Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Газ-66 на парашутної платформі П-7

 

Розвантаження платформ із автопоїздів проводиться силами обслуги або спеціально призначеними військовослужбовцями із використанням автомобільних кранів та інших засобів механізації, які забезпечують швидке i безпечне розвантаження платформ на ґрунт.

281. На кожну аеродромну групу наказом командира з’єднання (військової частини) призначається старший зі складу заступників командира з’єднання (військової частини), начальників артилерії або командирів батальйонів (дивізіонів), який очолює загальне керівництво з підготовки аеродромної групи до десантування i організовує взаємодію з командуванням військової авіаційної частини, яка здійснює десантування.

Для вирішення спеціальних питань щодо підготовки повітрянодесантної техніки до десантування призначається старший офіцер повітрянодесантної служби, який відповідає за організацію перевірки готовності до десантування особового складу, техніки та вантажів аеродромної групи.

282. Перед початком підготовки техніки та вантажів до десантування старший аеродромної групи разом зі старшим офіцером повітрянодесантної служби проводить інструктаж всього офіцерського складу групи, який десантується з організації та правил виконання робіт, які пов’язані з підготовкою до десантування, а також із дотримання заходів безпеки та правил аеродромної служби. Командири підрозділів відповідний інструктаж проводять із особовим складом своїх підрозділів.

283. З метою упорядкування робіт та здійснення належного контролю вся підготовка техніки та вантажів до десантування на парашутних платформах проводиться за командами командирів підрозділів (старших груп) та розподіляється на такі етапи:

- перший - розвантаження платформ та підготовка робочих місць до швартовки;

- другий - перевірка та підготовка платформ, бойової техніки та вантажів до завантаження на платформи;

- третій - завантаження i швартовка техніки та вантажів на платформи;

- четвертий - монтаж багатокупольних парашутних систем та установка автоматичних пристроїв i піротехнічних засобів на об’єкти;

- п’ятий - перевірка готовності платформ з технікою та вантажами до завантаження у повітряні судна, оформлення документації i підготовка обслуги (екіпажів) до десантування.

Всі етапи підготовки техніки i вантажів до десантування на парашутних платформах, розподіляються на ряд окремих операцій. Виконання кожної операції перевіряється командиром обслуги (екіпажу), а перевірка кожного виконаного етапу проводиться особисто командиром підрозділу.

284. Основні команди, які подаються під час підготовки техніки та вантажів до десантування на парашутних платформах: “Рота (батарея, взвод, обслуга, екіпаж), розвантажити парашутні платформи i підготовити робочі місця для швартовки”; “Рота (батарея, взвод, обслуга, екіпаж), перевірити i підготувати для швартування на платформи, техніку та вантажі”; “Рота (батарея, взвод, обслуга, екіпаж), завантажити i зашвартувати техніку та вантажі на парашутні платформи”; “Рота (батарея, взвод, обслуга, екіпаж), змонтувати на об’єкти багатокупольні системи, встановити автоматичні пристрої i піротехнічні засоби”; “Рота (батарея, взвод, обслуга, екіпаж), підготувати об’єкти до транспортування”.

285. Контрольну перевірку готовності парашутних платформ з технікою та вантажами до завантаження у повітряні судна проводять офіцери, які призначені командиром військової частини зі складу допущених до цієї роботи наказом по з’єднанню (військовій частині).

Перевірка проводиться безпосередньо на місцях підготовки парашутних платформ до десантування.

Особлива увага під час контрольної перевірки звертається:

- на правильність центрування і надійність швартовки техніки та вантажу на парашутній платформі;

- на справність та правильність монтажу усіх вузлів парашутних платформ;

- на правильність монтажу багатокупольної системи на об’єкті (техніки та вантажів) та приєднання ланок до несучих вузлів парашутних платформ i автоматичних пристроїв;

- на правильність укладки витяжної парашутної системи (далі -ВПС) та відповідність довжини ланки ВПС положенню парашутної платформи у повітряному судні;

- на правильність спорядження автоматичних пристроїв та їх кріплення на об’єкті;

- на правильність спорядження механізмів розкривання замка кріплення платформи (далі - ЗКП) (надійність кріплення витяжного шнура).

Контрольна перевірка проводиться за спеціально розробленою методикою.

Недоліки у підготовці платформ з технікою та вантажами до завантаження у повітряне судно, виявлені під час контрольної перевірки, усуваються обслугою під контролем командирів підрозділів.

Усунення недоліків перевіряється особами, які проводили контрольну перевірку платформ, після чого вони підписують контрольний i завантажувальний листи на кожну платформу та повітряне судно.




Переглядів: 632

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | Завантаження техніки та вантажів

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.006 сек.