Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Судді-хронометристи.

Хронометристи повинні розташовуватися уздовж лінії фінішу за межами доріжки, по можливості, на відстані 5 м від крайньої доріжки.

Хронометристи повинні використовувати хронометри, чи електронні секундоміри з цифровими показниками і ручним керуванням. Фіксується час усіх спортсменів, що фінішували. Бригада хронометристів розташовується в суддівській ложі в створі фінішу. Верхні місця займають судді, що фіксують час першого бігуна, на сходинку нижче – суддя, що фіксує час другого, ще нижче – третього і т. д.

Рахунок часу розпочинається з моменту появи спалаху вогника після пострілу пістолета (змаху стартового прапорця). Три офіційних хронометристи (один із яких є старшим хронометристом) повинні фіксувати час переможця в кожному забігу.

Якщо час двох хронометрів з трьох співпадає, а на третьому відрізняється, то офіційним вважається час, показаний двома хронометрами. Якщо всі три хронометри показують різний час, то офіційним вважається середній час. Якщо можливе отримання часу тільки двох хронометрів, і воно не узгоджується, то офіційним вважається більший час.

На всіх змаганнях, що проводяться на доріжці, при ручному хронометражі час повинен фіксуватися з точністю до 0,1 секунди у бік збільшення. Якщо використовується хронометр з точністю до 0,01 секунди або електронний ручний цифровий хронометр, то весь час, що не закінчується на нуль в секундному вимірюванні, читається і фіксується до 0,1 секунди у бік збільшення, тобто результат 10,11 сек. фіксується як 10,2 сек.

В бігу на 60, 100 та 200 м бажано, щоб час кожного спортсмена фіксувався окремим суддею. В бігу на 400 м і більше один суддя може фіксувати час двох спортсменів, але фінішуючи не підряд, наприклад, 2-го та 6-го.

Кожен хронометрист повинен діяти незалежно, не показуючи свій хронометр, не обговорюючи час, зафіксований його хронометром, з іншими особами. Він має записати свій час на офіційній картці і, підписавши її, передати старшому хронометристові, що може перевірити правильність зафіксованого часу.




Переглядів: 550

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Суддівство змагань з бігу на короткі дистанції | Суддя-стартер.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.012 сек.