Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Військово-транспортних літаків

 

148. Переліт парашутистів при висоті польоту більше 4000 м здійснюється з використанням додаткового кисневого живлення від бортового обладнання літака.

Рисунок 22
Кожний парашутист повинен вміти користуватися кисневим приладдям. Крім того, перед виходом на аеродром необхідно уважно протерти зовнішні частини зброї від змазки і вимити руки чистою водою з милом. Забороняється мати при собі відкриті органічні і мінеральних мастила, взаємодія яких з чистим киснем небезпечна.

149. Після посадки і розміщення особового складу у повітряному судні виконується підгонка кисневих масок. Киснева маска прикладеться до обличчя, при цьому верхня її частина повинна розміститись на переносці, нижче рівня очей, а нижня – щільно прилягати до підборіддя. Носова пружина, вклеєна всередину кисневої маски, підганяється таким чином щоб вона щільно прилягала до носу. Після цього розпускаються бокові ремені, маска надягнеться на обличчя та затягується ременями так щоб вона щільно прилягала до обличчя (рис 22).

Після підгонки киснева маска знімається (бокові ремені не розпускаються), її шланги приєднуються до штуцера, розташованого на борту або сидінні, після чого маска обережно складається у сумку.

150. У польоті, коли повітряне судно піднімається на висоту 2500 м, командир повітряного судна подає команду по переговорному пристрою “Надіти кисневі маски”. Отримавши команду, парашутист, повинен переконатися за допомогою індикатора, що кисень надходить у кисневу маску, після цього надіти її. Якщо кисень не поступає, необхідно доповісти про це борттехніку або випускаючому.

У польоті необхідно систематично спостерігати за своїм індикатором подачі кисню та індикатором сусіда, котрий находиться у полі зору. У випадку поганого самопочуття парашутист зобов’язаний підняти руку та доповісти про це випускаючому. При використанні кисневого обладнання у польоті категорично забороняється спати або дрімати.

151. Борттехнік (бортінженер) зобов’язаний уважно стежити за правильністю використання кисневого обладнання, самопочуттям парашутистів та періодично доповідати командиру повітряного судна.

152. При зниженні повітряного судна до висоти польоту 4000 м борттехнік (бортінженер), одержав дозвіл командира повітряного судна, дає команду “Зняти кисневі маски” та особисто знімає кисневу маску, щоб це бачили парашутисти. Парашутисти після зняття кисневих масок, складають їх у сумки, розміщені на борту повітряного судна та готуються до десантування.





Переглядів: 410

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | Г л а в а ч е т в е р т а

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.014 сек.