеченням прав на достатній життєвий рівень, соціальний захист та охорону здоров’я; розвивати вміння учнів висловлювати та відстоювати свою думку; виховувати повагу до громадян похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями. Основні поняття:право на достатній життєвий рівень, право на соціальний захист, право на охорону здоров’я, пенсія. Тип уроку:комбінований.
Структура уроку I. Організаційний момент II. Актуалізація опорних знань і вмінь учнів III. Вивчення нового матеріалу 1. Право на достатній життєвий рівень. 2. Право на соціальний захист. Пенсійне законодавство. 3. Право на охорону здоров’я та здорове і безпечне навколишнє середовище. IV. Закріплення нових знань і вмінь учнів V. Підсумки уроку VI. Домашнє завдання
ХІД УРОКУ І. організаційний момент II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ Бесіда. 1) Розкрийте зміст права на освіту. 2) Якими гарантіями воно забезпечується. Перевірка домашнього завдання. Учні доповідають про виконання домашніх завдань. Аналізую, доповнює і узагальнюю відповіді учнів, організую роботу щодо обговорення. III. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ Читайте також:
|
||||||||
|