МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів Контакти
Тлумачний словник |
|
|||||||
Введення нових ЛОа) семантизація слів - Look at the picture and listen to me. This is a tree. (a nest, an egg, a plate, a nut, a necklace, an umbrella) б) фонетичне опрацювання. в) закріплення ЛО - First of all I’ll show a picture and you must name it. - And now say that these things are very much. A tree – trees A nest – nests Розвиток мовлення. - Let’s work in pairs. You have a card. - I’ll ask you where is an necklace? And you must answer: it is under the tree. (див. РЗ впр 2 с.32) Аудіювання а) слухання вірша - Listen to the rhyme and say how many eggs are mentioned in it. Ex. 2 p. 38 б) перевірка розуміння прослуханого - Listen to once more and colour eggs according to the rhyme. Ознайомлення з новими літерами. а) введення літер - Listen to the rhyme and say what sound do you hear most of all. [n] – N is for nine, ninety and ninety nine. Children, how much is ninety and nine. [n] – N n [ ] – I like to run out in the sun. It’s such a fun to run! To run! [ ] - Uu б) написання літер в повітрі в) написання літер в друкованому зошиті. - Open your copybooks and write down one line of letter N n / U u. Розвиток навичок читання. - Open your books at page 39 ex. 5 - Listen to me and then read the word oneself. ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ - OK. Tell me please what new material did you learn at our lesson? - What does the phrase mean “Where is a cat?” - What letter is it? - Well done. The lesson is over.
УРОК 18 Дата: ___________ Тема: Cвіт навколо. Дієслово can. Прийменники місця. Мета: активізувати ЛО попереднього уроку; удосконалювати навички вживання даних ЛО у своєму мовленні; ввести модальне дієслово can; вчити учнів будувати речення з даним дієсловом; формувати вміння учнів вживати прийменники місця; Розвивати навички виконання простих інструкцій; навички усного діалогічного мовлення та аудіювання; дрібну моторику рук. Виховувати зібраність, дисципліну та комунікативність (уміння працювати в команді). Обладнання: малюнки до прийменників місця, картки літер, казкові герої: жаба, медуза. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ. Привітання. - Let’s regard our greetings. How do you do, children! How do you do, teacher. Повідомлення теми та мети уроку. - Today we are going to learn new letters and make up sentences with modal verb “can”. You’ll also practice in using prepositions of place. - But you’ll do this with our guests. It’s a frog and … you’ll know later. Читайте також:
|
||||||||
|