Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами

Гендерна ідеологія почала "чистить" підручники наших дітей. Про це ви можете прочитати в попередній новині: ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ.

Хто ж очолює посаду гендерних експертів? Гендерний центр КРОНА, тренеркою якої є радниця міністра освіти, Олена Малахова, що розробила рекомендації антидискрімінаційної експертизи. 

Цей центр був досить активним під час прайду в Києві 17 червня. Тату марафони, де всі бажаючі могли безкоштовно набити татуювання, воркшоп для підлітків про сексуальну близькість та її безпеку. Живі бібліотеки, що передбачають спілкування молоді з асексуалами, ЛГБТ, квір, трансгендерами, мамами ЛГБТ, відкритими геями та лесбійками. То ж до чого ми йдемо?

Ось до чого: антидискрімінаційна експертиза повирізала усе з наших підручників:

  • чітке розуміння стать, 
  • хто ми по національності,
  • наша мова не є вже солов'їною, бо це дискримінація,
  • всі слова Христос, християнство, бо це дискримінація за релігійним ознаком. І навість з історичною складоваю також вирізається усі слова віра, Христос, християни.
  • нащі спокон віків традиції хоробрих чоловіків і м'якіх ніжних дівчат прийшов до завершення, бо жінка за кухнею, а чоловік з ремонтом машини - вважається дискримінацією.

Тому нас можуть зробити моральними рабами через гендерну антидискримінаційну експертизу.

Переглядів: 3347

Повернутися до змісту: Новини освіти і науки

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.