Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Полілінія

Точка

В AutoCAD надається можливість задавати координати точок різними способами, в тому числі використовуючи такі допоміжні методи, як об’єктна прив’язка. Тому іноді виникає необхідність у створенні допоміжних об’єктів до яких потім можна було б задати прив’язку.

В меню Draw – Point (Рисование – Точка) можна знайти дві команди: Single Point (одна точка) та Multiple Point (багато точок). Перша з них дозволяє створювати тільки одну точку, а друга пропонує розміщувати точки доти, поки ви не натиснете Esc.

 

 

Натисніть на кнопці POINT (Точка) на панелі Draw (Рисование) і ви зможете за один сеанс побудувати декілька точок.

Задайте координати точки з клавіатури або вкажіть розміщення точки мишкою.

Системна змінна PDMODE дозволяє змінити стиль точки, а змінна PDSIZE визначає розміри точки. Змінити значення цих системних змінних можна також з допомогою командного рядка, але краще скористатися діалоговим вікном Point Style (Стиль точки), яке можна викликати командою Format – Point Style (Формат – Стиль точки).

В цьому вікні можна вибрати один з двадцяти стилів точок. Для цього слід вибрати мишкою зображення, яке вам підходить.

Якщо необхідно вивести креслення на друк без точок, слід вибрати другий малюнок зліва у першому ряді, що дозволить заховати точкові об’єкти.

В поле Point Size (Размер точки) вводиться розмір точки. Якщо ввімкнути перемикач Относительно экрана, то точка буде зберігати постійні розміри незалежно від масштабу, що є зручно при використанні об’єктної прив’язки.

 

Полілінія є єдиним (суцільним) об’єктом, який може складатися з довільної кількості відрізків та дуг.

Для створення полілінії слід ввести команду PLINE, клацнути на кнопці Polyline (Полилиния) або виконати команду меню Draw – Polyline. Програма попросить задати розміщення точки, з якої почнеться побудова полілінії.

По замовчуванню програма починає будувати полінію з відрізка

Вказавши координати другої точки у відповідь на цей запит ви створите перший прямолінійний сегмент полілінії. Крім цього можна вибрати один з параметрів.

Параметр Arc(Дуга) дозволяє створити дугу різноманітними способами. Параметр Halfwidth (Полуширина) дає можливість задати товщину полілінії, вказавши величину половини її товщини. Вказуючи різні значення початкової та кінцевої товщини ви зможете сформувати полілінію різної товщини. Слід вказувати початкову та кінцеву товщину.

Вибравши параметр Length (Довжина), ви зможете створити прямолінійний фрагмент вказавши його довжину. При цьому відрізок буде направлений в ту ж сторону, що і попередня прямолінійна ділянка полілінії, або, якщо на попередньому етапі була сформована дуга, відрізок пройде по дотичній до неї. Параметр Undo відміняє побудову попередньої ділянки. Скориставшись параметром Width (Ширина), можна вказувати початкову та кінцеву товщину наступної ділянки.

 




Переглядів: 1775

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Побудова еліпса та еліптичної дуги | Мультилінія

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.