Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Спроби.

На виконання спроби учаснику надається 1 хв. Відлік часу розпочинається з моменту виклику спортсмена суддею-секретарем для виконання спроби. За 15 сек. до закінчення часу, відпущеного на виконання спроби, секретар піднімає жовтий прапорець. До кінця відведеного часу спортсмен має розпочати розбіг, інакше спроба вважається невдалою. Час, відведений для виконання спроби, може бути збільшений до 2 хв., якщо спортсмен виконує спроби підряд.

До 1,5 хв. збільшується час на спробу, якщо змагання продовжують лише 3 або 2 спортсмени. Коли змагається лише один стрибун, то час, відведений на спробу, збільшується до 3 хв.

Учасник може почати стрибати за своїм розсудом на будь-якій висоті, попередньо оголошеній суддею. Для цього він мусить заявити свою початкову висоту секретарю до початку змагань. Три невдалі спроби підряд, незалежно від висоти, на якій відбудеться невдача, ведуть до відсторонення від подальшої участі у змаганні, за винятком «перестрибування».

Учасник може відмовитися виконувати другу чи третю спробу на визначеній висоті (після невдалої першої чи другої), і може третю спробу виконати на наступній висоті. Якщо учасник відмовляється виконувати спробу на визначеній висоті, він не може робити наступні спроби на цій висоті, за винятком випадку рівності результатів при визначенні першого місця. Навіть якщо всі інші учасники закінчили виступ, спортсмен може продовжувати стрибати до того моменту, поки він не утратив своє право на участь у змаганні.

Доти, поки не залишиться тільки один учасник, що виграв змагання, планка повинна підніматися не менш, як на 2 см.

Порядок підйому висоти ніколи не може змінюватися убік збільшення. Це правило не відноситься до випадку, коли спортсмени, що змагаються домовилися підняти планку відразу на висоту світового рекорду.

Після того, як спортсмен виграв змагання, він може змінити порядок
підйому висот після консультації зі старшим суддею.

Бувають випадки дії на планку зовнішніх сил. Якщо очевидно, що планка зрушилася з кронштейна і впала у зв'язку з зовнішніми обставинами, а не діями спортсмена(наприклад, поривом вітру), і якщо таке падіння відбулося після того, як спортсмен подолав планку, не доторкнувшись до неї, спроба вважається вдалою;

Якщо падіння відбулося в силу інших об’єктивних обставин, спортсмену надається нова спроба.

Якщо з якоїсь причини учаснику заважили при виконанні спроби, ст. суддя має право надати йому замість неї додаткову спробу.

Якщо спортсмен при доланні планки зачепив її будь якою частиною тіла і після його приземлення планка гойдається на стійках, остаточне рішення залежить від ст. судді. Він може чекати на протязі деякого часу, впаде планка, чи встоїть на стійках. Якщо суддя підняв білий прапорець і зарахував спробу то, навіть якщо після цього планка впала, спроба буде зарахована.




Переглядів: 552

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Виміри. | Змагання

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.