Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Підрозділи власної безпеки митних органів України

Соціальний захист працівників митних органів

ВИСНОВКИ З ДругОГО ПИТАННЯ

Отже, забороняється застосовувати спеціальні засоби до жінок з яв­ними ознаками вагітності, осіб з явними ознаками інвалідності та малолітніх, крім випадків вчинення ними збройного опору, вчи­нення групового нападу, який загрожує життю та здоров'ю людей, збереженню транспортних засобів і товарів, що перебувають під митним контролем [3].

Соціальний захист - це комплекс заходів, які законодавча врегульовані державою та спрямовані на покращення життя і відносин у середовищі працівників митних органів.

Працівники митних органів за свою працю отримують заро­бітну плату, яка складається з посадових окладів, надбавок за персональні звання, вислугу років, знання іноземних мов та інше. Посадовим особам, які мають персональні звання, надається відпустка тривалістю не менше 30 календарних днів з оплатою проїзду до місця відпочинку й у зворотному напрямі.

Працівники митних органів підлягають обов'язковому держав­ному страхуванню. А у разі загибелі чи каліцтва, отриманого при виконанні службових обов'язків, працівники митного органу або їх сімей мають право на одноразову допомогу і призначення пенсії. На одержання пенсій мають право особи, які досягай пенсійного віку, за наявності загального трудового стажу для чоловіків - не менше 20 років, у тому числі стажу державної служби - не менше 10 років у розмірі 80 % суми їх посадових окладів з урахуванням надбавок.

Працівники митних органів, житлові умови яких потребують поліпшення, мають, право перебувати на черзі або в контрольному списку відповідного митного структурного підрозділу служби.

Працівникам митної служби надаються безвідсоткові позики на заведення домашнього господарства.

Діти працівників митних органів забезпечуються органами місцевого та регіонального самоврядування місцями в дошкільних закладах протягом двох місяців із дня подачі заяви.

Працівникам митних органів, які використовують у службових цілях особистий транспорт, виплачується грошова компенсація у встановлених розмірах.

За посадовими особами митних органів після звільнення у і в'язку з виходом на пенсію зберігається право медичного обслуго­вування в закладах охорони здоров'я, в яких вони перебували на обліку, працюючи в митних органах.

Власна безпека митних органів означає стан їх захи­щеності від зовнішніх і внутрішніх чинників, який забезпечує здатність протистояти дезорганізуючим діям, дозволяє зберігати працездатність особового складу та необхідний для виконання службових функцій оперативний технічний потенціал митних органів.

Завдання підрозділів власної безпеки митних органів України:

1. Виявлення, попередження та припинення фактів злочинних намірів на службову діяльність митних органів, їх співробітників і членів їх сімей, завдання шкоди економічним інтересам України.

2. Попередження проникнення до кадрового складу митних органів осіб, раніше засуджених за скоєні злочини або із злочинними намірами.

3. Захист життя і здоров'я співробітників митних органів та членів їх сімей від погроз та злочинних посягань у зв'язку з вико­нанням ними службових обов'язків.

4. Виявлення та перевірка інформації щодо корупційних дій посадових осіб митних органів, ознак інших злочинних діянь, а також; фактів порушення митного законодавства співробіт­никами митних органів.

5. Інформаційне забезпечення керівництва ДМСУ, регіональ­них митниць та митниць щодо оперативної обстановки у сфері власної безпеки та дотримання чинного законодавства при вико­нанні службових обов'язків посадовими особами митних органів.

6. Забезпечення керівництва митних органів, кадрових під­розділів інформацією для використання в проведенні виховної та профілактичної роботи з особовим складом, зміцненні службової дисципліни, підвищенні пильності службовців митних органів.

7. Контроль за станом фізичної охорони і надійністю захисту службових приміщень митних органів, зберіганні службових блан­ків та документів, печаток, зброї, боєприпасів, спецзасобів, а також матеріальних, цінностей.

8. Збереження державної та службової таємниці у сфері діяльності митної служби, перекриття можливих каналів витоку такої інформації, захист електронного банку даних ща іншої узагальненої інформації, надходження якої стороннім особам може завдати шкоди державним інтересам.

9. Профілактика правопорушень та інших дій митних служ­бовців, які завдають шкоди державі та компрометують митні органи [4].

 


Читайте також:

  1. B грудини зі здавленням чи пораненням органів.
  2. Cистеми безпеки торговельних підприємств
  3. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  4. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  5. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  6. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  7. IV. Вимоги безпеки під час роботи на навчально-дослідній ділянці
  8. V. Вимоги безпеки в аварійних ситуаціях
  9. V. Вимоги безпеки в екстремальних ситуаціях
  10. VII. Філо- та онтогенез органів виділення
  11. VІІІ. Філогенез органів чуття
  12. А. Створення власної папки.




Переглядів: 477

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Застосування фізичної сили, спеціальних засобів та зброї посадовими особами митної служби України. | Застосування фізичної сили, спеціальних засобів та зброї посадовими особами митної служби України.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.007 сек.