Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






ІІ. Музичне вітання.

Тема: Троїсті музики. А. Філіпенко «Гарний танець гопачок»

Мета: познайомити дітей з новим музичним поняттям «троїсті музики». Закріплювати вміння учнів визначати темп музичного твору. Розширювати активний словниковий запас учнів. Формувати навички співацької постави, дикції, правильного дихання і звукоутворення. Розвивати почуття ритму; вміння слухати, правильно інтонувати та виразно виконувати музичні твори. Виховувати інтерес до музичного мистецтва.

Обладнання: Записи музичних творів в форматі mp.3:

А. Філіпенко, л. Компанієць «Гарний танець гопачок»

Українська народна пісня «Печу, печу хлібчик»

Троїсті музики «Це до мене Яків приходив»

Троїсті музики «Поліська кадриль»

Троїсті музики «Дирдинська полька»

Троїсті музики «Треба йти до осені»

Троїсті музики «Буковинські народні мелодії».

Відеозапис «Гарний танець гопачок».

Презентація «Гра «день і ніч».

Презентація «Троїсті музики».

Малюнки з зображенням музичних інструментів та музичних колективів.

 

 

Хід уроку

І. Вхiд до класу пiд музику І Дунаєвського «Марш».

 

ІІ. Музичне вітання.

Вчитель співає: Добрий день, малята!

Учні: Добрий день, учитель!

Вчитель: Добрий день, дівчата!

Учні: Добрий день, учитель!

Вчитель: Добрий день, хлоп’ята!

Учні: Добрий день, учитель!

 

Сьогодні уроці ми працюватимемо разом, і я розраховую на вашу підтримку й допомогу. Кожному з вас хочу побажати на цьому уроці успіху і гарного настрою!

ІІІ. Повторення вивченого матеріалу:

(Повторення музичних термінів (назв музичних колективів): дует, тріо, квартет, хор, соліст).

Зараз ми з вами повторимо те, що вчили на попередніх уроках. А допоможе нам в цьому Домісолька, зустрічайте.

Домісолька (співає): Здрастуйте, малята!

Діти: Здрастуй, Домісолька!

Домісолька: Я принесла вам музичні загадки. Але спочатку скажіть мені, що означають слова «темп музики»?

(Темп музики – це швидкість виконання музичного твору).

Слайд 2

Домісолька: Який буває темп музичного твору?

( Швидкий, помірний і повільний).

Слайд 3 Слайд 4

Домісолька: Я зараз це перевірю. Будемо слухати музику і визначати її темп.

Вчитель: Згадаємо правила слухання музики:

Як сидять при слуханні музики?(Зручно, вільно).

Чи розмовляють, коли звучить музичний твір? (Слухають мовчки).

Як треба слухати музику?

(ТИХО, УВАЖНО, ЗОСЕРЕДЖЕНО, ВДУМЛИВО)

Настає чарівний час:

Музика іде до нас.

Та спочатку прийде тиша…

То ж умощуйтесь зручніше.

Всі заплющить оченятка ,

будемо разом чекати.

Тиша плине край вікна,

Вже заходить в клас вона,

Йде повз парти тишком-нишком

(в неї лапки як у кішки).

Огортає цілий клас:

Ось вона! Прийшла до нас!


Читайте також:

  1. Музичне мистецтво
  2. Музичне мистецтво
  3. Музичне мистецтво
  4. Музичне мистецтво
  5. Музичне мистецтво давньоруської добиподілялося на три групи: музика народна, княжих салонів і церковна.
  6. Музичне мистецтво середини і другої половини ХІХ ст.
  7. Музичне мистецтво. Опера
  8. Музичне мистецтво. Опера в XIX ст.
  9. Привітання.
  10. Привітання.
  11. Театральне та музичне мистецтво




Переглядів: 647

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Лекция 7 | ПРИГОТУЙТЕ СВОЇ КАРТОЧКИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ТЕМПУ.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.